Bella hovorí o googlingu: Nízkonákladné spay/kastrovanie vašich domácich miláčikov

Dec 18, 2022 category

AddTis, zdieľanie ButtonsShare to FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare pre PinterestpinterestPinterestShare to Moreaddthismore7

Jednou z najsmutnejších skutočností na svete je to, že existuje viac domácich miláčikov, ako sú pre nich domy. Koncept spay/kastrova nie je nový, jednoducho nie je dôležité pre dostatok ľudí. Náklady by určite nemali byť prekážkou, pretože v našej krajine existuje toľko lacných a bezplatných programov. Stačí Google „Nízkonákladná kastík“ a uvidíte, čo tým myslím. Googil som „Nízko náklady Spay Neuter Los Angeles County“ a na prvej stránke bolo 10 zápasov. Niektoré sú založené na príjmoch a sú 100% zadarmo; Niektoré mestá poskytujú osvedčenia majiteľom domácich miláčikov kvalifikovaných príjmom. V Kalifornii v Kern County CA je voľným majiteľom psov, ktorí sú obyvateľmi mesta. Niektorí veterinárni lekári skutočne ponúkajú ceny, ktoré sú lepšie ako nízkonákladové programy; Musíte len nechať prsty robiť vytáčanie.

V marci tohto roku sa Nadácia Heigl spojila s klinikou Cal City Pet Clinic, aby ponúkala bezplatné služby spay a kastrovacie služby pre majiteľov psov, ktorí sú obyvateľmi California City (Kern County) CA a zarezervujú si vymenovanie prostredníctvom Heigl Foundation na čísle 323-798 -4101.

Projekt Spay Neuter v Los Angeles ponúka tri miesta kliniky v oblasti Los Angeles, ktoré poskytujú nízkonákladové služby kastrovania a vakcínových služieb pre psov a mačky. Na ich stránkach je číslo horúcej linky, ktoré sa majú zavolať na stanovenie schôdzok, a informatívne videá na túto tému. Majú zľavnené ceny pre rodiny, ktoré sa kvalifikujú na základe nízkych príjmov, preto ich zavolajte, aby zistili, čo musíte so sebou priniesť, aby ste sa kvalifikovali. Prijímajú tiež kupóny a poukážky, ktoré sú k dispozícii v meste Los Angeles.

Nadácia Angeldogs prevádzkuje veľké nákladné auto, ktoré je ich mobilnou klinikou spay a kastrovanou klinikou. Idú na rôzne miesta v okresoch Kern a Los Angeles. Na ich webových stránkach je kalendár s ich harmonogramom a telefónnym číslom na stanovenie schôdzok. Niektoré z miest v Los Angeles County ponúkajú aj kupóny a poukážky a Angeldogs vám povie, ako ich získať. Tu je obrázok ich nákladného vozidla:

Angeldogs ponúka, okrem lacných spay a kastrovania, mikročipovania a očkovania, musím stráviť pár minút návštevou v tímu Angeldog, keď boli minulú nedeľu v Pomdale:

Či už máte čistokrvného alebo zmiešaného plemena, nie je len dostatok domov pre všetky šteniatka a mačiatka, ktoré sa narodia každý rok. Viem, že kvôli mojej dobrovoľníckej práci s Pomeranian Rescue v južnej Kalifornii sú ľudia vždy prekvapení, keď sa dozvedeli, že dokonca aj čistokrvní Pomeranians môžu skončiť v útulku pre zvieratá. Je nesprávne dovoliť domácemu miláčikovi vyrábať nechcených potomkov, ktorí nakoniec skončia v útulkoch, a bohužiaľ, sú utratení kvôli preľudneniu domácich miláčikov. Neprispievajte k problému tak, že nechajte svojho domáceho maznáčika mať dokonca jeden vrh.

Hovoril som o troch zdrojoch lacných spay a kastrovania, ktoré sú pre mňa miestne; Rovnaké druhy zdrojov sú dostupné prakticky v každom meste v Spojených štátoch a internet ich uľahčuje nájdenie, ak viete, ako na Google! Môžu mať rôzne mená, ale začínajú googlingom „lacných spay kastrova“ a internet urobí zvyšok, aby našli zápasy, ktoré sú blízko vás.

Bella je hviezdou reklamy Petmeds TV!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *