Víťazi 7. výročia veľkej ceny

Apr 1, 2023 category

V okamihu, na čo ste čakali, je tu: Som nadšený, že odhalím 7 víťazov našich 7 veľkých cien z nášho siedmeho výročia! Gratulujeme, SAFEPEPetHaven, Raine, Margie Curtis, GB, Karen French, Lisa B a Betsy Murphy!

Pozrite sa nižšie, aby ste zistili, ktorá zo siedmich cien, ktoré ste získali – a tiež vyhľadajte e -mail od Ingrid.*

Na oslavu všetkej tejto odmeny, ako aj poďakovanie všetkým vám za čítanie, komentovanie a zdieľanie, máme pre vás obrovský darček!

Kit-Ty strom Deluxe s Topperom-víťaz: SAFEPEPETAVEN

Tento nádherný mačkový strom je DIY (urobte si sami) súpravu na zostavenie stromov. Má presne rovnaké fantastické vysoko kvalitné materiály, ako aj remeselnícke výrobky ako ďalšie stromy domácich domov, ktoré obsahujú skutočné stromy, ako aj hodvábne lístie, ktoré privedú von pre vaše mačky. Tento strom, ktorý dodáva 4 úrovne čistej zábavy, stojí takmer 72 ″ vysoký. Skutočná kôra pôsobí ako prírodný poškriabanie. Prírodná vôňa pravých stromov sa používa na zameranie na zvýšený zmysel pre zápach, ktorý majú všetky mačky. Hluk listov, keď mačky skočia, ako aj hrajú, prebudí ich zvýšený pocit sluchu. Koberce a listy sú odnímateľné pre jednoduchú údržbu. Maloobchodná hodnota: 495 dolárov plus 75 dolárov prepravy.

Exkluzívna ponuka pre vedomých čitateľov mačiek: bezplatná preprava na strome kit-Ty Deluxe alebo Kit-Ty Tree Basic (hodnota 75,00 dolárov!). Doprava iba v kontinentálnom USA.
Zadajte kód CC7FS. Ponúknite skvelé s 31. júlom 2016.

Navštívte oveľa viac informácií, ako aj na nákup.

Vesper V-High Base-Víťaz: Raine

Tento ohromujúci kus mačacieho nábytku z Hagenu je v našom dome veľmi preferovaný. Je vyrobený z orechovej dyhy. Škriabacie stožiare sú pokryté dlhotrvajúcimi morskými riasami. Kocka má odnímateľnú vankúšovú vankúšovú vankúšovú pamäť. Vankúš druhej pamäťovej peny sa pripája k hornej časti systému pomocou suchých zipsov, čo uľahčuje eliminovanie čistenia. Dve okrúhle škrabancové vankúšiky sú tiež spojené s suchým zipsom. Allegra a Ruby nie sú zahrnuté do darčekov.

Celá rada nábytku Vesper je ponúkaná z Amazonu bezplatnou prepravou pre hlavných členov. Rovnako sa ponúka od Unleashed Petco, ako aj iných obrovských aj malých maloobchodníkov.

U J I Tunnel System – Víťaz: Margie Curtis

Od tvorcov neuveriteľne prominentných hračiek spoločnosti Neko muchy hračky prichádzajú nový tunelový systém U J I. Vďaka svojim trom špeciálnym zárezovým tvarom môžu strážcovia mačiek urobiť viac ako 20 rôznych konfigurácií, aby sa mačky úplne bavili a šťastne. Systém sa zmestí na rôzne priestory veľkosti, ako aj na hracie plochy. Tunely sú vyrobené z neuveriteľne mäkkej luxusnej tkaniny Curdoroy. Fungujú robustné, ťažké zips úlohy na viacerých otvoroch, čo vám umožňuje vytvárať takmer neobmedzené konfigurácie, takže sa vaše mačiatka nikdy nenudia. Zahŕňa kompaktné elegantné prinesenie tašky na jednoduché ukladanie a cestovanie. Využite s prútikovými hračkami na zlepšenie hry vašej mačky.

Navštívte nekoflies.com, kde nájdete oveľa viac informácií, ako aj na nákup.

Sledovanie gadget pod GPS – víťaz: GB

Koncept pre POD sa narodil, keď pred tromi rokmi zmizol v Sydney v austrálskom Sydney v austrálskom Sydney v Austrálii Sebastiana Langtona. Langton nechcel, aby ešte jeden domáci strážca šiel s ničivou bolesťou, ktorú zažil. Pod je malý, ľahký, GPS Tracker v reálnom čase vytvorený na pripojenie k obojku domáceho maznáčika. Umožní vám nájsť domáceho maznáčika na požiadanie, premietnuť jeho aktivitu, ako aj rekordné dobrodružstvá na múdre telefón alebo počítač pomocou aplikácie. Podľa je veľkosť korku bieleho vína a vyhodnocuje iba oveľa viac ako jednu uncu. Zaokrúhlený štýl sa rýchlo pripája k akémukoľvek typu goliera a nie sú tu žiadne nepríjemné hrany, ktoré by obťažovali krk vášho domáceho maznáčika.

Prejdite na PODTrackers.com, kde nájdete oveľa viac informácií, ako aj na nákup.

Felix Katnip Scratching Beam – Víťaz: Karen francúzština

Najdôležitejší v línii ručne vypracovaných poškriabaných stĺpikov, škrabancový lúč Felix Katnip je vyrobený z pravého dreva, prírodného konope sisal, licencovaného organického catnipu, ako aj koncových kusov brezy. Horizontálny štýl je fantastickou voľbou pre mačiatka, ktoré radi poškriabajú vankúše pohovky, koberce a hádzajú koberce. Scratching Beam získal možnosť nášho editora za jeden z 10 najlepších mačiek v roku 2015. Ruby nebol zahrnutý do prezradia.

Navštívte Felixtreecompany.com, kde nájdete oveľa viac informácií, ako aj na nákup.

Peach Pet Lounger s organickými kopami catnip – víťaz: Lisa B

Mačky môžu salónik a hrať sa v štýle s ležadlami Peach Pet Loungers, ako aj organickými kopami catnip. Tieto elegantné postele v štýle hojdacej siete, ako aj neuveriteľne silné hračky na kick catnip sa vyrábajú pomocou potravinového organického catnipu USDA, dlho trvajúce 7 oz. Domáca bavlna, ako aj preglejka na nábytok bez toxínov. Každý aspekt bol veľmi starostlivo vybraný na uspokojenie najnáročnejších mačiek. 100% vyrobené a získané v USA a ponúkané v dúhe nádherných výtlačkov.

Ubytovať sanull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *