Bella dobrovoľníci na stretnutí s plemenom v San Diegu

Aug 30, 2022 Uncategorized

AddsTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestpinterestpinterestShare do Moreaddthismore8

Len rád chodím na psie predstavenia. To je miesto, kde vidíte to najlepšie z najlepších, najlepšie príklady a najviac rozmaznaných poochov kdekoľvek. Pesové predstavenia sú otvorené pre verejnosť a majú čo ponúknuť AnyPawdy, ktorý vlastní psa, alebo by chcel psa vlastniť. Zvyčajne sú predajcovia, ktorí predávajú rôzne predmety súvisiace s psom: hračky, obojky, vodítka a postroje, postele pre domáce zvieratá, doplnky pre zdravie a výživu, jedlo pre domáce zvieratá, opotrebenie psov a nosenie ľudí, starostlivosť o starostlivosť a spotrebný materiál, Oh-my-dog the Zoznam len pokračuje a ďalej. Rád idem, aby som videl staré furrendy a dohnať to, čo sa deje v ich živote! Moja furrendová diva je pomeranian, ktorý súťaží s pohyblivosťou, a ona tam chytila ​​nejaké modré stuhy! Tu som, šteká s Divom a jej bratom Tomtom a Fancom, s ktorým sme sa tam stretli minulý rok:

Mama sa teší aj z nákupnej časti, pretože sa vždy predáva niečo nové a zaujímavé, ktoré sme nikdy predtým nevideli ani neskúšali. Tentoraz nový objav bol lososový kožný kosti, tak veľmi chutný, ale veľmi smradľavý. Dostali sme ich od K-9 Kloset z Karlieho Buga. Škoda, že dôvod, prečo som ho veľmi miloval, je tiež dôvodom, prečo to mama musela dať do vrecka na zips, keď som na ňom robil žuvanie, ale myslel som si, že je to mdale:

Žuvala som a žuvala na tej lososovej kožnej kosti a dostala som ju po celej tvári a labkách a hrudi, bolo to také báječné. Bol som taký neporiadok, že som sa ráno musel vykúpať a hodinu som sa triasol:

Nedeľa, posledný deň som bol na rade, aby som sa hral s hosťami v oblasti Meet the Breed Area. Obliekol som sa do jedného z mojich najkrajších šaty, v skutočnosti sú to rovnaké šaty, ktoré mám na obálke môjho kalendára Bella Pomeranian z roku 2013, aby som vyzeral veľmi pekne. Tu som pri vchode:

Vo vnútri sme navštívili všetky stánky na plemeno, ale mali sme čas fotografovať iba zopár. Stretávame sa s nemeckým pinscherom. Tento odkaz vás zavedie na webovú stránku, kde nájdete informácie o chovateľoch, histórii nemeckého pinschera, štandardu AKC, záchranu, ich zdravie a temperament a oveľa viac. Ak ste niekedy chceli zvážiť nemecký pinscher, táto webová stránka je pripravená poskytnúť vám všetky potrebné informácie:

Tiež sme sa zastavili, aby sme štekali s Cavalier King Charles Spaniels. Jednou z úhľadných vecí, ktoré sa týkajú plemena, je to, že sa skutočne stretnete s plemenom. Členovia klubu Cavalier King Charles Španiel vo Veľkom San Diegu tam boli s vlastnými domácimi miláčikmi, aby ste ich mohli vidieť a skrátiť ich zblízka. Neváhajte a kontaktujte klub, ak máte záujem o Cavalier, alebo ak by ste radšej zachránili, môžu vás nasmerovať na záchranu, ktorá je špecifická.

Ďalším plemenom, ktoré sme navštívili, je írsky vlk. Čo by mohlo byť dokonalejšie pre deň sv. Patrika, však? Títo chlapci sú vysokí, pekní a štetí s írskym Brogom … žiadne srandu !! Ak ste niekedy premýšľali o tom, že do svojho života prinesiete írskeho Wolfhounda, skontrolujte stránku AKC alebo s chovateľom o konkrétnych vlastnostiach, aby ste sa uistili, že je to pre vás správne plemeno:

Takže teraz je čas, aby som sa podal podať správu na moju služobnú stanicu na stretnutí s plemenom a ukázať ľuďom, aké sú pom ako domáce zvieratá. Vždy rád vidím svoje furrendy Tammee a Dan, hovoria mi, že zvykli strážiť pre moju psú mamu „Dream Weaver’s Medicine Woman“. Hovorí sa tiež, že je známa ako „ropucha chyba“, ak ste vo svojom vnútornom kruhu furrendov:

Je čas povedať, že by sa rozlúčilo v San Diegu a pripravte sa na ísť domov, ale nie skôr, ako dostaneme obrázok obalu pneumatík Mommy, ktorú urobila na oslavu mojich 17 mesiacov ako hviezda 1-800-Petmeds. Ak to niekedy uvidíte na ceste, trúbte!

Láska,

Bella

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *