[Sweepstakes] Vstúpte a vyhrajte úžasným výcvikovým výstrojom pre svojho psa!

Dec 13, 2022 category

Addthis zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestPinterestPinterestShare do Moreaddthismore

Sedieť! Zostaňte … a zadajte národný vlak 1-800 Petmeds Your Month Sweepstakes! Aký lepší čas na to, aby ste to vykopali v záreze v tréningu vášho psa, ako práve teraz, čo sa stane, že je Národným vlakom vášho psieho mesiaca? Či už máte nové šteniatko alebo plne pestovaného psa, budú milovať tento balík sladkých cien, a tak aj vy!

Národný vlak vášho psa Mesiac Sweepstakes Ceny

Tréning vášho psa sa s touto madrovou cenou nemôže uľahčiť! Balík ceny nielenže obsahuje psa Gone Smart, že aj Multifunkčný držiak na vodítko s hovädzím batožinovým priestorom, dostanete prílohu baterky, pripevnenie dvojitého vodítka a prílohu výcvikovej súpravy! Aj keď to znie ako hrsť, vodítko a prílohy vám umožňujú chodiť so psom a nosiť výcvikové pomôcky a pamlsky v jednej ruke!

Čo je skvelé školenie bez chutných pochúťok ako odmeny? Balík na cenu obsahuje aj balík pierov sušených psov, ktoré sú ideálne na výcvikové pochúťky! Tieto chutné súpravy sú vyrobené zo 100% prírodných prísad a každá odroda má iba jednu zložku. Okrem toho sú menej ako 10 kalórií na ošetrenie, čo znamená viac T-R-E-A-T-S!

Traja šťastní výhercovia budú vybraní náhodne pre každú cenu, takže nezabudnite zadať šancu vyhrať!

Ako vstúpiť do národného vlaku VLAST svojho psa Month Sweepstakes

Ak chcete vstúpiť, navštívte našu Národnú stránku so svojimi psmi Mesiac Sweepstakes a odošlite svoj vstup.

Pravidlá lotérie

Národný vlak Your Dog Month Sweepstakes prebieha od 12:01 východného času („ET“) 24. januára 2018 do 31. januára 2018 o 23:59 ET. Traja (3) víťazi budú vybraní náhodne. Kompletné pravidlá nájdete na našej stránke Národného vlaku Vlak Your Month Sweepstakes.

výcvik psovDogsgiveAways

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *