Je čas kúpiť si nejaké vianočné psie hračky?

Feb 23, 2023 Uncategorized

Tento príspevok môže obsahovať pridružené odkazy. Od spoločností diskutovaných v tomto príspevku môžeme zarobiť peniaze alebo výrobky.
Každú sviatočnú sezónu kupujeme vianočné psie hračky pre našich kamarátov a rodiny (psí kamaráti a rodina).
Samozrejme Stetson, Linus a tento rok dostanú Dublin úžasné hračky a dobroty od Santa Clausa. Dnes ráno sme dostali e -mail od spoločnosti Amazon.com, v ktorom oznámil 4 za cenu 3 špeciálov na niektoré zo svojich psích hračiek. Amazon už má strmé zľavy v porovnaní s našimi miestnymi obchodmi s domácimi zvieratami. Takže namiesto otáľania a čakania na Štedrý deň, aby sme urobili všetky moje nákupy, sme šli ďalej a kúpili si niektoré úžasné psie hračky a produkty prostredníctvom Amazonu 4 pre 3 špeciálne.

Vianočné psie hračky – 4 za cenu 3!
Tu sú niektoré z detailov o Amazon’s 4 pre 3 špeciálne:
Pridajte do nákupného košíka najmenej 4 oprávnené predmety
Pokračujte k pokladni
Na konečnej stránke pokladnice znížime najnižšiu cenovú položku.

Tu je sekcia pre psie hračky (v skutočnosti dodávka domácich miláčikov), ktorá inzeruje ako 4 pre 3 Špeciál: Dodávka domácich miláčikov 4 pre 3 špeciálne.

Amazon je obrovský obchod. V 4 pre 3 špeciály pre dodávky domácich miláčikov bolo 4 161 položiek. Takže aké špeciálne položky som nakoniec kúpil?
Hračky na sviatky pre psov
Nie som si istý, či ide o špeciálnu ponuku na sviatky alebo niečo, čo Amazon beží pravidelne, ale je to úžasný spôsob, ako získať dodatočnú zľavu na už ťažko zľavnené hračky pre domáce zvieratá. Tu sú 4 psie hračky, ktoré som nakoniec dostal pre svojich chlapcov:

Invincibles Plyš na hadí psí hračku, 3 pursence, zelený/čierny – tento had tvrdí neporaziteľnosť, ale myslím si, že moji psi im môžu ukázať zle. Pred niekoľkými víkendmi k nám išiel sprievodca psieho šteniatka a priniesol Kyjen Snake. Dublin a Baron mali početné remorkéry vojnových bitiek s hračkou a ukázalo sa to pomerne odolné … Nemyslím si však, že by to mohlo stáť niekoľko týždňov intenzívnych bitiek medzi Stetsonom, Linusom a Dublinom.

Skryť hračky pre domáce zvieratá, veľké-v minulosti sme si kúpili niekoľko skryť-a-toy a naši psi ich milujú. Z našej dvojročnej hračky na psie psie hračky Ginger Chreat Holid Hray Ginger Gears Holiday ešte stále zostáva pár kusov. Nemecký pastiersky mix môjho brata, Georgie miluje svoj skryť-a-toy. Je to tiež trochu puzzle pre psov, keď sa učia extrahovať veveričky zo svojho plyšového domu. To v skutočnosti znie veľmi dobre, čo robia moji psi k plneniu väčšiny svojich hračiek.

Skryť hračky pre domáce zvieratá, veľká-máme radi Kyjen Hide-A-Toy, že sme sa rozhodli prinútiť mladých chlapcov hračku pre psie kože. Na stránke Amazon.com sme tiež zistili, že ľudia používajú Hide-Bee-Hive nielen včely, ale aj psie dobroty. Je to veľa zábavy pre vás aj vášho psa!

Skryte a bird Plush Plush Intercative Canine Toy, veľká-áno! Zbláznili sme sa s Hide-A-Toys na tomto poradí Amazonky, ale my (psy) radi s nimi hráme. Hračka na psích psov Hide-A-Bird bola/je skutočná psová hračka, ktorú Georgie miluje hrať v dome môjho brata. Zakaždým, keď premýšľam o tom, že sa moji psi hrajú s touto skryť-a-toy, myslím na Angry Birds … nie som si istý, prečo som úžasný, že by sa vták hneval po tom, čo by sa pár psov vrhli.

Boli to naše štyri psie hračky za cenu tri. Ach jo, a spomenul som, že tu v Kalifornii nedostaneme účtované daň z obratu za položky, ktoré kupujeme na Amazon.com !!!
Ak máte záujem o 4 pre 3 zľavu, pozrite sa na túto stránku skôr, ako začnete nakupovať: Amazon’s 4 pre 3 špeciálne. Potom prejdite na túto stránku a pozrite

Vianoce sú najlepšie za rohom, takže nezabudnite si ujsť a začnite nakupovať skoro svoje obľúbené hračky vianočných psov.
Co si myslis? Využili ste výhody Amazon’s 4 za 3 špeciálne?
Najlepšie tipy pre naše šteniatka
Najlepšie šteniatko, ktoré sa nám páčia: Puppy hračky s tepelným a tepelným balíčkom – ideálne pre nové šteniatka. Pomáha zmierňovať úzkosť v ich novom dome.
Najlepšie psie žuvanie, ktoré sa nám páčia: Bones & Chews Bully Sticks – všetky naše šteniatka milujú uhryznutie, štipky a žuvanie. Rád používame šikanované palice, ktoré pomáhajú odvrátiť tieto nežiaduce správanie.
Najlepšie psie dobroty, ktoré sa nám páčia: Crazy Canine Train-Me Latss-používame ich ako naše vysoko hodnotné dobroty pre naše sprievodcovské psie šteniatka.
Najlepšie čerstvé psie jedlo, ktoré sa nám páčia: Farmársky psík – pred pár mesiacmi sme začali kŕmiť čerstvé psie jedlo Raven a ona ho miluje! Získajte 50% zľavu z prvého nákupu poľnohospodárskeho psa.

Pozrite sa na oveľa viac našich obľúbených položiek v našom novom kontrolnom zozname šteniat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *