Daisy uvádza „syr!“ Pre Národný deň fotoaparátu

Jun 17, 2022 Uncategorized

Add, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestpinterestPinterestShare pre Moreaddthismore5

Vyletí vtáčik!” Od včerajška bol Národný deň kamery. Nemám sa skutočne dotýkať fotoaparátu aj šošoviek, ale dnes je to v poriadku, pretože s vami chcem hovoriť o fotoaparátoch. Fotoaparáty sú dôležité, aby vaša mama alebo otec mohli prijať skvelé ponuky, ako aj skvelé ponuky rozkošných fotografií, ktoré vám ukážu všetkých svojich dobrých priateľov na Facebooku, Twitteri, Pinterest alebo Instagrame. Práve tu môžete vidieť nejaké šošovky, ktoré môžete ísť s digitálnym fotoaparátom. Pochopili ste, že rôzne šošovky vám môžu vyzerať inak? Ukážem vám ako!

Takto vyzerám s objektívom 50 mm. Je to skvelý všestranný objektív, ako aj váš profesionálny fotograf sa nemusí dostať tak dobre alebo ďaleko, aby urobil skvelý obrázok. Ak využijete široké nastavenie clony (to je otvor vo objektíve, ktorý umožňuje svetlo), môžete sa s cieľom zamerať aj na určitú tvorivú rozmazanie v tele. Je to skvelé, ak chcete minimalizovať zameranie na menej brucho, ako je Firm. Len sa uistite, že sa sústreďuje na vaše oči!

Na druhej labke bola táto fotografia urobená širokouhlým objektívom. Môj profesionálny fotograf je odo mňa vzdialený len pár centimetrov a presne si všimol, ako je celé pozadie stále v ráme? Túto fotografiu je potrebné orezať! Clona nie je otvorená na tejto fotografii tak široký, ako vidíte, že väčšina môjho tela je zameraná. Pretože sa do objektívu dostáva menej svetla, ak je trochu tmavá, s najväčšou pravdepodobnosťou vyžaduje, aby ste využili blesk. Požiadajte svojho profesionálneho fotografa, aby odrazil blesk zo stropu, namiesto toho, aby ste ho namierili priamo na oči, aby ste zabránili obávaným efektom laserového eyeballu.

Nakoniec tu je presne to, ako vyzerám s pekným 100 mm portrétnym objektívom. Môj profesionálny fotograf je odo mňa vzdialený niekoľko stôp, ako aj iba moja dohoda, ako aj časť môjho tela je v ráme. Táto šošovka vám pomôže získať krásny portrét bez toho, aby sa ukázal aj veľa rušivého pozadia.

Dokonca aj Harley vyzerá pekne so 100 mm objektívom! Pochybujem však, že má na Facebooku veľa dobrých priateľov, s ktorými sa podelí. Prepáč, Harley.

Ktorý objektív fotoaparátu sa mi páči najlepšie? Akýkoľvek typ toho, ktorý mi umožňuje priblížiť sa, dostatočný na dosiahnutie dobrôt! Aj keď sa zdá, že sa pozerám do fotoaparátu, zvyčajne sa skutočne pozerám na jednu z mojich preferovaných mačiek, ktoré sa držali hneď vedľa fotoaparátu.

Nemáte fotoaparát DSLR s veľkými šošovkami? Žiaden problém! Môžete tiež urobiť niekoľko skvelých fotografií využívajúcich fotoaparát z mobilného telefónu!

Aký fotoaparát rád používate?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *