Vítaný návrat na WVC 2022, Reliéf na Ukrajinu, na Worldwide Pet Expo

Feb 3, 2023 category

. Západný veterinárny seminár 2022 bol môj prvý seminár o osobe, pretože 2020. A podľa usmievacích tvárí mojich trhových partnerov tiež Ako kolegovia z veterinárnych zdravotníckych tímov to bol úspech. Vďaka konzultačnému tímu spoločnosti Brakke seminár zahŕňal svoje každoročné zhrnutie trhu presne o tom, ako Covid zrýchlil modifikáciu vo veterinárnej profesii.

Zmeny boli rýchle prijatie platforiem značiek omnichannel na vzdialené práce na kombináciu veterinárnych nemocníc. Veterinári, ako aj personál chýba, ako aj vyhorenie medzi miléniovými veterinármi pokračovali. Je zaujímavé, že Telemedicine nedržala rýchlosť zmenou telemedicíny v ľudskom zdraví. Určite právne predpisy sa líšia v závislosti od toho, čo je povolené, ako aj veterinárni lekári, ako aj veľké, stále chcú vidieť našich chlpatých kamarátov v kancelárii. Oveľa viac o tomto probléme nájdete, pretože sa zdá, že majitelia domácich miláčikov chcú oveľa viac telemedicíny, nie menej.

Moje tímy a pomáhali som informovať o praktizovaní veterinárnych lekárov, ako aj majiteľov domácich miláčikov o jednoduchosti využívania, ako aj o účinnosti moxidektínu v proheart6. Teraz, s výrobkami ako Simparica Trio, ako aj Solensia, ako aj Librela, ktoré sa majú predstaviť v roku 2022, sa ukázalo, že Zoetis jasne vedie balenie v príjmoch, ako aj v úvodoch nových produktov. Merck, ako aj Boehringer Ingelheim naďalej bojujú s ňou ako druhí a tretí najlepších interpretov za podiel našich domácich miláčikov doláre s fantastickými výrobkami. Inflácia bude komplikovať rast pre všetky podnikanie – pre nás to robí, však?

Jednou z najzaujímavejších predpovedí zo zhrnutia trhu v Brakke bolo presne to, ako budú monoklonálne protilátky, keď sa opäť opäť uprednostňujú distribučné kanály – v prospech veterinárnej kliniky. Presne sme videli, ako sa celá klasifikácia blchových a kliešťov vrátila späť do veterinárneho centra, ako aj presne, ako dobre bola PROHEART6 prijatá. Bude sa opakovať?

Podlaha obchodného výstav na seminári Western Veterinary Seminar bola vymenená novým vývojom v tom, ako boli produkty prezentované, nové technológie, ako aj ako aj ako pridružený klinik, veterinárne kliniky hľadajúce členov veterinárneho tímu. Ako žuvací a pridružený web neustále uvažujeme o novom pokroku spoločnosti Chewy a my sme radi, že sa zastavia pri stánku. Nezabudnite skontrolovať naše publikovanie o centre Chewy Method. Niečo mi hovorí, že pôjdeme znova k tomuto príbehu.

V neposlednom rade nás však potešilo, že sme informovali o dvoch iniciatívach AVMA, partnerstve so spoločnosťou Viticus a fondom Ukrajiny vo výške 200 000 dolárov so zdravím a wellnessom Merck Animal Wellness, ako aj s jeho americkou veterinárnou nadáciou.

Keď ideme na celosvetové Pet Expo za pár týždňov, zostaňte naladení na to, čo je nové v klasifikácii potravín pre domáce zvieratá, avšak zvýšené prijatie technológie produktov pre domáce zvieratá. Mohlo by to, aby bola pandémia na základe iniciatívne rastú, by mohla byť impulzom skutočného rastu klasifikácie v prospech majiteľov domácich miláčikov?

Uvidíme! Uvidíme sa na Worldwide Pet Expo, Pet Market Peeps, ako aj rodičov pre domácich miláčikov, ktoré sa pozerá na naše aktualizácie.

Klíčko

Editor + vydavateľ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *