[Nový produkt] Ukončite nadmerné kŕmenie s feederom Pet Feeder

Oct 18, 2022 Uncategorized

AddTis, zdieľania ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare pre PinterestpinterestPinterestShare pre MoreaddthismoreSmore

Boli ste niekedy nútení zanechať nadmernú misku s potravinami pre domáce zvieratá, pretože by ste neboli doma včas, aby ste kŕmili svojho psa alebo mačky neskôr?

Tí z nás, ktorí majú rušné plány, často nemajú inú možnosť. Môže sa to zdať ako najlogickejší a najpohodlnejší spôsob riešenia problému, ale teraz existuje lepšie riešenie.

Aká je škoda pri zanechaní „viac ako dosť“ jedla pre vášho domáceho maznáčika?

Tým, že udržiavame vždy veľké misky na potraviny naplnené vždy, môžeme cítiť, že pomáhame zaistiť, aby naši miláčikovia získali výživu, ktorú potrebujú počas celého dňa. Bohužiaľ, veľa domácich miláčikov má tendenciu nadmerne sa obávať, čo často vedie k prírastku na váhe, zvracaniu a súvisiacim zdravotným problémom. Odhaduje sa, že 54% mačiek a psov v Spojených štátoch má klinicky nadváhu alebo obézne1. Je to hlavne spôsobené nadmerným kŕmením. Poskytnutie správnej časti potravín v správnom dennom období je rozhodujúce pre pomoc pri udržiavaní fit a zdravia domácich miláčikov.

Pri prírastke na váhe nie je jediným nebezpečenstvom, že si každý deň udržiava veľkú, otvorenú misu na jedlo pre domáce zvieratá a „prebiehajú“. Medzi ďalšie problémy patrí:

Prilákanie hlodavcov, švábov, mravcov a iných škodcov

Kontaminácia prachom, čistiacimi chemikáliami a spórmi plesní vo vzduchu

Jedlo sa stáva zastaraným, bez chuti a stráca svoju krízu

Objavte výhody automatických kŕmičiek pre domáce zvieratá

Výber vzorky na chudnutie Pet Food a podávanie menších, primerane načasovaných jedál pomôže s nadváhou, že sa domáce zvieratá zmenšujú a zostanú zdraví. Ako však môžete udržať častejší rozvrh kŕmenia domácich miláčikov, keď je váš vlastný rozvrh už taký zaneprázdnený?

Použitie dávkovača domácich miláčikov s časovým uvoľňovaním na poskytnutie dokonalého množstva potravín v správnych intervaloch je skvelý spôsob, ako ovládať príjem potravy vášho domáceho maznáčika. V skutočnosti môže načasovaný dávkovač potravinových domácich miláčikov kontrolovaných porcií pomôcť vyriešiť mnoho problémov naraz. Nastavte, aby ste podávali raňajky v pravý čas a váš domáci miláčik vám môže v sobotu neskôr spať o niečo neskôr! Ak si užívate rozšírenú spoločenskú udalosť, nebudete sa musieť obávať, že váš domáci miláčik už dávno zjedol všetko v miske a teraz sa poškriabe pri taške na jedlo. Počas práce si môžete byť istí, že váš miláčik si užíva obed v rovnakom čase, keď ste.

Ďalšou výhodou používania dávkovačov na časované domáce zvieratá je sloboda prispôsobiť si harmonogram jedla pre vášho domáceho maznáčika, ktorý pomôže prelomiť vzorec „voľného kŕmenia“, ktorý spôsobuje prírastok hmotnosti. Domáce zvieratá si zvyknú na jedenie iba v konkrétnych časoch počas dňa, takže stravovanie zo zvyku alebo nudy sa stáva minulosťou. Používanie automatických krmív pre domáce zvieratá má ešte viac výhod, ako napríklad pomoc pri ochrane potravín vášho domáceho maznáčika pred kontaminantmi (t. J. Prachom, hmyzom atď.) A zníženie počtu časov týždenne, ktoré musíte doplniť potravinovú misu.

Feeders Eatwell ™ Pet Feeders od PetSafe®
Rada Automatických kŕmidiel domácich zvierat spoločnosti PetSafe® ponúka prispôsobené a pohodlné spôsoby, ako spravovať jedlo vášho domáceho maznáčika.

Feeder PetSafe® Eatwell ™ 2-Eal Pet Feeder od PetSafe® je možné nastaviť tak, aby kŕmil vaše domáce zviera dve jedlá v čase, keď si vyberiete, pomocou ľahko nastaviteľných číselníkov časovača.

Jedlá sa môžete podávať 48 hodín pred požadovaným časom kŕmenia. Každý podnos potravín drží až 1,5 šálky suchého jedla.

Zásobníky na potraviny sú odnímateľné a pre ľahké čistenie je bezpečné. Celý podávač je skonštruovaný z trvanlivého plastu bez BPA. Beží na jednej bunkovej batérii „AA“, vďaka čomu je prevádzka prenosná a lacná.

Jednoducho naplňte podnosy na potraviny, zatvorte veka a otočte číselníky na požadovanú hodinu. Keď je čas, aby sa váš domáci miláčik jedol, veko sa jemne otvorí a bude sa podávať raňajky, obed alebo večera!

Použitie 2-e-míľového kŕmenia PETWELL ™ DEAL zjednodušuje denné kŕmenie domácich miláčikov a pomáha vám poskytovať dokonale porciované jedlá pre vášho domáceho maznáčika.

5-e-5-míľový podávač Pet PetSafe® je možné nastaviť tak, aby kŕmil päť jedál v čase, keď si vyberiete, nastavíte päť jedál v čase, keď si vyberiete, pomocou ľahko programovateľného elektronického panela.

Nastavte ho tak, aby kŕmil svojho domáceho maznáčika až do 5 malých jedál za deň, jedno denné jedlo po dobu 5 dní alebo prispôsobil ideálny rozvrh kŕmenia pre potreby vášho domáceho maznáčika. Každá časť rotujúceho podnosu na potraviny drží až 1 šálku suchého jedla.

Odnímateľný podnos na potraviny je kazet s umývačkou riadu a celý podávač je skonštruovaný z odolného plastu bez BPA. Beží na 4 „d“ bunkových batériách, ktoré udržujú jednotku v prevádzke približne 12 mesiacov.

Stačí odložiť veko, naplňte každú časť podnosu potravín, nastavte perfektný rozvrh kŕmenia pomocou programovacích tlačidiel a zatvorte veko. Prvé jedlo bude okamžite k dispozícii vášmu miláčikovi a ďalšie jedlá sa objavia v pravý čas.

5-e-5-míľový kŕmny PET je perfektný spôsob, ako udržať svojho domáceho maznáčika podľa vášho preferovaného plánu kŕmenia, aj keď ste preč.

Vyhrajte bezplatný automatický podávač domácich miláčikov od PetSafe®!

Uľahčil by automatický krmítok pre domáce zvieratá pre vás a vášho domáceho maznáčika život? Povedzte nám, ako a vy by ste mohli vyhrať a
ZADARMO EATWELL ™ 2-EAL PETPodávač alebo kŕmenie domácich zvierat z 5-e-míľ od 1800Peds!

Zanechajte nižšie uvedený komentár a hovoríte nám, prečo vy a váš domáci miláčik potrebujete automatický podávač pre domáce zvieratá od spoločnosti PetSafe®.

Rozdáme jeden Feeder Pet Feeder Pet and One Eatwell ™ 5-e-5-feeder, takže nezabudnite spomenúť, ktorý model potrebujete vo svojom komentári.

Výhercovia budú vybraní v stredu 26. augusta 2015, takže každý, kto sa zúčastnia, má šancu vyhrať! veľa štastia!

Gratulujeme náhodným víťazom: Barb Carlson (Feeder 2-Eal) a Daniel Scott (5-e-feeder). Budeme vás kontaktovať e -mailom o tom, ako si uplatniť svoju cenu.

Fakty a riziká obezity v roku 2014, Asociácia prevencie obezity PET (APOP)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *