Robiť rozhodnutia, ako aj veriť obrovskému

Feb 24, 2023 Uncategorized

Už ste niekedy museli robiť skutočne obrovské rozhodnutie a objavili ste sa ochrnutí strachom? Možno ste sa snažili zvoliť, či opustiť svoju prácu. Možno, že spojenie prešlo kyslé rovnako, ako ste verili pri odchode. Možno ste sa snažili vybrať, ako sa presťahovať do nového mesta. Zistili ste sa však, že sa nedokážeme rozhodnúť. Prečo uviazneme, keď sa to týka obrovských rozhodnutí, ako aj presne, ako sa toho môžeme zbaviť?

Jedným z hlavných dôvodov, prečo často zisťujeme, že je ťažké robiť rozhodnutia, je to, že veríme, že výsledok je ideálny alebo nesprávny. Na rozdiel od vtipnej fotografie v hornej časti tohto príspevku skutočne neexistujú žiadne nesprávne rozhodnutia (hoci mačiatko na obrázku môže nesúhlasiť!), Existujú iba rôzne možnosti. Keď to skutočne veríte, je oveľa ľahšie robiť rozhodnutia. Okrem toho je veľmi málo rozhodnutí nezvratných. Vždy máme moc urobiť inú voľbu.

Ďalším dôvodom, prečo môže byť rozhodnutie ťažké, je strach. Obavy z výsledku, obavy z toho, ako presne „zlé“ rozhodnutie môže ovplyvniť naše životy, ako aj životy ľudí okolo nás, obavy z rizík. Rozhodnutie založené na strachu nie je nikdy veľkým rozhodnutím. Obavy limitov. Ak sme online v strachu, nikdy nebudeme schopní rozpoznať náš plný potenciál. Obava nie je nikdy pravda. Ak sa cítite strach, nezabudnite, že sa spojíte so svojím duchovným jadrom a pripomínajte si, že keď ste prepojení so svojím skutočným ja.

Ako presne tak urobíme rozhodovanie bez toho, aby sme sa chytili v strachu, obavách a obmedzeniach? Jedným z najlepších odporúčaní, ktoré som dostal od jedného z mojich mentorov, bolo robiť rozhodnutia z miesta, ktoré chcem byť, nie z miesta, kde som. Požiadam, aby som bol pripravený robiť rozhodnutia, ktoré podporujú tento typ myslenia. Nemôžem si vybrať z miesta obavy a nedostatku, ak chcem online obrovský život, ktorý úplne ukazuje, kto som skutočne.

Amber nechápe, prečo majú ľudia také ťažké rozhodnutia. Uvádza, že všetky rozhodnutia sú nakoniec len o dvoch veciach: cíti sa dobre? Alebo sa cíti zle? Urobte rozhodnutie, ktoré sa cíti dobre, rovnako ako vám bude vždy slúžiť.

Ingrid King

«Zníženie výživových doplnkov
Muž, jeho mačiatko, ako aj platenie vpred »

5 komentárov k rozhodovaniu a veriacim veľkým

Ingrid hovorí:

23. september 2009 o 12:07 hod.

Ďakujeme za váš komentár, Shannon. Nie je to pozoruhodné, ako presne úpravy života, keď zistíme, že tieto obavy slúžia iba na to, aby nás uviazli?

Odpovedať

Bocmeow Pet Care (Shannon) hovorí:

23. september 2009 o 10:48

Skvelý príspevok, Ingrid! Život v obavách nás bude len zaseknúť a veľa pravdepodobných vecí, ktoré sa nechceme vyskytnúť, sa budú diať ďalej, kým nevylučíme strach.

Odpovedať

Ingrid hovorí:

19. augusta 2009 o 19:17

Súhlasím, Tammy, že môže byť ťažkosti s rozhodnutiami na základe toho, čo sa cíti dobre, avšak keď uznáte, že je to jediný spôsob, ako ísť, je to jednoduchšie. Gratulujeme k tomu, že sa vám obrovské rozhodnutie dostať do Oregonu – zdá sa, že to pre vás funguje!

Konfucius mačka, ako vždy, mačiatka to dostanú skôr, ako to robia ľudia. Vaša mamička má šťastie, že vás má.

Odpovedať

Konfucius mačačka hovorí:

19. augusta 2009 o 17:41

Dobrá rada. Vždy sa snažím robiť veci, ktoré ma robia tak dobre ako moja múmia šťastnou.

Odpovedať

Tammy hovorí:

19. augusta 2009 o 11:41

Na konci sa mi páči Amberove odporúčania. V skutočnosti objavujem online túto metódu! (Aj keď to nie je vždy také jednoduché, ako je to pre mačiatka!)

Strach je paralyzer. Môj manžílek, rovnako ako som sa nedávno presťahoval do Oregonu. Toto rozhodnutie si vyžadovalo veľa času, aby sme sa s ním zaoberali! Keď sa však rozhodnutie prijalo, pochopili sme, že je to ideálne, pretože to, čo začalo padať na svoje miesto. Teraz, keď sme tu, nemôžem pomôcť, ale čudujem sa, prečo sme to neurobili skôr?! „ Ako dobre vieme, ak sa tu z dlhodobého hľadiska nechceme ukončiť online, musíme si len vybrať, kam ďalej!

Skvelý príspevok!

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Potrebné polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež predplatiť bez toho, aby ste sa vyjadrili.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *