[Sweepstakes] Vyhrajte vyhrievané mačacie okna pre svoju mačku v našom prezradení!

Sep 24, 2022 Uncategorized

Add, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestpinterestPinterestShare pre MoreaddthismoRe2

Čo sa vám najviac páči na svojej mačiatka Purrfect? Je to tak, ako si hadia chrbtom, keď ležíte, alebo ich sladké, mäkké mews? 22. januára je Národná odpoveď na otázky vašej mačky a aký lepší spôsob, ako ju osláviť, ako vyjadriť svoju lásku a vďačnosť s premysleným darčekom? Zadajte číslo 1-800PetMed’s National Odpoveď vašej mačky Day Sweepstakes Right Meow, aby ste získali cenu, ktorú bude vaša mačka milovať!

Národná odpoveď na otázky vašej mačky Denné ceny lotérií

Nie sme mačiatko. 5 Šťastných víťazov bude vybraní, aby vyhrali vyhrievané ostrieža mačiek. Sledovanie vonkajšieho sveta nemôže byť pre vašu mačku pohodlnejšie. Táto ľahko zostavovacia oblasť odpočinku je všetko, čo by kedy mohli chcieť. Natrvalo zaistite ostriež k jednému oknu alebo ho dočasne zaistite pomocou suchého zipsu, aby sa vaša mačka otáčala.

Vaša mačka bude milovať pritúlenie do mäkkého ortopedického penového vankúša, aby uvoľnila svoje svaly. Z dôvodu pridanej podpory z ortopedickej peny je to optimálne pre starších alebo artritických mačiek. Okenné ostrieža sa navyše zapojí do výstupu a zahreje sa na normálnu telesnú teplotu vašej mačky, ktorá pomáha uvoľniť svaly a znižovať zápal a stuhnutosť kĺbov.

Ako vstúpiť do národnej odpovede na otázky týkajúce sa otázok vašej mačky

Ak chcete vstúpiť, pozrite sa na našu národnú stránku Day Sweepstakes Your Cat’s Day Sweepstakes a odošlite svoj záznam tým, že nám povedzte, čo sa vám na svojej mačke najviac páči.

Národná odpoveď na otázky vašej mačky Day Sweepstakes Pravidlá

Národná odpoveď na otázky vašej mačky Denné lotérie sa začína o 12:01 východného času („ET“) 16. januára 2018 a zatvorí sa o 23:59 ET 22. januára 2018. Limit 1 (1) vstup na osobu. Bude udelených celkom 5 cien. Výhercovia budú vybraní náhodne a oznámení 23. januára 2018. Pre úplné pravidlá kliknite na tlačidlo Zmluvných podmienok na našej národnej odpovedi na stránku Sweepstakes Day Sweepstakes.

Veľa štastia!

mačacie hračky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *