Hlasujte teraz na úpravu života adoptovateľného domáceho maznáčika

Jan 15, 2023 Uncategorized

AddsTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare na PinterestpinterestpinterestShare do MoreaddthismoreSore

Zmena životného dňa domáceho maznáčika bola zavedená tak, aby motivovala adopciu domácich miláčikov a zaujímala sa o mnohých domácich miláčikov bez domova v USA Na počesť dňa, v roku 2015 sme založili grantovú súťaž o poskytnutie grantov na lekársku starostlivosť pre osvojiteľné domáce zvieratá v celej krajine. Počas posledných dvoch rokov modifikácia Life Contest Pet Life Contest poskytla finančné prostriedky na pomoc bývalému chovateľovi šteniatkov, Reginou, znovu získava jej zdravie a wellness, ako aj získala svoj prvý pravý dom, ako aj na pomoc zanedbaného staršieho mopsu, Gorilla, zotavuje sa zo života zlého zaobchádzania, aby sa vyskytla online zlaté roky s milujúcou rodinou.

Teraz požadujeme, aby ste vám pomohli zvoliť víťazov modifikácie v roku 2017 a životnej súťaže domáceho maznáčika. Hlasovaním každý deň za to, že ste sa dostali do domáceho maznáčika, môžete pomôcť zmeniť život tohto domáceho maznáčika.

Kto vstúpil?

Súťaž bola k dispozícii na vstupy adoptovateľných domácich miláčikov v požiadavke lekárskej starostlivosti z útulkov pre zvieratá v USA, ako aj na záchranu. Tieto skupiny išli do jedného domáceho maznáčika do súťaže. Pozrite sa na stránku súťaže, kde nájdete vchody a objavte viac o každom domácom zvieratách, ako aj o pomoci, ktorú potrebuje.

Aké sú ceny?

Pet na prvom mieste získa grant až 2 000 dolárov, aby sa prihlásil na svoju lekársku starostlivosť. PET a Rescue Group sa tiež objavia vo videu, ktoré vytvorilo 1-800-PetMeds Cares ™, sa bude vystupovať na webovej stránke 1-800-Petmeds Cares.

Domáce zviera na druhé miesto dostane grant vo výške 1 000 dolárov, aby sa prihlásil na svoju lekársku starostlivosť.

Domáce zviera na tretie miesto dostane grant vo výške 500 dolárov, aby sa prihlásil na svoju lekársku starostlivosť.

Ako hlasujeme?

Hlasujte na návšteve stránky súťaže, prečítajte si vchody, ako aj výber domáceho maznáčika, za ktoré chcete hlasovať. Potom kliknite na tlačidlo „Hlasovať“ v dolnej časti vstupnej stránky. Obyvatelia USA 18, ako aj starší môžu hlasovať, keď za 24 hodín od 18. januára 2017, s 24. januárom 2017 o 23:59 hod. Et.

Upozorňujeme, že v hlasovacích procesoch je vyskakovacie okno, ktoré pomáha obmedziť hlasy na kedy deň na osobu. Možno máte problémy s hlasovaním z telefónu, ak máte kontextový blok. Ak máte ťažkosti s týmto vyskakovacím oknom a túžbou hlasovať, buď vypnite kontextový blokovač v nastaveniach telefónu, potom vložte súťažný odkaz do okna prehliadača, aby ste sa otvorili, alebo hlasujte pomocou počítača.

Pet AdoptionPet Healthveterinary Care

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *