Leo má rád svoj nový dom

Nov 28, 2022 Uncategorized

AddsThis zdieľanie tlačidiel na FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare, aby PinterestpinterestPinterestshare pre Moreaddthismore5

Minulý víkend sme vzali Leoov život presťahovaním sa do nového bytu, ako aj pochopiteľne, že z toho nebol potešený. V dňoch, keď som ho vzal po práci, ako aj v sobotu, bol nadšený, že sa pozrel na miesto, ako aj čuchal každú štrbinu, ako aj roh. Avšak po predbežnom potešení, ktoré sa používalo, bol jasne vystresovaný tak, ako by sa nevrátil, kým sme nešli domov na noc.

V nedeľu, deň, keď sme presunuli náš obrovský nábytok (posteľ, gauč atď.), Som spadol Leo v dennom tábore, čiastočne tak, aby nebol v metóde, ako aj potenciálne zranil, ale tiež som ho udržiaval ako obsadený ako obsadený ako v okupovaní Rovnako sa uistite, že je rovnako vyčerpaný na napätie, keď sme ho priviedli do jeho nového domu na svoju prvú noc.

Jeho prvá noc prebehla veľmi dobre. Spočiatku sa zdráhal ísť do svojej prepravky (niečo, od ktorého sa zdržal, pretože mal asi 3 mesiace), avšak po troche koaxií, ako aj dodatočných dobrôt, vošiel. na jeho metóde zaspať na noc. Nasledujúci deň, keď sme dostali dom z práce, sme chytili loptu, vzali sme ho do psieho parku v našej komunite a hrali sa, až kým slnko nespadlo.

Od prvých dvoch nocí je Leo úplne pohodlné, ako aj okolo nášho nového miesta. Je omnoho viac nadšený, že dostane dom z práce a rád sa natiahne na veľkých poschodiach (mali sme koberec na našom starom mieste).

Teraz musíme pracovať na jeho natiahnutých schopnostiach … (pozri video).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *