Mal by som dostať domáce zdravie a wellness poistenie pre môjho psa?

Apr 23, 2022 Uncategorized

Poznámka: Toto je hosť z Jon Dunkerly na Dogflu.ca.ca.

Zdravie pre domácnosť a wellness poistné krytie sa môžu zdať triviálne pre väčšinu domácich psov, ako aj majitelia mačacích majiteľov, avšak, keď sa k nej dostane, že mesačný pokles kontajnera môže byť ziskom aspekt, keď sa týka typu lekárskej starostlivosti Vaša rodina domáce zvieratá sa dostanú, keď požiadajú.

Po tom, čo som mal psov pre väčšinu môjho života, som stratil stopu o počte, keď som sedel vo veternej čakacej miestnosti, prekračoval prsty, rovnako ako modlite sa k svojmu vlastnému Bohu, že môj milý pes pes prežije jeho najavo na chorobu. V rovnakom čase som sa čudoval, či budem môcť zaplatiť za astronomické náklady, určite sa dostanem v dôsledku liečby.

Len prechádzky do čakajúceho priestoru OVP má nabité, rovnako ako keď pridáte, že na náklady spojené s možným lekárskym postupom, liekmi, ako aj možnosť nasledovania návštev, môžete pobozkať ten skvelý víkend dovolenka von z freaken okna . Sakra, môžete pobozkať akýkoľvek druh druhu high-end okno. Psy sa chorí ako my, avšak na rozdiel od nás nie sú zodpovední za zaplatenie vlastných účtov. My sme!

Takže to, čo presne je PET poistenie?

Je to eso v diere, že každý si želá, aby to však tak málo majiteľov domácich zvierat! Podobne k inému rozvoju poistenia, ako je napríklad pre vaše vozidlo alebo domov, domáce zdravotné a wellness poistné krytie je trochu bezpečnostná deka, ak budete. Výmenou za mesačnú prémiu, ktorú odrody v závislosti od typu ochrany, ktorú chcete, získate lekársku ochranu pre rôzne lekárske procedúry. Existuje veľa rôznych požiadaviek na poistenie PET poistenca, s – YUP ste uhádli to – oveľa nákladnejšie plány pokrývajúce oveľa nákladnejšie lekárske postupy, ako aj poskytovateľnejšie plány, ktoré nepokrývajú tie oveľa nákladnejšie postupy. SOCK, K dispozícii sú aj plány pre seniorov.

Pred nákupom PET poistného krytia pre svojho psa, budete absolútne chcieť urobiť vašu výskumnú štúdiu do rôznych podnikov, ktoré ponúkajú plány, snáď s vaším veterinárom, aby ste sa uistili, že si vyberiete najvhodnejší plán pre vlastné okolnosti, takže nebudete musieť domov úver vášho domu po ceste zaplatiť, že veterinár.

Napríklad, ak vlastníte retriever labrador, ako som robil (pozri pekné Lars na obrázku!), Je tu dosť veľká možnosť, že dlhý čas, alebo ešte jeden, že sakra pet pes bude jesť niečo, čo by nemalo, čo viedlo k Mad pomlčka pre veterinára pre skvelé OL ‘bruško pump! Áno, máš ma, to došlo k mne predtým, ako aj následné brušné čerpadlo výdavkov mi úžasné $ 800, keď všetko bolo vykonané, rovnako ako poprášený!

Mnohí majitelia domácich zvierat cítia, že nemôžu platiť za mesačné poistné poistenie pre domáce zvieratá, avšak keď rozbijete svoje mesačné náklady oveľa častejšie, než si rozpoznáte presne, ako ste zle. Zastavte sa na jednu sekundu, rovnako ako verte o niečom, čokoľvek, čo si kúpite na rutinnom základe, že rozumiete sakramentsky dobre platíte, že platíte aj veľa peňazí. Osobne som s najväčšou pravdepodobnosťou zaplatil za veľa rokov rokov ochrany poistného poistenia v priebehu rokov v predraženej káve, avšak keď sa vám páči veci, rovnako ako ja, neposkytujete druhú vernosť, koľko peňazí, ktoré ste strácali na to.

Nabudúce ste v kancelárii VET, pozrite sa na pult top alebo koncový stôl, ako budete určite objavovať brožúry, ktoré načrtávajú na poistné plány poistencov používané rôznymi spoločnosťami. Opýtajte sa veľkého obavy, aby ste sa uistili, že ste si dobre vedomí toho, čo prihlasujete, rovnako ako nepamätajte si, že si nepamätajte, aby ste si skontrolovali jemnú tlač. Majte na pamäti, aby ste sa opýtali na veľké množstvo otázok, ako veľa požiadavky, pretože keď sa vzťahuje na poistenie pre domáce zvieratá, nie je úžasná otázka!

A čo ty? Máte poistenie pre domáce zvieratá?

Získajte newsletter Mutt v priečinku Doručená pošta:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *