Nutramax Whelactin Omega 3 Canine, ako aj mačička

Nov 17, 2022 category

AddTis, zdieľanie tlačidiel na FacebookfaceBookFaceShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestpinterestpinterestShare to Moreaddthismore3

Zápal je hlavným prispievateľom k mnohým podmienkam, z ktorých môžu naše zvieratá zažiť, vrátane alergií, artritídy alebo choroby obličiek, mozgu, ako aj srdca. Skvelá správa je, že človek jednoduchý, prírodný doplnok môže bojovať so všetkými týmito podmienkami naraz! Nutramax Whelactín Omega 3 tekuté alebo softgélové kapsuly pomáhajú znižovať zápal oboch mačiek, ako aj u psov, čo vedie k zdravšej pokožke a kabátu a zároveň podporuje všeobecné zdravie u mačiek aj psov.

Čo sú mastné kyseliny omega 3?

Omega 3 mastné kyseliny pozostávajú z reťazcov molekúl uhlíka, ktoré sú potrebné pre veľké zdravie a zdravie u oboch ľudí, ako aj pre domáce zvieratá. Tri mnoho základných omega 3 mastných kyselín sú kyselina alfa linolová (ALA), kyselina eikosapentaenová (EPA), ako aj kyselina dokosahexaenová (DHA). Mastné kyseliny sa uvažujú o „nevyhnutných“, keď ich telo prirodzene nevyrábajú, a mali by byť doplnené zdrojom potravín. Niektoré zdroje potravín s vysokým obsahom omega 3 mastných kyselín zahŕňajú:

Ryby ako Mackerel, sleď, tuniak, losos, ako aj sardinky

Orechy, ako aj semená vrátane čiernych vlašských orechov, ľanových semien, semien chia a semien konope

Niektoré krížové, ako aj tmavé ekologické zelenina vrátane ružičkových klíčkov, brokolica, karfiolu, špenátu, ako aj kale

Najjednoduchším a mnohým účinným typom omega 3 mastných kyselín pre zvieratá je rybia rybia rybia s vysokou úrovňou rýb z chladných vodných rýb. Tento koncentrovaný typ Omega 3 je prirodzene atraktívny pre obe mačky, ako aj pre psy. Môže sa využívať ako súčasť potravín pre domáce zvieratá a/alebo zmiešané s jedlom ako doplnok každý deň.

Prečo psi, ako aj mačky vyžadujú omega 3 mastné kyseliny?

Ako je uvedené vyššie, mastné kyseliny omega 3 nemôžu byť v tele vášho domáceho maznáčika prirodzene vytvorené, ako by sa malo získať so zdrojom potravín. Doplnenie Omega 3 pre zvieratá je už dlho preferovanou témou pre odborníkov na starostlivosť o domáce zvieratá, ako aj pre veterinárnych lekárov. Výhody poskytovania vašich mastných kyselín pre domáce zvieratá 3 je možné vidieť, ako aj pociťované, pretože mačky, ako aj psy zažijú mäkší, oveľa svetelnejší kabát s menšími problémami s kožou, ako je svrbenie, podráždenie, sčervenanie, ako aj horúce škvrny . Suplementácia omega 3 tiež znižuje zápal vyvolaný alergiami na kožu z blchových uhryznutí, lokálne sa dostane do kontaktu s alergénmi, ako aj potravinami.

Výhody omega 3 mastných kyselín pre zvieratá nie sú len hlboké pokožky. Toto zníženie zápalu sa rozširuje po celom tele, čo podporuje všeobecné zdravie. Početné ochorenie dôležitých orgánov pochádza z chronického zápalu. Artritída (zápal kĺbov), srdcové ochorenie, ochorenie pečene, ako aj ochorenie obličiek, môže pomôcť suplementáciou Omega 3.

Celoživotné suplementácie omega 3 pre mačky, ako aj psy môžu pomôcť vyhnúť sa chorobám súvisiacim s zápalom neskôr v živote. Senior zvieratá, ktorým však v minulosti neboli poskytnuté mastné kyseliny Omega 3, môžu tiež mať úžitok. Staršie zvieratá, ktoré sú poskytované doplnky Omega 3 po prvýkrát, môžu okrem všetkých vyššie uvedených výhod vylepšiť neurologické aj mozgové funkcie. Tí, ktorí sa spomalili z dôvodu artritídy, ako aj spoločných problémov, môžu mať zlepšenú mobilitu a toleranciu cvičenia. Rodičia domácich zvierat so staršími zvieratami, ktoré sa poskytujú NSAID (nesteroidné protizápalové lieky), by mali hovoriť s veterinárnym lekárom pred začatím suplementácie Omega 3, pretože to môže znížiť zrážanie krvi.

Nutramax Whelactin Omega 3 podporuje všeobecné wellness z jadra na kabát

Poškodenie, ktoré zápal spôsobuje dôležitým orgánom, ako je srdce, pečeň, mozog, ako aj obličky, sa dá bežne zabrániť. Zachráňte svojho domáceho maznáčika pred pusancami zápalu s nulaxaxom Walaktínom Omega 3 psom alebo nutramax whelaktínom omega 3 mačiek. Doplnenie diétneho plánu vášho domáceho maznáčika k tejto vysokokvalitnou formuláciou Omega 3 z rybieho oleja je ideálnou obranou proti chorobám vyplývajúcej zo zvýšeného zápalu.

Nutramax Whelactín Omega 3 psie, ako aj nutramax Whelactín Omega 3 sa ponúkajú ako tekuté alebo softgélové kapsuly, čo uľahčuje výber typu, ktorý je pre vášho domáceho maznáčika najlepší. Poskytnite svojmu psovi alebo mačke každý deň buď priamo ústami, alebo zmiešané s každodenným jedlom vášho domáceho maznáčika pre žiarivý kabát, ako aj všeobecné veľké zdravie.

Ak je problém s rybím psom, skúste Nutramax Whelactin Omega 3 psí softgélové kapsuly, ktoré zahŕňajú prírodný mäta piepornej na čerstvejší dych. Bez ohľadu na to, aký typ si vyberiete, môžete si byť istí, že poskytujete svojmu domácemu miláčikovi vysoko potenciálny doplnok Omega 3 pochádza z vysoko kvalitného rybieho oleja na podporu imunitného systému a zároveň znižuje zápal. Pridajte do režimu wellness vášho domáceho maznáčika Nutramax Whelactin Omega 3n pre hodvábny, domáci kabát, ako aj zdravý, aktívny život v akomkoľvek veku.

Vyhrajte úplne zadarmo Nutramax Whelactin Omega 3!

Vyžaduje vaše psie alebo mačacie požiadavky Nutramax Whelactin Omega 3? Zanechajte komentár nižšie a tiež by ste mohli vyhrať úplne zadarmo Nutramax Whelactin Omega 3 z 1800Peds!

V utorok 7. novembra 2017 budú vybraní dvaja víťazi, takže všetci, ktorí sa zúčastnia, má možnosť vyhrať! (Obmedzené na obyvateľov USA) Veľa šťastia!

Gratulujeme víťazom kreslenia, Dianne H, ako aj Carolyn R. Pošleme vám e -mail o vyhlásení vašej ceny.

AllergiesarthritisGiveAwaysJoint HealthNew Sskin, ako aj Coatsupplements

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *