Dog Howling: 5 jednoduchých spôsobov, ako dosiahnuť, aby váš domáci pes vytie

Mar 16, 2023 Uncategorized

domáceho maznáči

Naposledy aktualizované 25. februára 2019 spoločnosťou Puppy Leaks 12 komentárov

X

Domáce zvieratá

0 sekúnd 34 sekúnd

Živý
00:00
00:34
00:34

Rozumiete presne, ako prinútiť svojho psa psa? Robia konkrétne zvuky, ktoré aktivujú zastonanie vášho psa? Pre mňa je to také základné, ako sa stonám sám – to vždy prinúti môjho psa pre domáceho maznáčika. Rovnako má rutinu zastonania v spánku – to je však príbeh pre jeden príspevok.

Ale robiť všetky psy vytie nie je také ľahké. Zdá sa, že niektoré sú oveľa jednoduchšie ako iné. Pre tých psov budete pravdepodobne vyžadovať, aby ste vyskúšali niekoľko rôznych zvukov, až kým nezistíte, ktoré z nich sa chystá na domáceho maznáčika. Tu je 5 nápadov, ako presne prinútiť vášho psa vytie. (Plus 7 videí na konci vytvorené na to, aby ste dostali vytie vášho domáceho maznáčika)

Prečo psovia?

Tak prečo aj psy? Zastonanie je typické návyky u psov, ako aj jeden z prírodných inštinktov, ktoré zostali od svojich predkov vlkov. Stonanie u psov je druh komunikácie rovnako ako štekanie a kňučanie. Psy vyliajú, aby sa dostali do kontaktu s ostatnými, získali pozornosť, signalizované tiesne, ako aj odhalili svoju prítomnosť. Najtypickejšími dôvodmi pre psov, ktorí vytiahnu, sú:

Aby ste sa dostali do kontaktu s ostatnými

Upútať pozornosť

V akcii na vysoké výšky výšky výšky

Zvuk výstrahy pre ostatných

Rovnako ako štekanie, ako aj kňučanie, aj zastonanie je pre psov len ďalším druhom komunikácie. Môže naznačovať, že sa snažia nájsť nejakú ďalšiu pozornosť, alebo môže naznačovať, že sú na vysokej výstrahe. Je to jedna z mnohých metód, v ktorých vzájomne interagujú. Niekedy môže váš domáci pes zastonať zranenie alebo chorobu.

Niektorí psi vyžiari oveľa viac ako iné. Existujú špecifické plemená psov, ktoré sú oveľa náchylnejšie na zastonanie ako iné. Huskies, nemeckí pastieri a veľa honbrov, majú tendenciu vytie oveľa viac ako ostatní.

Zdá sa, že veľké množstvo psov vytie do vysokých pitch harmoniky, sanitky, psov v diaľke alebo ich majitelia spievajú. Niektorí psi, ako napríklad Huskies, sa chápu ako oveľa hlasnejšie ako iné, takže dostať svojho Huskyho na Howl môže byť oveľa jednoduchšie, ako prinútiť Chihuahua, aby začal vytie.

Viac vokálnych plemien – ako aj Huskies, ako aj veľa houndov – sú oveľa náchylnejšie na zastonanie všeobecne, a preto by bolo pravdepodobné, že by kvílili k hudbe, ako povedzme, Bichon Frize. – Prečo psi spievajú spolu s hudbou?

Chcete dostať svojho domáceho maznáčika vytie? Vyskúšajte tieto 4 metódy.

5 spôsobov, ako prinútiť vášho domáceho maznáčika na vytie

Ak chcete, aby váš domáci psík vytie, prvým krokom bude zistiť, na aké zvuky reagujú. Niektorí psi vytie do zvukov s vysokým výškou, ako sú alarmy, ako aj sirény. Hluk jedného ďalšieho psa, ktorý stoná vo videu, je často oveľa viac ako dostatočný na to, aby sa dali ísť. Pre môjho domáceho psa musím len začať pískať, aby som ju dostal do vytie.

Tu je 5 metód, ktoré môžete prinútiť svojho domáceho psa vytie:

Spievajte/vytie sami

Zahrajte si hudobný nástroj, ako je harmonika

Zahrajte si sirénu alebo zvuky alarmu

Píšťalka pre svojho psa

Zahrajte si videá stonania psov (pozri príklady nižšie)

Po zistení, ktorú techniku dostane váš domácich miláčikov zastonanie, môžete si návyky ďalej propagovať. Poskytnite mu liečbu, keď mu vytie a povedzte mu, že je to skvelý chlapec, rovnako ako s akýmkoľvek typom tréningu techniky.

S dostatočnou metódou a povzbudením budete môcť prinútiť svojho domáceho maznáčika, aby vytie na velenie, rovnako ako ho môžete prinútiť sedieť alebo ľahnúť si.

Dostať svojho domáceho maznáčika, aby prestal vytie

Teraz, ak váš domáci pes vytie rovnako, rovnako ako by ste chceli, aby zastavil prvý krok, objaví sa, čo spustí stonanie na začiatku.

Ak váš domáci pes zastoná váš záujem, keď ste doma, objavíte, aby ste začali ignorovať návyky a odmeniť ho, keď je ticho. Bežne trávime tiež veľa času zameraním na korekciu zlého správania, ktoré si nepamätáme, že chválime dobro. Keď neustále chválite svojho domáceho psa za to, že niečo robil (v tejto situácii je ticho), pochopia, že robia ideálnu vec, ako aj s primeraným povzbudením, bude oveľa pravdepodobnejšie, že budú pokračovať v tomto správaní.

Ak váš maznáčik zastoná, keď je sám, môže to byť od separačného stresu a úzkosti alebo osamelého. Rýchlo sa aj váš domáci pes, rovnako ako aj pri odchode z domu úzkostne? Ak áno, môže to byť separačná úzkosť.

Ak máte podozrenie, že váš maznáčik zastoná, pretože je s ním osamelý vyskúšaný. Vytvorte pre neho nejaké základné nudné bustery, poskytnite mu oveľa väčšiu mentálnu stimuláciu a poskytnite mu veľa hier, ktoré by mohli hrať vo vnútri.

Dog Howling: 7 videí, aby sa váš domáci pes vytie

Ak chcete ukázať svojmu domácim psom, aby ste vyvinuli, skontrolujte dodržiavanie videí. Tu je 7 videí, ktoré sú zaručené, že váš domáci psík vytie.

Reakcia psov na „zárukunull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *