Je to Národný Deň zabezpečenia domáceho maznáčika-Udržujte svojho domáceho maznáčika bez rizika

Aug 4, 2022 Uncategorized

AddsTis THISHONSSHARE na FacebookfaceBookFookShare na TwitterTwittertwitterShare pre PinterestPinterestPirestShare pre MoreaddthismoRe109

15. júla Marks National Pet Ukončiť Deň bezpečnosti, ktorý bol prvýkrát predstavený AKC v roku 2009 bezpečné.

Sám doma

Ak ste ako väčšina ľudí, v niektorých bodoch počas dňa je váš domáci miláčik pravdepodobne v dome sám. Ak opustíte svojho domáceho maznáčika uzavretého v klietke alebo bráne, môže byť v riziku, ak by existoval na koni. V situáciách, ako sú tieto, udržujte svojho psa alebo mačacích mačiek blízko vchodu, aby ste vy alebo ktokoľvek iný mohol pomôcť vášmu domácemu miláčikovi dosiahnuť bezpečnosť.

Zabezpečené šteniatka a mačiatka

Uistite sa, že budete mať nové šteniatko alebo mačiatko pred ukončením nebezpečenstva. Tieto bitky majú tendenciu mať veľkú zvedavosť a môžu sa bohužiaľ rýchlo dostať do neplechu. Udržujte svojho mladého domáceho maznáčika na mieste mimo elektrických zásuviek, gombíkov sporákov a voľných drôtov.

Vyhnať

Aj keď môžu do miestnosti priniesť atmosféru, sviečky a krby sú jednoduchým cieľom zvedavých domácich miláčikov. Ak je váš domáci miláčik ponechaný v priestore sám s otvoreným plameňom, nebude to trvať dlho, kým sa zraní. Ak sa chystáte zapáliť sviečky alebo máte príjemné sedenie pri ohni, ak sú vaše domáce zvieratá v okolí, pred odchodom z miestnosti nezabudnite vždy uhasiť akýkoľvek druh plameňa.

Opakovanie je matka múdrosti

Je dôležité pre vás, ako aj vášho domáceho maznáčika, aby ste presne pochopili, čo urobíte počas požiaru. Príďte s plánom úteku, ako aj metóda cesty so svojím miláčikom. Uistite sa, že je to ľahká a metóda ju niekoľkokrát. Niektorí majitelia domácich miláčikov môžu zistiť, že je užitočné stlačiť a držať tlačidlo „Test“ na detektore dymu, aby naučili domáce zvieratá korelovať hluk s postupom.

Oznámte svojho domáceho maznáčika

Umiestnenie informácií na vonkajšiu stranu vášho domu je fantastická metóda, ktorá umožní ostatným pochopiť, že v prípade núdze máte domáce zvieratá. Nálepka na okno alebo priliehanie vám umožňuje zostaviť počet domácich miláčikov vo vašom dome, aby ste nielen oznámili záchranárom, že máte domáce zvieratá, avšak presne koľko by mali hľadať. Získajte bezplatné obtlačky okna od ASPCA na adrese https://secure.aspca.org/form/free-pe-safety-pack.

Bezpečnosť domácich miláčikov

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *