Prevencia petmeds® Heartworm s Iverhart Max

Dec 20, 2022 Uncategorized

Add thising tharing ButtonsShare to FacebookfacebookShare na Twittertwittertwittershare to PinterestPinterestPareShare to Moreaddthismore2

S letnými teplotami, ako aj vlhkosťou prichádza podpora blchových a kliešťových populácií, ktoré môžu tiež zvýšiť nebezpečenstvo ochorenia srdcových červov vášho domáceho maznáčika. Vďaka tomu je vždy najlepšie zaujať proaktívny prístup, najmä ak sú ohrozené potenciálne smrteľné choroby, ako je choroba srdcového červov.

Choroba srdca je liečiteľná; Je však oveľa lepšie chrániť svojho domáceho maznáčika na rozdiel od liečby choroby, ako je choroba srdcového červov, ak by sa váš domáci miláčik skončil infikovaný. Liečba môže vyberať daň z respiračného systému vášho domáceho maznáčika, rovnako ako je mimoriadne nákladná vo vzťahu k nákladom mesačného prevencie srdcového červov.

Jednou z nákladovo efektívnejších možností predpisu HeartGard alebo Sentinel je Iverhart Max. Iverhart Max je vynikajúca preventívna interiérovej parazitov so širokým spektrom, ktorá zameriava nielen srdcové červy, hoci háčiky, škrkavky, ako aj tablovne. Výhodou extra bezpečnosti červov pochádza z komponentov Pyrantel a Praziquantel v tomto produkte.

Keď som klientom predpísal Iverhart Max, neexistovali žiadne obavy z tohto produktu, ako aj vedľajšie vplyvy sú zriedkavé, hlavne sa riešia okolo mierneho tráviaceho rozruchu, ako aj vo neobvyklejších záchvatoch situácií.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *