10 fantastických miest, ktoré objali psa v juhovýchodnom Michigane

Feb 22, 2023 Uncategorized

10 fantastických miest, ktoré objali psa v juhovýchodnom Michigane

Naposledy aktualizované 13. decembra 2021 podľa úniku šteniat 1 Komentár
Útulky na zvieratá a záchranné organizácie sú fantastickým miestom na objavenie perfektného psa. Majú tak širokú škálu, že môžete objaviť psa, ktorý má perfektný tvar pre váš životný štýl.

X

Sú to všetky typy psov pri záchrane. Hľadáte psa, ktorý je už trénovaný? Hľadáte nového joggingového partnera? Hľadáte šteniatko? Majú všetky aj ďalšie. Oslovte svoje regionálne záchrany a prístrešky; Pomôžu vám objaviť váš dokonalý zápas.

Nebojte sa klásť otázky, rovnako ako sa nebojte nájsť zoznam toho, čo hľadáte. Čím viac informácií majú pracovníci o vás, ako aj o vašom spôsobe života, tým lepšie vás budú môcť vyrovnať so správnym psom. – 10 výhod prijatého záchranného psa

10 fantastických miest na objatie psa v juhovýchodnom Michigane

Hľadáte prijať psa v juhovýchodnom Michigane? Tu je 10 fantastických organizácií, ktoré sa venujú zachraňovaniu životov bezdomovcov v regióne Metro Detroit.

Zachránenie jedného psa nebude modifikovať svet, avšak určite pre to, že pes, svet sa navždy zmení. – Karen Davidson

1. Útulok pre zvieratá Livingston – webová stránka / Petfinder / Facebook

Útulok pre zvieratá v regióne Livingston sa nachádza na metóde 418 S. Highlander v Howell. Všetky objaté zvieratá budú spayované alebo kastrované, testované srdcové červy alebo mačkovú leukémiu, mikro štiepané, ako aj poskytnuté vakcinácie vhodné vekom pred opustením útulku.

Útulok je otvorený v pondelok sobotu na adopciu. Hodiny útulkov pre zvieratá a ponuky zvierat sa môžu zmeniť; Skontrolujte ich stránky, kde nájdete najnovšie informácie.

Bruiser, Tootie & Hilda sú len niekoľko fantastických psov ponúkaných v útulku pre zvieratá v regióne Livingston.

2. Záchranné centrum Canine Companion – Web / Petfinder / Facebook

Záchranné centrum Canine Companons Rescue Center bolo založené v roku 2004, ako aj práce so susedstvom a zvieratám podarilo propagovať adopciu psov bez rodín.

Hodiny udalostí adopcie a ponuky zvierat sa môžu zmeniť; Skontrolujte ich stránky, kde nájdete najnovšie informácie.

Týždenné udalosti adopcie:
Jazero Petco Orion
4820 S Baldwin Rd., Lake Orion
Každú nedeľu poludnie – 16:00

Ferb, Krissie a Gladwynne sú len pár z neuveriteľných psov ponúkaných v záchrannom centre Canine Companons Rescue Center

3. Posledný deň záchrana psov – webová stránka / Petfinder / Facebook

Posledný deň Rescue Dog Rescue je záchrana založená na Livonia, ktorá od roku 2007 zachraňuje psy. Ponúkajú bezplatné tréningy psov v Westlande, aby osvojili, aby pomohli zabezpečiť, aby váš nový psí kamarát bol fantastický.

Ak uvažujete o prijatí, aby ste si prezreli stránku svojich udalostí, aby ste uspokojili s novým najlepším priateľom.

Maserati, Nellie & Mateo sú len pár z neuveriteľných psov ponúkaných na záchranu psov z posledného dňa.

4. Humane Society of Huron Valley – web / Petfinder / Facebook

Humane Society of Huron Valley je záväzok organizácie pre starostlivosť o zvieratá v Ann Arbor zachrániť životy bezdomovcov.

Robia adopcie sedem dní v týždni; Skontrolujte svoje stránky na hodiny, miesto a ďalšie informácie o tom, ako presne prijať.

Bacon, Stella a Somerset sú len zopár z neuveriteľných psov ponúkaných v Humane Society of Huron Valley.

5. K9 Stray Rescue League – web / Petfinder / Facebook

K9 Stray Rescue League je nezisková záchrana v Oxforde, ktorá bola vyvinutá v roku 1990, aby pomohla zachrániť životy psov bez domova v oblasti metra Detroit.

Ich chovateľská stanica je otvorená vo štvrtok pondelok a organizujú víkendové adopčné podujatia v Oxford & Auburn Hills. Ak chcete zistiť viac o tom, ako presne prijať svojho nového najlepšieho kamaráta, skontrolujte svoje stránky na svoje hodiny, miesto a nadchádzajúce udalosti.

Addie, Popsy & Wiggles sú len niektoré z adoptovateľných psov ponúkaných na K9 Stray Rescue League.

6. Michigan Humane Society – web / adoptovateľné psy / facebook

Spoločnosť Michigan Humane Society je najstaršou a najväčšou organizáciou dobrých životných podmienok zvierat v štáte. Majú adopčné centrá v Detroite, Rochester Hills & Sterling Heights.

Pozrite sa na ich stránky, kde nájdete celkový zoznam hodín, miest a zoznam domácich miláčikov, ktoré sa v súčasnosti ponúkajú na prijatie.

Rugby, Anderson a Astro sú len niekoľko neuveriteľných adoptovateľných psov v Michigan Humane Society.

7. Centrum adopcie domácich miláčikov v oblasti Oakland – webová stránka / Petfinder / Facebook

Centrum pre adopciu domácich miláčikov v Oaklande sa nachádza v Auburn Hills a pomáha zvieratám tým, že ich objavuje nové domy od roku 1980.

Sú otvorené v pondelok sobotu na adopciu, a organizujú špeciálne adopčné podujatia v celom juhovýchodnom Michigane. Skontrolujte, či ich stránky nájdete v celkovom zozname hodín, udalostí a zistite, ktoré domáce zvieratá sú v súčasnosti ponúkané na adopciu.

Buddy, Peter a Lumberjack sú len zopár z neuveriteľných psov ponúkaných v Oaklandskom regióne Pet Adoption Center.

8. Detroit Dog Renull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *