Zaobchádzajte so svojím domácim miláčikom do tašky Halloween Goodie od 1-800-Petmeds

Jun 29, 2022 Uncategorized

AddTis, zdieľanie ButtonsShare do FacebookfacebookShare do TwittertwittertwitterShare do PinterestpinterestpinterestShare do Moreaddthismore

Oslava Halloweenu môže byť zábavná pre každého, dokonca aj pre vášho domáceho maznáčika! Len málo vecí poteší kamaráti, ako aj susedia, skôr ako rozkošný domáci miláčik v hlúpe alebo strašidelnom kostýme Halloween.

Bohužiaľ, dobroty, ktoré zhromažďujete, zatiaľ čo technika alebo liečba nie sú zdravé, aby ukázali vášmu psovi alebo mačke. Halloweenské cukrovinky, ako aj sušienky sú vysoko na zozname potravín toxických pre psov a mačky. V skutočnosti môže byť poskytnutie cukroviniek pre domáce zvieratá dokonca smrteľné.

Čokoláda, kofeín, xylitol (umelé sladidlo objavené v ďasnách, cukrovinky, mäty, ako aj zubná pasta), hrozno, hrozienka, ako aj makadamové orechy sú nebezpečné potraviny pre psov aj mačky.

Dokonca aj cukrovinky, ako aj cookies, ktoré neobsahujú žiadny typ týchto látok, môžu byť nebezpečné pre zdravie vášho domáceho maznáčika. Veľké množstvo cukru môže prerušiť metabolizmus vášho domáceho maznáčika a dokonca priniesť cukrovku.

Pretože nie je pravdepodobné, že niekto bude mať čas na vyskúšanie komponentov, ktoré sa nachádzajú na obaloch cukroviniek uprostred všetkých zábavy z Halloweenu, je najlepšie urobiť z pravidla, aby sa s mačkou alebo psom nezdieľali žiadny typ cukroviniek Halloween.

Udržujte slávnosti bez rizika a uistite sa, že máte po ruke bez rizika pre domáce zvieratá, aby ste sa mohli venovať týmto smutným, žobrať oči, zatiaľ čo všetci si užívajú Halloween sladkosti.

Zadajte, aby ste pre svojho domáceho maznáčika vyhrali bezplatnú halloween Goodie tašku!

Poďme vám na 1-800-Petmeds, ako aj váš domáci miláčik oslavujte špeciálnou halloweenskou taškou plnou pamlskych, hračiek, ako aj pre viac pre váš chlpatý kúsok škriatkov! Každá taška bude obsahovať celý rad dobrôt, ako aj hračky v hodnote viac ako 50 dolárov.

Odošlite svoj vstup 20. októbra do 24. októbra 2014.

Každý deň v Halloweenskom týždni (pondelok) poskytneme jeden personalizovaný zväzok naplnený liečbou.

Pokyny, ako presne to, ako ísť do výhry, sú nižšie.

Vyhrajte Halloween Goodie Bag!

Všetko, čo požadujete, je odoslanie záznamu odovzdaním obrázka vášho domáceho maznáčika na našu stránku súťaže na Facebooku alebo zdieľať a označte obrázok svojho domáceho maznáčika s #TreaTyourpet na Twitteri alebo Instagram 20. októbra s 24. októbrom 2014.

Zadajte, keď každých 24 hodín, ako aj zvýšite svoje možnosti výhry! Výhercovia budú vybraní náhodne. Kostýmy sú voliteľné, avšak vítané! Radi by sme presne videli, ako vy aj váš domáci miláčik si užívate zábavu Halloween spolu! Veľa štastia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *