Zoznámte sa s najnovším členom tímu Petmeds!

Sep 11, 2022 category

Addthis zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestPinterestPinterestShare do Moreaddthismore

Dnes vítame nový prírastok do tímu Petmeds: Zoznámte sa s novým šteniatkom Shih Tzu nášho umeleckého riaditeľa. Nové šteniatko sa hlásilo do práce včera prvý deň!

Julie stále uvažuje o najlepšom mene pre nové šteniatko. Jej prvá myšlienka bola meno Chloe, ale nové šteniatko dalo jasne najavo, že to nie je jej skutočné meno! V súčasnosti sa volá predbežne „Daisy“.

Tu je nové šteniatko s jej veľkým bratom Busterom. Vyzerá to, že Buster si nie je príliš istý novým mladým! Čo by si pomenoval nové dievčatko?

Nakoniec je to najlepší čas na predstavenie našej novej funkcie nápadov pre rodičovstvo domácich miláčikov. Budeme sa s vami podeliť o užitočné malé nápady o starostlivosti o vášho psa alebo mačky.

Myšlienka rodičovstva pre domáce zvieratá #1: Začnite svoje nové šteniatko vpravo. Nechajte si šteňa zvyknúť si na pravidelné riadenie a starostlivosť od prvého dňa. Jemne sa dotknite úst, uší, labiek a klincov svojho šteniatka, chvostu a brucha. Ak začnete skoro, váš domáci pes sa môže skutočne naučiť tešiť sa z kefovania zubov, orezávania nechtov a starostlivosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *