Hviezda Insta a Animal Planet Dr. Evan Antin poctená na Global Pet Expo 2019 Purina Recepcia

Jan 24, 2023 Uncategorized

, nemôžete mu nechať ujsť. Najviac nasledujúci veterinár na Instagrame a teraz hviezda jeho vlastnej show „Evan Goes Wild“, Dr. Evan Antin bol ocenený na každoročnej recepcii Global Pet Expo 2019 Purina po tom, čo bol menovaný za príjemcu prestížneho, každoročného, ​​výročného „Excellence v roku 2019 v žurnalistike a vynikajúce príspevky do Pet Industry Award “.

Antin je najsledovanejším veterinárnym lekárom Instagramu s viac ako 1 miliónmi sledovateľov. Antin sa stal vírusovým po tom, čo bol v roku 2014 a opäť v roku 2017 v čísle „Sexest Man Alive“ v časopise People Magazine. A ďalšie a cestovanie do krajín po celom svete zachraňujú životy zvierat. Jeho najnovší podnik je „Evan Goes Wild“ na @animalPlanet 21:00. Východný a Tichý oceán.

Recepcia Purina® Media Recepcia na Global PET Expo sa koná v spojení s Global PET Expo, najväčším výročným obchodným výstavám PET na svete v Kongresovom centre Orange County v Orlande Fla. Kupujúci na hromadnom trhu, médiá a ďalší kvalifikovaní jednotlivci z priemyslu domácich miláčikov.

Editor a vydavateľ Goodnewsforpets a vydavateľ Lea-Ann Gerdinder s Dr. Evanom Antinom

Antin vyštudoval veterinárnu školu v štáte Colorado a momentálne pracuje vo veterinárnej nemocnici Conejo Valley v južnej Kalifornii. Popri svojej láske k mačkám a psom leží Dr. Antin’s Passions v exotickom liečební zvierat, zatiaľ čo vzdeláva ľudí o dobrých životných podmienkach zvierat a pomáha diagnostikovať a liečiť zvieratá v odľahlých oblastiach, kde nie sú k dispozícii veterinárni lekári.

“DR. Odhodlanie Evana Antina na domáce zvieratá a používanie svojej platformy na pomoc zvieratám v núdzi je to, čo z neho robí vynikajúceho jednotlivca pre túto cenu, “uviedol výkonný viceprezident APPA a COO Andy Darmohraj. „Zapojí sa s verejnosťou prostredníctvom tradičných a sociálnych médií a vzdeláva ich o starostlivosti o zvieratá a aktívne propaguje zodpovedné vlastníctvo domácich miláčikov.“ Dodal: „Sme nadšení, že máme Dr. Antina ako nášho roka 2019.“

Každoročná excelentnosť spoločnosti Global PET Expo v žurnalistike a vynikajúce príspevky k cene Pet Industry Award uznáva jednotlivcov v médiách, ktorí majú právomoc ovplyvniť milióny ľudí a využívať ju na pozitívnu podporu radosti a výhod vlastníctva PET. Či už prostredníctvom tlačových, vysielacích alebo internetových médií, tieto významné pocty produkujú príbehy, ktoré zdôrazňujú zodpovedné vlastníctvo domácich miláčikov, a všetky vzrušujúce služby, produkty a aktivity, vďaka ktorým je čas trávením s našimi miláčikmi ešte príjemnejším.

Ak chcete získať viac noviniek z Global Pet Expo, zaregistrujte sa pre náš bulletin, sledujte nás na našom účte Instagramu @GoodNewsforPets na Twitteri @GoodNewsforPets.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *