LEO’s Birthday Celebration

Jan 6, 2023 Uncategorized

Add, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfaceBookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestpinterestPinterestshare pre Moreaddthismore2

Nebol som na mnohých oslavách narodenín pre domácich miláčikov (ok, nebol som v žiadnom), som však presvedčený, že Leo mal najlepšiu oslavu narodenín vôbec! Samozrejme sme ho osprchovali ako aj záujmom od okamihu, keď sme sa prebudili, ako aj v čase, keď sme odchádzali, Leo pochopil, že niečo je hore. S najväčšou pravdepodobnosťou pomáha, že som priniesol báječné voňajúce (domáce) šteniatka, ako aj ľudí košíčky.

Do práce sme sa dostali skoro, pretože som si želal postaviť dekorácie, avšak ako ráno prišlo, Leo mal tak veľa návštevníkov, ktorí mu povedali, že „všetko najlepšie k narodeninám“ bolo spolu s množstvom ďalších škrabancov za uchom. Dokonca sa musel hrať so svojím najlepším Budom Asherom!

V čase obeda musel Leo otvoriť všetky svoje poskytovania a bol ohromený potešením akýmkoľvek spôsobom svojich nových hračiek, ako aj pravdou, že nakoniec musel mať jedno z tých báječných vôní! Leo dokonca porazil svoje nové hračky okolo, rovnako ako ukázal všetkým, čo dostal.

Na konci dňa bol tak opotrebovaný zo všetkého potešenia a ďalšej pozornosti. Hneď ako sme dostali dom, položil sa v štýle rozlohy, ako aj dlhý, ťažko zarobený zdriemnutie … samozrejme až do večere.

Už ste videli náš nový priemyselný priemysel?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *