Germinder predstavuje GNFP Digital

Dec 31, 2022 Uncategorized

aktualizovaný novým logom 16. júna 2017

Kancelária NYC sa presťahuje do Soho, kancelárie KC stanovená pre okres Crossroads Arts District

Germinder & Associates, Inc., spoločnosť špecializujúca sa na odvetvie domácich miláčikov vo výške 67 miliárd dolárov, dnes odhalila rast svojich digitálnych schopností zavedením GNFP Digital. S úvodom prichádza strategický krok kancelárií v New Yorku v New Yorku na 175 Varick Street, WeWork/Soho West. #GNFPDigital Services agentúry sa nachádzajú v novej stanici WeWork/Corrigan v okrese KC Crossroads Arts. Tieto kancelárie sa chystajú otvoriť práve včas pre zdravie zvierat a wellness koridor na celosvetové udalosti zdravia zvierat a wellness ročné podujatia.

„Vždy sme sa zamerali na to, aby sme boli pred krivkou, ako aj naša digitálna platforma GoodNewsforpets je toho príkladom. Teraz s GNFP Digital môžeme predĺžiť tieto schopnosti do iných oblastí digitálnej komunikácie. A vidíme vynikajúcu synergiu pri presúvaní našich kancelárií do kolaboratívnejšej inovatívnej oblasti v Soho a otvára naše nové digitálne kancelárie GNFP v okrese Crossroads Arts, v srdci Kansas City Animal Health and Wellness Corridor. Je to zväzok, na ktorý sa teším, že poskytuje klientom aj vyhliadky, “uviedol Lea-Ann Germinder, APR, kolegami PRSA, prezidentom a zakladateľom.

GNFP Digital bude aplikovať dobre vyzdvihnutú značku strategického poradcu spoločnosti Germinder, hovorcu, ako aj kompetencie odbornej prípravy dilemy na trhu s domácimi zvieratami spojenou s najnovšou kompetenciou v digitálnom priestore. Ponúkajú sa aj služby správy reputácie v digitálnom prostredí. Podnikateľské, ako aj vedúci pracovníci C-Suite, ktorí sa snažia vylepšiť alebo vylepšiť svoju digitálnu existenciu, môžu mať úžitok zo služieb.

„Počas všetkých rokov som pochopil Lea-Ann, vždy je o krok vpred v poradí svojim klientom presne o tom, ako sa aktívne zapojiť, než bojovať alebo ignorovať problém. A využíva každý komunikačný kanál k dispozícii. Očakávala účinok internetu, účinok blogerov, ako aj vplyv sociálnych médií. Vo svojom prístupe je disciplinovaná a pozerám sa na to, aby som videl túto ďalšiu fázu jej podnikania, “uviedla Susan McGreevy, partnerka legislatívnej firmy v Kansas City spoločnosti Stinson Leonard Street LLP.

Germinder vydáva digitálnu platformu GoodNewsforpets.com ocenenú firmu. GoodNewsforPets.com kurátorom správy o úrokovej miere a dôležitosti informovaných rodičov pre domácich miláčikov vrátane trhu s domácimi zvieratami, ako aj o veterinárnej profesii. Ocenená stránka bola predstavená v roku 2000. GoodNewsforpets ponúka sponzorované zväzky, ako aj sponzor NY Dog Film Festival, národnej oslavy, ktorá psa oslavuje. Táto stránka pravidelne prispieva tak, ako aj peňažné dary prístreškom, záchranár, ako aj neziskové organizácie.

O Germinder & Associates, Inc.
Germinder & Associates je ocenená spoločnosť v New Yorku a spoločnosť so sídlom v Kansas City, ktorá poskytuje strategický poradca, obsah digitálneho vydavateľstva, kampane pre trhové trhy vrátane zdravia zvierat a wellness, ako aj produkty PET. Spoločnosť bola založená v Kansas City v roku 1998 a otvorila kanceláriu v New Yorku v roku 1999. Ikonické úsilie zahŕňajú radu Catalyst Council; Pochopte srdcové červy, ako aj zdravie zvierat v Kansas City a Wellness Corridor. Spoločnosť je členom Rady PR, sponzorom Diamond spoločnosti Prsany obrovské ceny Apple Awards, ako aj majestátnym sponzorom Awards High Kansas City Prirism Awards. Spoločnosť oslávi svoje 20. výročie budúci rok. Dodržiavajte na Twitteri: @germinderpr, ako aj Facebook: Germinderpr.

O Lea-Ann Germinder, APR Fellow PRSA
Lea-Ann Germinder, APR Fellow PRSA je akreditovaný vedúci public relations, ako aj veterán pre zdravie zvierat a wellness trhu. Pôsobila v Národnej rade Americkej rady pre styk s verejnosťou (PRSA) ako správkyňu Nadácie PRSA, ako aj ako prezidentka New Yorku a kapitoly Kansas City PRSA. Je členkou organizácie pre prezidentské organizácie (WPO), NY Women in Communications (NYWICI), poradná rada Fear Free, vedúcich pracovníkov veterinárnej reklamy (VMAE), Veterinary Partners, Asociácia amerických spisovateľov mačiek (CWA), The Association of America (CWA), The Association of America (CWA), Asociácia spisovateľov psov Ameriky (DWAA), ako aj ženy na trhu s domácimi miláčikmi (Wipin). Dodržiavajte ju na Twitteri: @lgerminder

Kontakty:
Lea-Ann Germinder, APR kolegovia PRSA
lgerminder@germinder.com
@Lgerminder
Caitlyn O’Hare
Caitlyn.ohare@germinder.com
212-367-2170/917-334-8682

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *