8 Metódy môžete pomôcť zvieratám v útulku bez adopcie

May 27, 2023 category

8 Metódy, ktoré môžete pomôcť zvieratám v útulkoch bez prijatia

Naposledy aktualizované 19. februára 2019 spoločnosťou Puppy Leaks 11 komentárov

X

Hľadáte nejaké spôsoby, ako pomôcť regionálnemu útulku na zvieratá alebo záchrana? Prístrešky, ako aj záchrany sú vždy v požiadavkách niektorých oddaných dobrovoľníkov s celým radom talentov a schopností.

Či už máte cez víkendy nejaký ďalší čas na prechádzky niektorých psov alebo len chcete pomôcť sieťovým zvieratám s Facebookom, s najväčšou pravdepodobnosťou môžete urobiť významný rozdiel pre zvieraťa v núdzi.

Nemusíte byť ani odborníkom na zvieratá, veľa z týchto návrhov zahŕňa fotografovanie alebo pomoc regionálnej záchrane založiť silnejšiu existenciu online. Ak máte tento týždeň niekoľko náhradných momentov, obráťte sa na regionálny útočisko, zistite, s čím hľadajú asistenciu, ako aj presne to, ako sa môžete zapojiť.

V dobrovoľníctve budete mať nielen zmenu svojej regionálnej komunity záchrany zvierat, ale budete pomáhať zachrániť zvieratá v núdzi. Tu je 8 jednoduchých metód, ktoré môžete pomôcť zvieratám v útulku bez adopcie.

1. Môžete pomôcť útulkom prepravou zvierat

Doprava zachránila zvieratá do svojich pestúnskych domovov. V poslednom desaťročí bolo z amerických útulkov do záchranných organizácií prepravených množstvo nespočetných psov. V južných štátoch sa nachádza početné záchrany v útulkoch psov z vidieckych oblastí, ako aj početné. Prístrešky vo vidieckych oblastiach majú bežne nízku webovú dopravu s nízkym chodidlom, ako aj veľký problém s nadmernou populáciou PET, ktorý vedie k ich vysokej miere zabíjania.

Dobrovoľníci idú do týchto útulkov a dodávajú zvieratá späť do pestúnskych domov alebo nového majiteľa. Ak uvažujete o tom, že ste prepravcom zvierat, môžete objaviť početné zdroje na internete pre organizácie na záchranu zvierat vo vašej oblasti.

2. Pomôžte tým, že podporujete útulku/záchranné zviera

Podporujte psie z regionálneho prístrešku alebo záchrany. Záchrany vždy vyžadujú pestúnske domy pre svoje zvieratá. Ak máte čas, ako aj priestor, ktorý ponúkate, premýšľate o tom, že do vášho domu prepustíte psie bezdomovcov, až kým sa nenájde dlhodobý dom.

Každá záchrana zvláda podpora inak. Niektorí pre vás urobia zvieratá, ktoré pre vás preverujú, zatiaľ čo iní platia za See, zatiaľ čo budete mať svojho pestúnka na schôdzky. Môžu vás tiež požiadať, aby ste sa venovali privedeniu vášho pestúnskeho do víkendových adopčných udalostí.

Podpora môže byť vynikajúcim zážitkom, je to však obrovský záväzok. Pred výberom, že pestovanie je pre vás najlepšie, premýšľajte o nasledujúcich:

Sú všetci v dome v poriadku s myšlienkou?

Máte dostatok času a zdrojov na venovanie zvieraťa?

Sú vaše súčasné zvieratá v poriadku s novými zvieratami doma?

Ste emocionálne pripravení na rozlúčenie so zvieratou, keď sa nachádza dom?

Ste v poriadku s ďalším čistením a povinnosťou, ktoré prinesie ďalšie zviera?

Máte nejaké obmedzenia domácich miláčikov založených na politike jurisdikcie alebo bývania?

Máte čas vziať zviera na adopčné udalosti a návštevy veterinárov?

Máte ďalší čas na prácu na výcviku pestúnskeho zvieraťa?

Podpora je vynikajúcou metódou na pomoc pri prístreškoch zvierat. Nie je to najlepšie pre každého, rovnako ako neexistuje nič také ako ideálny pestúnsky domov. Ak však dokážete poskytnúť nejaký ďalší čas na zvieratá v požiadavkách, môžete výrazne zmeniť.

Fosters sú obrovskou súčasťou toho, čo pomáha udržiavať útulky a záchrany zvierat. Uchovávajú zvieratá mimo stresujúceho prostredia prístrešku, vytvárajú priestor pre nové zvieratá, v ktorých sa môžu nájsť, a sú schopní ponúknuť potenciálnym osvojiteľom s dôležitými informáciami, ktoré zaručujú, že je to skvelý zápas.

3. Môžete sa dobrovoľne prihlásiť do svojho regionálneho útulku

Väčšina útulkov má dobrovoľnícke programy, do ktorých môžete skontrolovať. Zvyčajne existuje minimálny vekový dopyt, ako aj v niektorých prípadoch potrebujú krátku orientáciu. Medzi povinnosti môžu patriť vyčistenie chovateľských staníc, telefonovanie, poštovné aplikácie alebo vzatie psov na prechádzku.

Ak ste online v blízkosti záchrany, môžete ponúknuť, aby ste pomohli na ich adopčných udalostiach, ktoré sa bežne cez víkendy zamestnávajú. Spravidla požiadavky pomáhajú nastavenie a potom čistenie.

Či už chodíte s psami vo svojom útulku, obálky napchávajú akademickú poštu alebo pomoc s udalosťou získavania finančných prostriedkov, môžete zmeniť životy zvierat. – Najvyššie dôvody na dobrovoľníctvo vo vašom regionálnom útulku pre zvieratá

4. Darujte výrobky svojmu regionálnemu útulku

Môžete darovať regionálne záchrany alebo prístrešky. Peniaze sú vždy potrebné, existuje však tak veľa ďalších produktov, ktoré sú potrebné, ako sú ocenené. Medzi niektoré z najtypickejších potrebných výrobkov v útulkoch patrí:

Uteráky

Reťazce

Vodítko

Hračky

Kefy

Posteľ

Jedlá

Čistiace prostriedky

Noviny

Mnoho prístreškov má uvedené svoje zásady darcovstva, ako aj početné obsahuje zoznam výrobkov, ktoré najviac vyžadujú. vynechaťnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *