Hádajte, že Mutt – Felix!

Jul 26, 2022 category

Predpoklad, že Felix’s Breeds & Win Pet Dog Lunss z Bravo!

Poznámka: Spoločnosť Bravo Pet Foods dodáva jednému šťastnému čitateľovi bezplatné vrecko.

Aký typ domáceho maznáčika si myslíte, že je Felix?

Každý, kto opustí predpoklad v komentároch, sa dostane do kresby, aby vyhral nejaké bezplatné domáce zvieratá z Bravo. (Viac informácií nižšie.)

Felix v roku 2010 prijal Daniela D. a poslala mi tieto fotografie svojho psa. Uviedla, že Felix využil na to, aby bol túlavou, a veterinár odhaduje, že jeho vek má asi 5 rokov.

“Väčšina ľudí mi hovorí, že nemecký pastier, ako aj niektoré ďalšie menšie plemená,” uviedla Daniela.

„Je to lenivé dieťa a nenávidí gule, bráni im akýmkoľvek spôsobom. Je mimoriadne jemný, ako aj tichý, ako aj mimoriadne zdravý. Je to jedlo, ako aj kosti, podľa neho čokoľvek iné na hovno. “

Uviedla, že Felix je stredne veľký psík domácich miláčikov približne 42 libier, ako aj zdravá váha.

Ako vyhrať vrece chrumkavých pôžitkov z Bravo

Pre možnosť vyhrať niekoľko z Bravo’s Crunchy Delights Panals pre vášho psa, všetko, čo musíte urobiť, je zanechať komentár nižšie s vašimi odhadmi Felixových plemien. Vo štvrtok 18. septembra si náhodne vyberiem šampióna (musí mať adresu v USA poštovú adresu, aby som vyhral.) *Blahoželá Anna!

Všimnite si, že nikto skutočne nerozumie Felixovým plemenám. Toto je len pre zábavu!

Hádam: nemecký ovčiak/beagle/pitbull

*Pošlite svoje fotky Mutt na lindsay@thatmutt.com, aby ste získali svoje mutt v nasledujúcom odhade, ktoré Mutt Post. Pestovité psy, ako aj prístrešie psy sú samozrejme vítané.

Pozrite sa na predchádzajúci predpoklad, že Mutt predstavuje Amy The Dog na adopciu v Baton Rouge, La. Gratulujeme k žuvaniu zlatého za „víťazný“ odhad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *