Vždy v mojom srdci

Feb 21, 2023 category

od Valerie Partynski
30. september 2016

Keď ste prvýkrát vošli, boli ste len nadýchaná, jemná vec s jasnými, novými očami, bozky šteniat – tak extatické pre všetko, čo vám prišlo. Svoju metódu ste sa krútili celkovým utrpením, ja s nožnicami, ako aj nástrojmi, ktoré fungujú rýchlo a opatrne. Vaše nohy boli šteklivé pre Clippers, rovnako ako ste sa presťahovali, ako aj do zatvárania, ostrých nožníc, ale pracovali sme so všetkým, ako ste odišli – stále ste sa krútili – so všetkými časťami tela. Budúci mesiac ste prišli tak dobre, ako ste trochu zabudli, ale stáli ste trochu ešte viac a trochu vyšší.

Keď ste mali 6 mesiacov, prišli ste na svoj mesačný účes a konali ste presne to, ako robia všetci dospievajúci. Testovali ste svoje limity zubami a nechtami, ako aj ja, ako som bol pripravený na výzvu. Nechal som vás bojovať rovnako ako Holler za najmenšie veci, nikdy neposkytujte, až kým mi neposkytnete vzhľad. Dotknutie sa vašich nôh už nebolo koniec sveta, len veľmi vášmu neochotnému. Odišli ste, cítili ste sa trochu porazení, ale stále šťastní, rovnako ako ste toľko objavili!

Až nabudúce ste urobili úžasne, rovnako ako čokoľvek, čo padlo na svoje miesto. Tu sa skutočne začalo naše neuveriteľné spojenie. Pozeral som sa dopredu, aby som ťa videl každý mesiac na mojej rutine, rovnako ako tvoj chvost by sa začal vrhať hneď, ako sa vozidlo otočilo za roh. Pretiahli by ste svoju osobu do dverí, nadšene, aby ste sa dostali so vchodom, aby ste ma videli so sotva spätným pohľadom. Váš človek by sa zasmial očami a odchodom.

Takže roky pokračovali v našom zväzku, vždy nadšení, že sa každý mesiac navzájom vidia. Cítil som páchnuce uši, stiahol škaredé kliešte, cítil som hrudky a hrbole, ako aj povedal svojej osobe, keď ste sa nevyzerali sami. Boli ste mladí, ako aj neuveriteľní, ako aj vo svojom prvotriednom. Roky pokračovali rovnako, ako naše spojenie rástlo. vždy vrúcajúci chvost, ako aj úsmev; S potešením, že som tam!

Jedného dňa ste prišli tak dobre, ako ste mali ťažkosti s skokom na môj spustený stôl, niečo, čo ste vždy boli tak nadšení. V ten deň som ťa zdvihol, rovnako ako som mal prvýkrát, čo si sa chystal vidieť ma. Vybral som si tvoju nohu a tiež som cítil známe praskanie v tvojich kostiach. Pozrel som sa na vás, ako aj uvedomil som si, že vaša dohoda bola šedá bez toho, aby som si všimla, alebo som možno popieral, že sa to stalo.

Potom v ten deň ste pomaly vošli, vaše zadné nohy vás už sotva dokážu podporiť, váš chvost, ako vždy stále vrúcne, ako aj úsmev na tvári. Pomáhal som vám kráčať späť, napoly prenášanie, napoly vás viedol a uistil sa, že ste dostali všetku potrebnú podporu, ktorú potrebujete v ten deň. Urobil som z vás najšťastnejší deň, aký kedy bol, s ďalšími objatiami a bozkami, ako aj vás prinútil vyzerať tak nádherne, ako ste kedy mali, aby ste pochopili každý krok metódy presne, aký si mi bol zvláštny. Pochopili ste, že šál naznačil, že ste boli hotoví pre ten deň, rovnako ako som bol nadšený, keď som videl krútiaci zadok, keď som na vás dal. Vaša osoba sa chystala dostať vás tak dobre, ako sme sa vedome pozreli.

Dostal som telefonický hovor o dva týždne neskôr, ako aj som dokončil zvyšok mojich psov iba s vami v mojich myšlienkach. Často, keď je deň úplne proti mne, rovnako ako to, akoby som bol obklopený močom, ako aj hovno, ako aj všetci psi spolupracujú ako tím, aby ma konečne vynorili, verím v vás, ako aj o vás, ako aj v vás Majte na pamäti, že preto to robím. Že by som nechcel žiadať iného jednotlivca, ktorý by bol s vami v mojej lokalite. Tieto okamihy boli naše, rovnako ako si nikdy nepamätám žiadny z nich. Poďakujte vám, že ste mi dôverovali a tiež ma milujete, ako aj ma cítim, že robím niečo správne. Nikdy si to nepamätám, rovnako ako to nikdy nebudem ľutovať. Nemal by som to iným spôsobom. Verím od teba, kedykoľvek trochu šteniatka začne ukazovať tie zuby holiaceho strojčeka, s ich rozrušenými očami, ako aj pamätať na to, na čo sa tieto momenty zmenia. Vďaka tomu všetko stojí za to. ✂

Celkom

199

Akcie

199

0

0

0

0

Reklama

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *