Maloobchodné produkty a doplnkové služby pre klienta mačiek

Feb 25, 2023 Uncategorized

od Deborah Hansen
2. decembra 2019
Keď veríme v maloobchod, ako aj o služby ADD – na služby, chceme sa zamerať na každodenné frustrácie, ako aj na zápasy majiteľov mačiek. Primárnou starosťou, ktorú títo majitelia zdieľajú, sú mačacie vlasy na podlahe, nábytok a oblečenie.

Je to starostlivo splnené frustráciami problémov s nechtami a fekálnymi látkami v iných miestach, ako je skrinka na vrh. ADD – Služby, ako aj maloobchodné produkty, ktoré sa zameriavajú na tieto problémy, sú predajcovia horúcich.

Zanedbanie

Majitelia sú frustrovaní, keď sú mačkové vlasy okolo domácnosti alebo sa požičia a regurgitujú ako kožušina. Ako grooméri môžeme urobiť niekoľko vecí, ktoré môžeme urobiť, aby sme sa vlastníkovi mačiek zbavili týchto frustrácií medzi stretnutiami s starostlivosťou. Použitie ďalších služieb, ako je napríklad sact Deshed, eliminuje omnoho viac mŕtveho kabátu, ako sme schopní vyčesať alebo vyraziť zo živého kabátu pri starostlivosti o starostlivosť o starostlivosť.

Deshed Service tiež udrží mačacie vlasy mimo povrchov v dome majiteľa dlhšie ako kúpeľ, ako aj čisté. Mnoho klientov nielen oceňuje túto službu, ale prišli očakávať ďalšiu možnosť Deshed. V mojom obchodnom priemysle ponúkam sanie deshed ako doplnok – na približne 20% nákladov ako môj základný kúpeľ, ako aj čisté služby.

Hrebeň

Maloobchodné výrobky, ktoré sa zaoberajú problémom s prepustením, tiež zvýšia váš spodný riadok. Ponúkam strednú hrebeň s gélovým manažmentom, ako aj jemný hrebeň s gélom Spravovať v mojej maloobchodnej sekcii. Tieto dva produkty budú vhodné pre potreby čistenia každého klienta mačiek. Zložím 90% stredných hrebencov, ako aj 10% jemných hrebeňov, pretože veľa klientov vyžaduje stredný hrebeň na zachovanie mačacieho mačacieho obdobia medzi starostlivosťami.
Reklama

Páči sa mi hrebene s rukovätiami z mnohých dôvodov. Po prvé, majiteľom sú oveľa ľahšie držať. Oveľa dôležitejšie je, že ak sa mačiatko zahryzne, ruka majiteľa je ďalej od mačky. Hryznutie mačiek sa zvyčajne dostane do kontaktu s hrebeňom namiesto ruky majiteľa, čím sa stane pre majiteľa bezpečnejšou voľbou.

Akonáhle majiteľ kúpi hrebeň, ukážem im, ako presne využiť hrebeň, ako aj poskytnúť im základné pokyny pre kefovanie. Potom, pri každej návšteve, sa presne pýtam, ako prebieha starostlivosť o domácnosti a poskytuje nápad, aby pomohol majiteľovi mačiek jemne vyladiť svoje zručnosti.

Klince

Ďalším bojom pre vlastníkov mačiek sú pazúry. Clippers Clippers sú jednoduchým maloobchodným produktom, ktorý sa má skladovať. Veľa majiteľov si kúpi strihanie nechtov a potom skončilo frustrovaným tým, že presne objavili, ako ich využiť. Iná technika starostlivosti o nechty, s ktorou malo veľa mačiek, mali úspech s klinikami na nechty a na nechtoch a/alebo predplatenými baleniami nechtov. Zatiaľ čo majitelia sa snažia efektívne orezať nechty svojej vlastnej mačky, mnohí z nich poteší platiť za niekoho iného, kto by riadil rast nechtov na mačke.

Ak vaša služba dokáže vytvoriť techniku, ktorá rýchlo funguje v každodenných operáciách, obrusy nechtov môžu byť jednoduchým zdrojom ďalších príjmov. Niektoré služby radi ponúkajú oblúky nechtov ako prechádzku – v službe, zatiaľ čo iné radi ponúkajú klince na nechty ako afterhours klinika. Použitie predplateného zväzku pre klince na nechty uľahčuje vlastníkovi mačiek život oveľa ľahšie a pozýva oveľa viac majiteľov mačiek, aby využili vaše služby na nechty.

Klince

Klince sú jedným z preferovaných ADD – On, ako aj maloobchodný produkt pre mačkových groomérov. Stockingové sezónne farby robia z klincových čiapky nevyhnutnosťou – majú pre veľa mačiek. Vaša služba môže vziať jednu z dvoch techník na čiapky na nechty: Najprv môžete ponúkať čiapky na nechty vo svojej maloobchodnej sekcii, potom ich požiadať o ďalší poplatok počas starostlivosti alebo ako prechádzka. Po druhé, môžete si vyrobiť klince na starostlivosť o starostlivosť o starostlivosť o starostlivosť o starostlivosť, kupovať ich vo veľkom, ako aj nanesenie nechtových uzáverov vo vašom oddelení starostlivosti. Priblížil som sa k nechtavým čiapkám oboma spôsobmi.

Mojou obľúbenou metódou je ponúknuť majiteľom celkový zväzok nechtovej čiapky. Ak si majiteľ mačiek želá, použijem čiapky nechtov ako službu doplnku – na starostlivosť o starostlivosť. Týmto spôsobom má majiteľ úplnú trubicu lepidla, ako aj ďalšie čiapky na nechty, aby si vzal dom, ako aj opätovne uplatniť, ak mačka vytiahne jeden alebo oveľa viac klincových uzáverov. Keď majitelia mačiek vidia chýbajúcu čiapku na nechty, majú tendenciu panikáriť a potom majú na pamäti ďalšie lepidlo, ako aj čiapky na nechty, ktoré so sebou priniesli dom. V tom okamihu si vlastník môže zvoliť opätovné použitie uzáveru klincov, telefonátom, ktorý vám zavolá, aby ste sa znova prihlásili alebo počkali na svoju ďalšiu reláciu starostlivosti.

Fekálna záležitosť

Tretia oblasť zhoršenia klienta je fekálna hmota – buď na mačke, alebo ponechaná na náhodnom mieste okolo domu. Sani solí s tým pomôže. Ponúkam výbavu Sani za asi 5% môjho kúpeľa, ako aj čisté náklady, ako aj veľa klientov kupuje túto službu ADD – na vyriešenie problémov s fekálnymi látkami. Dostať mačku do prostredia na oholovanie oblasti Sani môže byť ťažké naučiť sa, Howenull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *