Prírodné jedlo pre psov z eso K9Cuisine

Jul 23, 2022 category

, rovnako ako som dostal veľkorysé množstvo bezplatných výrobkov od spoločnosti K9cuisine.com, ktoré toto publikovanie mohli alebo nemusí ovplyvniť?

Ace nie je mimoriadne vynikajúci recenzent, pretože poskytne A+ všetkému, čo zvládne, aby sa vzal (mačky, Purina One Piece jedlo, cigaretové zadky …). Takže namiesto toho budete musieť dôverovať môjmu úsudku. A nie, naozaj som neochutnal jedlo pre psov. Ace urobil ochutnávku, čítal som.

Objavíte iba prémiové jedlo pre psov, ako aj pochúťky na stránke k9cuisine.com, takže sa môžete cítiť pohodlne kŕmiť ktorýkoľvek z jeho výrobkov svojmu psovi. Nižšie sú uvedené niekoľko potravín, ktoré sme dostali, ako aj ako vidíte, spoločnosť predáva potraviny, ktoré používajú vysoko kvalitné bielkoviny (skutočné mäso), ako aj žiadne umelé konzervačné látky alebo farbivá.

Vždy je skvelý koncept na kontrolu ingrediencií pre psov. Keď ste pri tom, pozrite sa na komponenty vo svojom vlastnom jedle. Bol som si oveľa viac vedomý toho, čo som v poslednej dobe konzumoval, ako aj to, že nie je vždy dobré!

Takže s výrobkami na adrese k9cuisine.com nemôžete pokaziť. Práve tu je niekoľko príkladov:

Choď! prírodná kačica

Toto jedlo využíva prírodné prísady vrátane špičkových bielkovín, ako aj zŕn s hornými zárezmi. Moja jediná sťažnosť je, že rád kŕmim svojho psa bez obilia potravín pre psov alebo aspoň jedlo, ktoré uvádza bielkoviny ako prvé tri ingrediencie. To nebola situácia s týmto jedlom.

Prvých pár ingrediencií: kačacie jedlo, ovsené vločky, zemiaky, celé ovos, kačica s debarom, repkový olej, jablko, prírodná príchuť, ľanové semeno, quinoa…

Horizont celkového psa

To isté môžem uviesť, čo je presne pre kanadský horizont. Využíva špičkové ingrediencie, ale radšej kŕmim svojho psa jedlo viac bielkovín.

Prvých pár ingrediencií: Hydina jedlá, jačmeňa pre trýst
Kuracie tuky, repa buničina…

Horizontová tradícia psov jedlo

Toto jedlo mimoriadne odporúčam, pretože využíva horné zárezové bielkoviny ako prvé štyri ingrediencie. Využíva tiež čerstvé ovocie, ako aj zeleninu. Je to drahý 29 dolárov za 8,8-librovú tašku, je však v predaji bezplatné prepravu a potraviny sa bežne predávajú. Je tiež praktické mať jedlo odosielané priamo k vašim dverám.

Ak ste skontrolovali komponenty nižšie, zdá sa to dosť chutné!

Prvých pár ingrediencií: čerstvé hydinové mäso, hydinové jedlo, jedlá z lososa, morčacie jedlo, hrachový škrob, ekologický rozdelený hrášok, hydinový tuk, celé vajcia…

Do you ever order natrual dog food or dog treats online? Objednali ste si niečo z k9cuisine.com?

Môžete tiež premýšľať o mojom publikovaní o tom, prečo je surový psí jedlo zdravý pre vášho psa, ako aj pre moje publikovanie o domácich psov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *