Darujte psiemu útulku

Sep 18, 2022 category

Ženy ako Sports boli majstrom mojej februárovej súťaže komentárov. Apryl Delancey si musel vybrať útočisko zvierat alebo záchranu, kde tento Mutt poskytne dar.

Apryl vybral spoločnosť pre prevenciu krutosti zvierat v Los Angeles, a dobrovoľne sa prihlásil, aby zodpovedal môjmu daru 20 dolárov.

„Čitatelia z okolí sa môžu cítiť skvele, keď prispievajú k tomuto špecifickému prístrešku, ktoré služby v oblasti Los Angeles, pretože máme takú veľkú populáciu zvierat, ktoré sú„ divoké “,„ bludné “alebo dokonca opustené,“ uviedol Apryl.

Ak by ste chceli poskytnúť SPCALA, môžete darovať online. Môžete tiež poslať správu na:

štrbina
5026 W Jefferson Blvd
Los Angeles, CA 90016

Podľa jej webovej stránky sa SPCALA venuje zabránení krutosti zvierat so vzdelaním, presadzovaním právnych predpisov a zásahom. Skupina je nezisková organizácia a dary organizujú svoje programy, ako aj služby, ako sú vyšetrovanie krutosti, útulky, reakcia katastrofy a vzdelávanie.

SPCALA, ako aj iné organizácie, ktoré sa im páči, závisia od našich darov. Motivujem vás, aby ste poskytli dar vo výške 20 dolárov buď pre Spcala alebo vašu regionálnu záchranu zvierat alebo prístrešie.

Môj oranžový mačkový beamer pochádzal z našej regionálnej humánnej spoločnosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *