Šteniatko v tréningovej televízii – EP14 – Vlaky, električky, autobusy a šteniatka

Jan 21, 2023 Uncategorized

Tento príspevok môže obsahovať pridružené odkazy. Od spoločností uvedených v tomto príspevku môžeme zarobiť peniaze alebo výrobky.
Je dôležité, aby sme si vzali naše šteniatka vodiacich psov pri výcviku a o ich vystavení rôznym ľuďom, ako aj rôznym situáciám. Dublin a ja sme išli na Metrolink do San Clemente späť v epizóde 7 – tréningová jazda šteňa. Dnes v epizóde 14 sme mali možnosť opäť jazdiť vo vlaku Metrolink, ale tentoraz sme ho vzali na sever na stanicu Únie v Los Angeles v Kalifornii. Nielenže sme jazdili vo vlaku, ale mali sme tiež príležitosť jazdiť na električke a autobuse na ceste na Universal City Walk … Dalo by sa to nazvať „Deň výcviku šteniat!“
Zistili sme, že náš zážitok z jazdy vlak, električky a autobus na Universal City Walk, aby bol neoceniteľný. Je veľmi dôležité vystaviť naše šteniatka vodiacich psov verejnej doprave, pretože je to jedno z našich šteniat, ktoré pravdepodobne prepravujú, keď sa stanú pracovnými vodiacimi psami.
Každopádne dosť Jabbera … na show !!!
Šteniatko v tréningu TV EP14 – Vlaky, električky, autobusy a šteniatka
Tu je táto týždenná epizóda šteniatka v tréningovej televízii. Ak by ste chceli sponzorovať epizódu, pozrite sa na stránku Šteniatka na stránke Training TV sponzorstvo.

Vlaky, električky, autobusy a prepis šteniat
Logo a adresa webovej stránky PuppyIntraining.com
Dúfam, že sa vám páči moja úžasná práca s fotoaparátom prichádzajúceho vlaku a bezhlaví Dublin? Každopádne … Vitajte v najnovšej epizóde Puppy v tréningovej televízii

Výcvik šteniatka Sprievodca v hlavnej úlohe v Dubline s Linusom Aussie Shepherd Rescue
Ten vlak, ktorý ste práve videli rýchlosť, bol Metrolink. Vyskočili sme na Metrolink v Orange s našimi kamarátmi GDA a zamierili sme na dobrodružstvo na Universal City Walk v Los Angeles.
V epizóde 7 sme vzali Metrolink na juh do San Clemente a navštívili sme pláž a prešli mólom. Tentokrát sme vzali vlak na sever na Union Station v LA.
Po opustení vlaku sme sa spočítali hlavy. Yuki … Skontrolujte, Dublin … skontrolujte, barón … skontrolujte, Wriley … skontrolujte! Potom sme zamierili cez tunely, aby sme sa stretli s naším sprievodcom.
Všetky naše mláďatá naozaj dobre jazdili vo vlaku a prechádzali sa vlakovou stanicou. Ako vidíte a počujete ich, sú tony podivných pamiatok a znie príliš nespomína rôzne zápach.

Našou druhou nohou cesty bolo naskočiť na električku. Bolo to trochu stiesnené v ich ľuďoch a šteniatkach, ale Dublin sa v nadol pobytom cítil pohodlne.
Po výstupe z električky sme mali úžasnú príležitosť ísť po dlhom schodoch. Ako vidíte, Dublin bol trochu netrpezlivý, tak som sa snažil, aby som ho spomalil a udržal som ho v peknej polohe na päte.
Akonáhle sme sa dostali na vrchol schodov, videli sme znamenie do nášho konečného cieľa Universal City Walk, stále sme museli vziať tretiu etapu v našej výcvikovej výpravy verejnej dopravy … krátka jazda autobusom, aby sme sa vzali do kopca.
Po jazde vlakom, jazde v električke a jazde autobusom sme sa dostali a dali našim šteniatkom šancu predstaviť pred slávnymi univerzálnymi štúdiami rotujúce globy.
Universal City Walk bol dosť preplnený ľuďmi s množstvom hluku a aktivít. Našou prvou destináciou bola spoločnosť Karl Strauss Brewing Company pre sústo na jedenie.
Po relaxácii a trochu jedla sme prišli dolu a nechali šteniatka visieť pri tejto zaujímavej vodnej fontáne.
Ako som už spomenul, prechádzka Universal City bola preplnená! Ale pre šteniatka boli tony rôznych vecí, ktoré mohli vidieť, cítiť a počuť.

Obrovská gorila … obrovská gitara…. Niektorí blázniví tanečníci … a parašutisti plávajúce okolo obrovskej trubice. Teraz sú to niektoré veci, ktoré nevidíte každý deň!
Baron sa dokonca musel pozrieť na malé šteniatko.
Na ceste z Dublinu si mysleli, že by bolo dobré visieť pri mini šiškách Sparky … tak sme išli ďalej a kúpili si pár … prepáčte Dublin Doneus sú pre ľudí …
Po dlhom dni sme začali s autobusom, električkou a cestou vlaku domov.
Keď sme sa konečne vrátili na Metrolink Dublin, absolútne zonked. Potom, keď sme sa dostali do automobilu, zavrčal hlavu medzi môj batoh a stoličku a začal chrápanie preč.
Ďakujeme, že ste sa k nám pripojili vo vlaku, električke a jazde autobusom na Universal City Walk. Uvidíme sa nabudúce!
Naše posledné myšlienky na vlaky, električky, autobusy a šteniatka
Možno ste si vo videu všimli, že Dublin bol trochu dychtivý. V skutočnosti bol pravdepodobne na svojom najhoršom správaní, neustále sa ťahal a snažil sa presťahovať predo mnou po celý deň. Našťastie asi v polovici dňa sa Dublin začal správať skôr ako normálne šteniatko vodiaceho psa v tréningu. Dnešný výlet na Universal City Walk bol však určite jedným z Dnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *