Oslávte svojho veterinárneho lekára tým, že ich nominujete za obľúbeného Ameriky!

Jan 7, 2023 Uncategorized

Schaumburg, Illinois, 14. apríla 2015 – Americká veterinárna lekárska nadácia (AVMF) v súčasnosti hľadá nominácie za americký preferovaný veterinár, celoštátnou súťažou na počesť, ako aj o uznávaní výnimočných veterinárnych lekárov za svoju nevyhnutnú funkciu pri zachovaní, ako je zachovávanie, ako je potrebné, aby si zachovali, ako si zachovali, ako pri šetrení pri zachovaní, ako pri zachovaní, ako je Rovnako ako ochrana zdravia a wellness, ako aj blaho našich zvierat. Medzi oprávnených patria veterinárni lekári, ktorí praktizujú vo všetkých oblastiach veterinárneho lekárstva, ako je osobná prax, výskum zdravia a wellness, verejné zdravie, poľnohospodárstvo a akademická obec.

Tí, ktorí boli pozitívne postihnutí prácou pozoruhodného veterinárneho lekára, sú motivovaní predložiť nomináciu a oslavovať dôležitú funkciu veterinárnych lekárov, ktorí hrajú v spoločnosti ako zdravotnícki pracovníci.

Nominovať veterinárneho lekára:

Navštívte: avmf.org/afb

Vyplňte typ vstupu a zahŕňajte naratívnu esej s 250 slovami alebo menej o tom, prečo je váš kandidát hodný názvu amerického preferovaného veterinárneho lekára

Odošlite svoju nomináciu do 17. mája 2015

Veterinárni lekári budú hodnotení esejom nominátora, reakciami veterinárneho lekára na obavy týkajúce sa ich metódy, ako aj odbornej filozofie, ako aj schopnosť veterinárneho lekára prijať, ako aj rozvíjať blahobyt, ako aj lekársku starostlivosť o zvieratá. Keď sa dostanú všetky nominácie, vyberie sa 20 finalistov, ako aj verejnosť bude hlasovať za identifikáciu majstra preferovaného amerického veterinárneho lekára.

Americký preferovaný veterinárny lekár získa cenu peňazí vo výške 500 dolárov, výlet na kongres AVMA v roku 2016 v San Antoniu, celoročnú funkciu na webovej stránke AVMF, ako aj susedskú udalosť v ich centre, aby ste uznali úspechy veterinárneho lekára, ako aj jeho zamestnanci. Okrem toho nominátor víťazného veterinárneho lekára dostane darčekový balíček milenca zvierat.

Viac informácií o preferovaní amerického veterinárneho lekára, ako aj o AVMF, pozri avmf.org/afb.

Americká veterinárna lekárska nadácia (AVMF) je charitatívnou skupinou American Veterinary Medical Association (AVMA). Už viac ako 50 rokov sa AVMF venuje objatiu a postupu v oblasti pohody, ako aj lekárskej starostlivosti o zvieratá. Charitatívne príspevky, ako aj podpora nadácie pomáhajú veterinárnym lekárom starostlivosť o zvieratá. Úsilie patrí: Humane Outreach-Animal Welfare, vzdelávanie, povedomie verejnosti, podporu štúdie zdravia zvierat a wellness výskumov, vylepšenia praktikantov a podporu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *