Ako určiť čistokrvného dobermana? [Complete Guide]

Oct 22, 2022 Uncategorized

Mnoho ľudí má rád, že majú Doberman. Nákup autentického Dobermana je však nevyhnutnosťou. Ako určíte pôvodné šteňa Dobermana? Nerobte si starosti. Zistíme čokoľvek z tohto článku.

Ako zistíte, či je šteniatko autentické šteňa Dobermana? Ak chcete zistiť, či je šteniatko dobermana, ktoré je originálne pre plemeno, alebo nie, budete vyžadovať, aby ste sa pozreli na ich kabát, ako aj na chvost, uši nosu, útočili výšku, hmotnosť, správanie, ako aj na špecifickú farbu opálenia normálne jedinečnú až čistokrvnú Doberman.

Nezáleží na tom, či chcete kúpiť plemeno čistokrvného Dobermanského šteňa alebo dospelého. Poďme v tomto sprievodcovi čokoľvek.

Určite si pôvodné šteniatko dobermana.

Dĺžka života tohto plemena je 10-14 rokov. Majú tenký kabát. Najmä svieti. Môžeme pozorovať asi päť rôznych farieb v plemene psov.

Červený

Modrá

biely

čierna

Bahno

Doberman Pinschers sú vynikajúcim domácim miláčikom pre rodiny s rodinami. Je to obzvlášť vynikajúci strážny pes. Najlepším prvkom tohto plemena je, že nám umožnia pochopiť, keď sa v okolí objaví niečo málo.

Na určenie pôvodného šteňa Dobermana použite farbu nosa

Aby sme našli čistotu tohto plemena, mali by sme sa pozrieť na farbu jeho kabátu okrem jeho farby nosa. Informácie uvediem nižšie.

Farba
Farba nosa.

Biely doberman
Ružová

Čierny Doberman
čierna

Červený doberman
Tmavo opálenie

Kohútik
Tmavohnedá

Modrý Doberman
Tmavo-sivá

Farba psa, ako aj farba nosa
Farba nosa, ako aj farba chvosta

Preto sa navrhuje zabezpečiť tieto farby pred riešením najnovšieho Dobermana. Najdôležitejším prvkom je ich farba,

Nos, ako aj farba nechtov je rovnaká.

farba nechtov

farba nosa

Na určenie pôvodného šteniatka Dobermana použite farbu Tan.

Vidíme opálenie farby v mnohých častiach jeho tela. Zamyslime sa nad Black Doberman. Tanová farba, ktorú vidíme na týchto miestach,

pozri Tan Farba

Predlaktia predných nôh

Dve záplaty v blízkosti ramien

Predná časť zadných nôh

Dve záplaty nad očami

Na bokoch nosa

Prečítajte si to, aby ste pochopili, či sú dobermy skvelé pre majiteľov prvého času.

Temperament chvosta pôvodného šteňa Dobermana

Ďalej by sme mali premýšľať o ich chvostoch,

Chvost by mal byť plochý aj rovný.

Nemalo by to byť zakrivené.

Temperament papule čistokrvného dobermana

Ďalej by sme mali premýšľať o ich papule.

Predná časť

Na bokoch papule sú ploché

Temperament uší

Potom môžeme premýšľať o ich ušiach,

Uši by mali mať tvar V

Plochý

Obe uši visia

Ale možno ste videli, že uši dospelých psa sú ploché a rovné. Čo znamená, že ich uši orezali. ľudia využívaní na orezanie uší od,

Krásny

Počuje na veľké vzdialenosti.

Ako určiť pôvodného dospelého Dobermana

Ak chcete zistiť, či máte zrelý Doberman, je potrebné sa pozrieť na všetky vyššie uvedené aspekty. Väčšina Dobermanov však znížila chvosty a uši.

V tomto plemene je možné vidieť stredne veľké až veľké psy. Sú hlavne silné a krásne. Majú tmavé oči.

Ženská výška
63 cm – 68 cm

Výška muža
68 cm – 72 cm

Ženská váha
32 kg – 35 kg

Mužská váha
40 kg – 45 kg

ĎALŠIE O VOBERMAN PINSCHER.

Doberman patrí medzi najchytrejších psov na planéte. Sú pokojní, ako aj priateľskí a sú mimoriadne závislí od ich rodín.

Nie sú vhodné pre tých, ktorí trávia väčšinu času mimo vášho domu, pretože im nemôžete poskytnúť záujem, ktorý požadujú.

Aj keď sú mimoriadne priateľským psom, Doberman nie je proti cudzincom proti averzii. Preto sa navrhuje, aby ich sociálne interagovali ako šteniatka.

Majte na pamäti, že toto špecifické zoskupenie ľudí neprináša okamžite nebezpečných psov. V našom každodennom živote nie je čas, keď sme schopní byť príjemne prekvapený prírodou, ktorá je Dobermanom.

Sú schopní online šťastne so svojimi rodinami. Sú milujúci, láskaví a citlivé psie.

Aj keď potrebujú veľa cvičenia, títo psi sú schopní zmeniť sa na bývanie s majiteľom za predpokladu, že každý deň chodia dlhé prechádzky, ako aj cvičenie pravidelne, čo pomáha ich telám, ktoré vylučujú kalórie.

Sú však stále oveľa lepšie ako záhrady, v ktorých môžu bežať a baviť sa. Pes má tiež neschopnosť stáť rovnako ako chladné teploty.

Potrebujú primerané množstvo spánku, ako aj oblasť na relaxáciu. Fyzická stimulácia však nestačí.

Musíte byť psychologicky stimulovaní, aby ste znížili napätie, ako aj stres, ktorý sa môže vyvinúť. Rozlišujúci faktor v hrách inteligencie nám v tejto oblasti pomôže.

Som si istý, že tým, že máte dostatok informácií na identifikáciu pôvodného šteniatka Dobermana.

Originálne profesionály šteniatka Doberman, ako aj kužele.

Výhoda

i) Sú láskavé, ako aj milujúce psie,Rovnako ako akýkoľvek druh iného plemena psa, ktorý je typickým domácim miláčikom.

(ii) Tento pes je mimoriadne lojálny k svojmu majiteľovi, ako aj rodine, ako aj s úžasnými strážcami. Nemusia sa javiť ako mazdavo podobné francúzskym buldogom. Sú však veľmi blízko k členom svojej domácnosti.

iii) Vysoká schopnosť tréningu, ako aj inteligencie. Toto sú ďalšie výhody. Je možné začať trénovať hneď potom, ako máte svoje šteniatko. Dokonca aj vo veku ôsmich týždňov sú schopní zistiť, že reagujú, keď telefonujete, zavolá ich mená alebo sedieť.

V jednom roku sa títo psi môžu pokúsiť byť disciplinovaní a poslúchaní. Potrebujú však efektívneho vodcu. Vodca by mal byť vy.

(iv) Sú silní, rýchle okrem lojálneho a trénovateľného. To všetko sú potrebné vlastnosti na ochranu vášho psa aj opatrovníkov. Okrem toho nie je možné pre zlodejov, ak je vo vašom dvore Doberman.

(v) High Endurance. Sú to všeobecne známi športovci. Títo psi sú schopní ísť behať alebo cyklistiku spolu s vami neustále a budú rovnako ako viac.

Dobermans sú tvrdí psi a majú radi cvičenie. Ak ste fyzicky aktívny, môže to byť pre vás perfektný domáci miláčik.

To sú výhody, ktoré môžeme uznať tým, že máme pôvodné šteniatko dobermana.

Zápory

I) Dokonca aj tento pes, ktorý je vynikajúcim domácim miláčikom pre rodinu, má problém. Ak vaše dieťa hrá v existencii tohto zvieraťa, môžu to byť zranenia pre vaše dieťa.

Pretože tento pes je trochu drsný. Pretože nerozumejú výdrni, ako aj dôležitosti, skutočne sú.

Preto by mohli spôsobiť poškodenie detí bez toho, aby si uvedomili, že to urobili. Ak máte dobermana Dobermana, ako aj dieťa v rovnakej oblasti, musíte byť mimoriadne opatrní.

(ii) Už som spomenul ich atletiku ako výhodu. Môže to však byť tiež nevýhodou. Pretože ak ste aktívna osoba, ktorá pracuje s Dobermanom každý deň, je pravdepodobné, že budete môcť mať psa, ktorý je vhodný pre váš dom.

Ale niečo nie je v poriadku. Ak im neponúkate primerané cvičenie, váš pes bude trpieť. Budú sa nudiť a môžu byť dokonca deštruktívne. Ak sa Doberman nedokáže spustiť, nebude spokojný.

iii) nákup a údržba je dosť nákladná. Dobermans sú veľké psy. Potrebujú viac jedla občerstvenia, priestor, hračky a oblasť ako malý pes, ako je Pomeranian. Jeho výdavky sú podobné iným plemenám obrovských psov.

(iv) Hovorili sme o nich skôr ako o mimoriadne inteligentných psoch. Mať psa však nie je také múdre, ako by mohol byť aj Doberman.

Pretože ak sa vám nepodarí objaviť alebo ak urobíte strašnú lekciu alebo ich poškodíte, pravdepodobne si to pamätá po zvyšok svojho života.

(v) Tento pes sa dokáže ľahko vystrašiť. Mohlo by to trochu smiešne zvuk, pretože títo psi sú významní a silní, napriek tomu sú priaznivé. Aj keď sú to skvelé strážne psy, sú však chvíle, keď vidíte plachého alebo stresovaného dobermana.

Budeme diskutovať o negatívach, ktoré môžeme pozorovať tým, že budeme mať pôvodné šteniatko Dobermana.

Milujte svojho psa, nikdy ti nezlomí srdce.

Záver
Ak plánujete kúpiť psa Dobermana, môžete byť vždy výzvou. „Ako určiť pôvod šteniatka Dobermana?“.

V tomto článku som hovoril presne o tom, ako môžeme uznať čistokrvného dobermana, ako aj o jeho charakteristikách, okrem výhod, ako aj o nevýhodách tohto plemena.

Povedzte mi v sekcii komentárov, ktoré sa vám páčia, muž alebo žena Doberman?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *