Petmeds® pomáha opuchnuté kĺby s glyco-flex pre psov

Sep 15, 2022 category

AddTis, zdieľanie tlačidiel na FacebookfacebookShare do TwittertwittertwitterShare pre PinterestpinterestPinterestShare to Moreaddthismore3

Pre majiteľov domácich miláčikov nie je nič viac odrádzajúce, ako vidieť, že ich staršie rodinné domáce zvieratá majú ťažkosti s pohybom kvôli tuhým artritickým kĺbom alebo chrbtici chrbtice. Dokonca aj mladšie rodinné domáce zvieratá, u ktorých sa vyvinie artritída sekundárne po ligamentových slzách, ako sú krížové slzy väziva alebo vystavenie chorobám prenášaným kliešťami, ako je Lymeova choroba, môžu vyvinúť príznaky nepríjemného pohybu a kríva.

To je vtedy, keď úžasné spoločné produkty, ako je glyco-flex podľa vetriscience, môžu dramaticky zmierniť príznaky u mnohých domácich miláčikov. Hlavná zložka tohto produktu Perna bola už roky študovaná v ľudskej medicíne a môže drasticky pomôcť rodinným domácim miláčikom s bolestivými alebo opuchnutými kĺbmi.

Perna má prirodzene vysoký obsah glukozamínu a sulfátu chondroitínu a je tiež kombinovaná s MSM v mnohých líniách glyco-flex, aby sa dodatočne zmiernilo nepohodlie spoločného. V závislosti od závažnosti spoločných problémov patrí možnosti produktu Glyco-Flex I, II alebo III. Vedľajšie účinky sú zriedkavé, ale môžu zahŕňať hnačku a/alebo zvracanie.

Predtým, ako poskytne akýkoľvek produkt glukozamínu diabetickému domácemu miláčikovi, sa musí najprv konzultovať s veterinárnym lekárom. Ak samotný glyco-flex nepomáha minimalizovať symptómy, je možné vyskúšať iné prírodné doplnky, ako sú proantozón, intenzívne lieky na YUCCA alebo lieky na predpis, ako je tramadol alebo iné nesteroidné anti zápalové lieky, ako sú metacam alebo rimadyl.

Pri poskytovaní tohto produktu svojim rodinným domácim miláčikom sa klient môže opýtať, prečo má produkt silnú vôňu rýb. Je to preto, že Perna je v skutočnosti zelená mušlo z morského pery, ale určite je to chutná mušle pre veľa psov a ten, ktorý môže ponúkať dramatickú symptomatickú úľavu u mnohých domácich miláčikov.

Zdravie artritídy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *