Grooming pod

May 2, 2023 category

od Les Speerin
8. januára 2019
V Austrálii, ak sa socializujete v BBQ, hovoríte v regionálnom nákupnom centre, užívate si televíziu alebo priamo zahrnuté do starostlivosti o domáce zvieratá, slovo na veľkom počte ľudí ľudí je presne to, aké silné a rozšírenie austrálskeho trhu so starostlivosťou o domáce zvieratá je.

Sledujte reklamy v televízii a tiež uvidíte veľké množstvo reklám so psami v nich, podprahovo aj v popredí reklamy. Súčasné aféry majú teraz pravidelné segmenty na „psí niečo“ pocit – skvelý alebo inak príbeh.

V posledných rokoch sa zvýšila vystavenie mnohým aspektom, ktoré psy teraz hrajú v austrálskej spoločnosti. Od pomoci k kamarátovým zvieratám, pracujúcimi psami až po detekčné letové terminály s čemulátormi, ako aj orgánov, veľa funkcií, ktoré naše spoľahlivé štyri psí špičky, ktoré teraz hrali, sa stále zvyšujú a sú uznávané.

Výbuch „Doodle“ sa tiež v Austrálii stal mimoriadne prominentným, pričom niektorí majitelia domácich miláčikov teraz veria, že vlastnia neobvyklé plemeno psa. Presne, ako veľakrát ste za posledný rok počuli frázu: „Ach, vlastním xyzdoodle, už ste o nich počuli?“

Kdekoľvek vaša hlava sedí s tým, jednou z vecí je isté, že čmáranice sú tu, aby zostali, rovnako ako to bolo skôr objavujúcou krivkou pre nás všetkých. Ešte jedna pravda, ktorá nemožno odmietnuť, je to, že trh s starostlivosťou v Austrálii nebol nikdy rušnejší, hoci mnohým majiteľom sa hovorí, že majú kabát s nízkou údržbou (s ktorým by veľa groomérov nesúhlasilo).
Reklama

Trh s austrálskymi starostlivosťami sa zvyšuje už mnoho rokov s oveľa viac a oveľa viac nezávislejších služieb, ako aj reťazové obchody rýchlo rastú, pričom jeden z hlavných obchodov práve oslavuje 150. otvorenie obchodu.

V celej krajine je veľa voľných pracovných miest na starostlivosť o starostlivosť a vynikajúce šance pre všetkých, s mnohými ďalšími výcvikovými predajňami, ktoré sú teraz k dispozícii.

Je ťažké získať presné údaje o počte aktívnych groomerov v Austrálii, ako aj na trhu, je mimoriadne rozšírená. Nepotvrdená cenová hodnota v roku 2012 mala čísla na približne 9 000 groomeroch, avšak s množstvom služieb starostlivosti o domácnosť, ktoré lietajú pod radarom, je ťažké potvrdiť.

Jednou mimoriadne fascinujúcou pravdou, ktorú som objavil, je geografické porovnanie medzi Austráliou a USA. Domnievam sa, že by prekvapilo veľa ľudí, aby pochopili, že (ak vylučujete Aljašku a Havaj), tieto dve krajiny sú veľmi podobné vo veľkosti pôdy, hoci populácia oboch krajín je výrazne odlišná.

Keďže austrálska populácia má takmer 25 miliónov, ako aj v USA, čo je v porovnaní s 327 miliónmi, približne 1/13. obyvateľov USA sa šíri do podobnej oblasti pôdy, pričom Austrália má 7,7 milióna štvorcov. KMS.

Stručne povedané, Austrália je geograficky veľká krajina s malou, širokou populáciou. To dodáva logistické ťažkosti pre dodávateľov, ako aj organizátorov podujatí, ktorí organizujú podujatia, ktoré lákajú veľké skupiny groomerov, ktoré sa majú zúčastniť.

Z toho vyplýva, že menšie, ojedinelé udalosti sú typické pre oveľa viac a oveľa viac nezávislejších groomérov organizujúcich semináre/súťaže, ako aj na základe spoločenských aktivít. Semináre sú niekde takmer pravidelným javom, takže do nej vždy treba zahrnúť.

Aj keď sa všetci, ktorí sa snažia urobiť svoj kúsok na starostlivosť o domáce zvieratá, jednou z hlavných prekážok, s ktorými sa dá ponúknuť, je objaviť ubytovanie priateľské k domácim miláčikom v hoteloch. Z dôvodu austrálskych politík ubytovania, ktoré nie sú v súlade s americkými alebo európskymi politikami, v ktorých sú psy oveľa ľahšie akceptované vo verejných priestoroch, je to skôr problém.

Týchto pár hotelov, ktoré dodávajú službu ubytovania domácich miláčikov, je nepochybne mimoriadne nákladné, pričom náklady ukazujú výdavky, ktoré presahujú 100,00 dolárov za psa za noc.

Možno s tlakom od majiteľov „Doodle“, ktorí chcú vziať svoje kožušinové deti na dovolenku, by to mohlo vidieť oveľa viac hotelov, ktoré kopajú svoje politiky, ako aj oveľa ľahšie prijateľné pre ubytovanie pre domácich miláčikov. Môžeme len dúfať.

Ako sa trh starostlivosti o domáce zvieratá neustále vyvíja v Austrálii, oveľa viac, ako aj oveľa viac na celom svete, ktoré sa dovážajú. Všetky súťažené o prijatie značky sú ponúkané v mnohých nezávislých austrálskych dodávateľoch.

Rovnako ako na trhu, aj austrálski grooméri sú mimoriadne vášnivou, šumivou skupinou, ktorá je vždy pripravená vstúpiť, ako aj pomôcť kolegovi v núdzi v núdzi.

Ak je Austrália na vašom zozname kontajnerov, potom nie je o nič lepší čas, ako teraz nájsť, ako aj vyskúšať obrovské krajiny Austrálie s množstvom krásnych pláží a prírodných fenoménov, ktoré má. Septembernull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *