30-dňová výzva: Ukážte svojmu domácemu psovi päť nových príkazov (úvod)

Apr 8, 2022 Uncategorized

Dnes je 1. júla a začiatok mojej novej 30-dňovej výzvy. Beriem myšlienky ostatných a plánujem učiť svojich päť nových trikov za 30 dní. Pozná všetky základy, plus niekoľko zábavných, ako napríklad Speak a High-Pive, a oveľa prospešnejšie príkazy, ako sú drop, skok a vyliezť.

Päť príkazov, ktoré tento mesiac ukážem, sú Bang (Play Dead), Bucket (vložte svoju hračku do vedra), choďte dlho (spustite niekoľko metrov, aby ste dostali dlhú prihrávku), plaziť sa a prevráťte.

Bang and rollt the Of opis seba. Pre plazenie, dúfam, že sa ACE donútim plaziť sa po miestnosti na bruchu. Bucket and Go Long sa použije, pretože moja mutt je taká guľová matica, že by som mohol tiež zahrnúť niektoré triky do hrania. Nemyslel som si, že niektoré z nich ukážem eso, pretože som nikdy nepoznal žiadneho jednotlivca, ktorý by učil svojho domáceho psa, aby „šiel dlho“.

Každopádne budem platiť pokrok Ace a ako ukážem každý trik. Nebudem im všetky ukázať naraz, alebo bude príliš zmätený. Často už prechádza a vykonáva polovicu vecí, ktoré vie, dúfajúc, že ​​je ideálny, keď ho požiadam, aby niečo urobil. To je znamenie, že sa učí príliš rýchlo. Ukážem jeden alebo dva nové triky naraz a odtiaľ idem.

Chcete sa zúčastniť tejto výzvy? Aké päť vecí ukážete svojmu domácemu psovi tento mesiac?

Kliknutím sem zobrazíte moje ďalšie 30-dňové výzvy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *