Mali by psy nosiť bezpečnostné pásy v aute?

Aug 21, 2022 category

Mali by psom nosiť bezpečnostné pásy?

V tomto príspevku:

Mali by psy nosiť bezpečnostné pásy?
Psy ako rozptýlenie.
Čo ak dôjde k nehode?
Sú bezpečnostné pásy v bezpečí?

Mali by psy nosiť bezpečnostné pásy?

Nemohol som tomu uveriť, keď som videl muža, ktorý jazdil okolo toho, čo vyzeralo ako prvoradý Springer Španiel v jeho lone. Nezaujímal som sa o psa, ale bol som znepokojený tým, že šofér spôsobil nehodu.

Dráždi ma, keď vidím šoférov so psami akéhokoľvek druhu veľkosti v ich kolách. Nie je to také zjavné rozptýlenie, že mi vadí. Je to spojenie, ktoré by mali mať títo šoféri so svojimi psami.

Nie sú títo majitelia úplne schopní povedať svojim psom nie? Nie sú títo psi skutočne schopní riadiť sa ľahkým príkazom na sedenie/pobyt? Spýtal som sa na túto obavy na stránke Mutt na Facebooku, ako aj oceňujem pravdivé odpovede.

Bezpečnostné pásy psov nakoniec sú oveľa častejšie, ako aj niektoré oblasti potrebujú alebo premýšľajú o tom, že by sa pri jazde vo vozidlách potrebovali všetky zvieratá.

Nie som si istý, čomu verím, pretože môj psík vždy jazdí na zadnom sedadle môjho auta.

Psy ako rozptýlenie

Je zrejmé, že ak uvažujeme iba o faktore rozptýlenia, všetky zvieratá by sa mali v automobiloch obmedziť v prospech bezpečnosti pre ľudí, ako aj okolo vozidla.

Môžete navrhnúť, aby sa váš psí dobre správali a počas jazdy vás nerozptyľujú. To je s najväčšou pravdepodobnosťou pravda. Môj psí psiarky sa stočia na zadnom sedadle a skutočne nie je rozptýlením vôbec. Avšak …

Čo ak dôjde k nehode? Bude môj psov bez rizika, ak nie je obmedzený?

Väčšinu času bude v aute v poriadku, neobmedzený psí ps. Nie je to tak, že sa všetci každý deň dostávame do nešťastí. Verte však na to, čo by sa mohlo stať s vašim psom, ak dôjde k nehode:

Psík môže panikáriť a nakoniec sa nakoniec rozptyľuje stimuláciou, pokusom sa dostať von alebo štekanie.
Psík by sa mohol hodiť do auta, ako aj zranený, inak by psie mohlo spôsobiť zranenie človeka.
Psík môže byť vyhodený z auta a zranený.
Strašné psie na úteku je oveľa pravdepodobnejšie, že sa uhryzne.

Podľa Dawn Ross z Petautosafety.com sú psy bezpečnejšie v automobiloch a nákladnom vozidle. „Obmedzenia môžu obsahovať psie bezpečnostný pás alebo prepravku domácich miláčikov, ktorá je zabezpečená v aute.“

Petautosafety.com je predajca, ktorý podľa svojej webovej stránky ponúka výrobky pre bezpečnostné prostriedky pre domáce zvieratá pre domáce zvieratá. Rovnako ponúka úplne bezplatné informácie o udržiavaní bezrizikových zvierat pri cestovaní vo vozidlách.

Maya (horná fotografia), ako aj Pierson (dole), mal Ross, rovnako ako nosia kabinové bezpečnostné pásy v aute. Modelujú svoje korytničky Kurgo Go-Tech.

„Keď je psí psí, pri nehode automobilov a nákladných vozidlách, nemajú koncept, čo sa stalo, ako bude panikáriť,“ uviedol Ross. “Počul som čas aj čas o psom, ktorý unikne autám a nákladným autom po nehode a uteká.” V niektorých prípadoch utiekli, len aby boli zasiahnutí ďalším autom. V niektorých prípadoch utekajú, rovnako ako už nikdy nevideli. “

Stále však existujú dôvody na to, aby sme sa týkali skutočnej bezpečnosti psích bezpečnostných pásov.

Sú bezpečnostné pásy v bezpečí?

Výskumná štúdia z roku 2011 Centra pre bezpečnosť PET zistila, že 100-percentná miera zlyhania na kategórii Canine Beat pásov použitých v štúdii. The center is a nonprofit organization devoted to buddy animal as well as consumer safety, according to its web site. Výsledky výskumnej štúdie z roku 2013 ešte nie sú zverejnené.

Podľa webovej stránky centra „Žiadny z postrojov nebol považovaný za bez rizika, ktorý by mal byť dostatočný na zabezpečenie psieho, ako aj ľudí v prípade nehody.“

The center selected not to expose the particular harnesses it evaluated in the study, so keep in mind there are other brands offered that were not tested.

There are currently no measurable security requirements in location for producers of canine seat belts, according to the center’s web site. The objective of the research study was to address this problem as well as not to assault particular products.

According to the center’s web site, the research study utilized a 55-pound accident test canine design (not a online dog). Each test was developed to simulate what might occur to the canine if it had been using the evaluated canine seat belt during a collision at 30 miles per hour. Some issues included:

An incredibly low survival rate for the dog.
Danger to the humans in the car when the canine becomes a “missile.”
Choking or other bodily damage to the canine where the harness tightens upon impact.
Extensive damage to the car triggered by the projectile dog.

This research study alone hasstačil na to, aby ma presvedčil, aby som odteraz neutrácal peniaze na psí bezpečnostný pás. Vylepšenia sa však naďalej robia v psích bezpečnostných pásoch, pretože sa vykonáva oveľa viac výskumnej štúdie.

Podnikanie so bezpečnostnými pásmi psov „vždy hľadajú metódy, ako zlepšiť svoje výrobky oveľa lepšie a bezpečnejšie“, podľa Rossa.

“Bezpečnostné pásy pre psov prišli za posledné roky dlhou metódou,” uviedla. „Pokračujúce vylepšenia sa vždy robia, pretože výskumná štúdia pokračuje v najlepšej metóde na ochranu vášho domáceho maznáčika vo vozidle.“

Sú chovateľské stanice bezrizikové alternatívne k pikantnému bezpečnostným pásom?

Moja posledná myšlienka je, že psy sú prinajmenšom podobne ako bezriziková jazda v chovateľskej stanici, pretože by používali psí bezpečnostný pás, najmä ak je chovateľská stanica pripojená.

Chovateľská stanica samozrejme nie je vždy voľbou, ak máte väčší psí, ako aj menšie autá a nákladné auto ako ja. Aj keď dokážem tvarovať káblovú chovateľskú stanicu veľkú pre eso na mojom zadnom sedadle, je to významné problémy s nastavením, rovnako ako chovateľská stanica blokuje môj pohľad trochu. Jazdenie môjho psieho okolo bez obmedzenia je nebezpečenstvo, ktoré som si vybral za posledných šesť rokov.

Som zvedavý, čo robíte ostatní?

Mohol by psie bezpečnostné pás alebo chovateľská stanica zachytiť psie pri nehode?

Toto je nezhoda, ktorú počujem ako dôvod, prečo sa vo vozidlách neobmedzovať.

Áno, pes by sa mohol uväzniť, ako aj v závislosti od okolností, čo by mohlo byť pre psie horšie, ako keby bola v aute voľná. Napríklad:

Autá a nákladné autá môžu byť v ohni.
Autá a nákladné autá môžu byť uviaznuté pod vodou.
Chuffeur, ako aj cestujúci môžu byť v bezvedomí, ako aj je možné, že úplne prví respondenti by boli neinformovaní od psov, ktorí požadujú záchranu.

Ale presne aké bežne sa tieto scenáre skutočne vyskytnú? Našťastie nie často.

Ďalšie návrhy bezpečnosti na premýšľanie na cestovanie so psami

Je nevyhnutné, aby sa psi mohli využívať na autá čoskoro, takže sa využívajú na cestovanie, uviedol Dr. Thomas Watson, majiteľ Carolinas Veterinary Medical Medical v Charlotte, N.C.

“Dajte im limity,” povedal. “Naučte ich, kde požadujú, aby sa bezpečne vykopali v autách a nákladných automobiloch, ako aj presne to, ako sa vyžadujú, aby sa správali v aute.”

Ďalšie tipy:

Uvedomte si airbagy. Skutočne chcete držať psie počas jazdy? Ani predný cestujúci by nemal držať domáceho maznáčika.
Vždy uchovávajte štítky ID na každom domáceho maznáčikov.
Uistite sa, že máte vodítko užitočné pre každého domáceho maznáčika.

Čo si ostatní myslíte?

Obmedzujete svoje psie v aute? Prečo áno alebo prečo nie?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *