Bezpečnejšie, pomalšie stravovacie časy s Gobble Stoppers

Jan 8, 2023 Uncategorized

AddsThis zdieľanie ButtonsShare do FacebookfaceBookFeBookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestPinterestPirestShare do Moreaddthismore

Zdá sa, že váš domáci pes jesť ako každé jedlo je závod na povrchovú líniu? Niektorí psi sa tešia z času na jedlo natoľko, že si rýchlo pohltia jedlo. Aj keď sa to môže zdať ako neškodný zvyk, rýchlosť stravovania môže skutočne predstavovať riziko pre zdravie vášho domáceho maznáčika. Našťastie existuje metóda, ako dať brzdy na čas vášho psa na oveľa lepšie trávenie.

Nebezpečenstvo stravovania rýchlosti

Keď psy jedia tiež rýchlo, často prehltnú veľké množstvo jedla bez toho, aby ho správne žuvali. To môže mať za následok postprandiálne (po emilovom) zvracanie, udusenie alebo nadúvanie brucha. Nalievanie môže zase spôsobiť volvulus dilatácie žalúdka, kde sa brucho otáča alebo otočí. To môže mať za následok závažnú núdzovú situáciu v oblasti zdravia a wellness. Krútenie brucha môže spôsobiť blokovanie prietoku krvi do srdca alebo iných oblastí tela vášho psa, čo môže vášmu domácemu miláčikovi poslať šok alebo dokonca viesť k smrti.

Gobble Stoppers – pomalý roztok kŕmenia

Gobble Stoppers je ľahká a lacná metóda, ako usmrtiť stravovanie vášho psa. Tento roztomilý prístroj v tvare kostí okamžite zmení akýkoľvek druh keramiky, plastovej alebo nehrdzavejúcej oceľovej misky na pomalý podávač.

Stačí stlačte silnú základňu sacieho chrapúňa do spodnej časti kŕmiaceho jedla vášho domáceho maznáčika a okamžite vytvára prekážku, ktorá spomaľuje mieru, akou je váš domáci pes schopný jesť až 500%.

Gobble Stoppers sú horné stojanové umývačky riadu a jednoduché eliminuje sa pomocou pripojeného pull-tab. Je vyrobený z netoxických, dlhotrvajúcich plastov bez BPA a je k dispozícii v malých, stredných aj veľkých veľkostiach.

Spominte svojho vzrušeného jedla na zdravú rýchlosť jedla pomocou škriatkových zátky, pomalú alternatívu kŕmenia.

nové produkty

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *