Najlepšie rybné rybie riasy riasy, 14 rýb, ktoré jedia ryby pre rybníky-rybníky Nualgi

Nov 17, 2022 category

, ktoré konzumujú ryby, sú jednou z veľmi obľúbených a environmentálne vhodných metód na kontrolu rias v rybníku. Pozrite sa na rybné ryby riasy riasy a porozumieť im hĺbky.

V tomto článku budeme hovoriť o našich veľmi obľúbených jedákov riasach pre rybníky, ako aj o spôsobe, ako si vybrať na jednej z najlepších rýb založených hlavne v meraní rybníka, vodných situáciách, ako aj v spoločníkov. Každý popis rýb má navyše video miesto, ktoré si ich potenciálne môžete vychutnať, plávať. Pohodlné rybníky!

Záznam rybníkových rýb, ktoré jedia riasy (jedáci riasy s vysokým rybníkom), ktoré rybné ryby jedia riasy v záhrade? (Najlepšie druhy jedla rias)

Či už požadujete alebo nie je potrebné pridať riasy, ktoré konzumujú ryby, aby ste pomohli administratívnym rybným rybám alebo jednoducho pojmom koncepcií, ktoré si môžu rýb inventár v rybníku, táto informácia je pre vás!

Udržujte sa od toho, aby ste si dali rybník s nesprávnymi druhmi rias, ktoré konzumujú ryby, alebo sa objavíte s rybníkom plneným riasami, ako aj havarnými jedlými z rias!

Najlepšie jedlá rybníky

Urobte si čas a naplánujte si svoje budúce ryby. Vrátane ďalších zlepší tony rýb a nepochybne zníži prístupný rozpustený kyslík, čo bude mať za následok ďalšie riasy. Vyváženie cyklu dusíka ekosystému by malo byť objektívne #1, keď sa zastavia pri kontrole rybných rias.

Nadmerná výroba rias je bane všetkých milovníkov rybníka.

A zistiť, ako odobrať tieto riasy kvety bez narušenia ekosystému rybníka, bude ďalším problémom.

Existujú však metódy, ktoré by ste potenciálne mohli prirodzene podávať rast rias vo vašom rybníku!

Eaters rybníkových rias, spolu s rôznymi čistými stratégiami, sú účinným spôsobom, ako si zachovať rozsahy rias pri overení a zastavení týchto obávaných kvetov.

Pozrime sa na jeden z najlepších jedákov rybníkových rybníkov a odpovedzte na niektoré rozšírené otázky, ktoré vám môžu pomôcť pri udržiavaní rybných rias na rybníku pod vedením.

Riasy jedia ryby pre rybníky

Nadmerná výroba rias je bane všetkých milovníkov rybníka. A zistiť, ako odobrať tieto riasy kvety bez narušenia ekosystému rybníka, bude ďalším problémom.

Existujú však metódy, ktoré by ste potenciálne mohli prirodzene podávať rast rias vo vašom rybníku!

Eaters rybníkových rias, spolu s rôznymi čistými stratégiami, sú účinným spôsobom, ako si zachovať rozsahy rias pri overení a zastavení týchto obávaných kvetov.

Pozrime sa na jeden z najlepších jedákov rybníkov pre rybníky a odpovedzte na niektoré rozšírené otázky, ktoré vám môžu pomôcť udržať vaše rybné riasy pod vedením.

14 (Finest) Rybníky Eaters

Dali ste nadmerné množstvo práce, ako aj peniaze na vytvorenie úžasného z rybníka alebo záhrady s vodou, aby ste ju nechali zničiť riasy. Pri zavedení porovnávacích postupov sa môže potenciálne rýchlo stanoviť nekontrolované.

Minimalistický koi rybársky rybník z Prime View, vhodný pre dvor domu

Niektoré druhy rias, ktoré sa podobajú neskúseným rias, ako aj strunových rias (navyše označovaných ako vláknité riasy), budú nevyhnutnou súčasťou ekosystému rybníka. Vykazujú dodávku jedál, energie a kyslíka.

Extrémne množstvo obidvoch druhov však môže spôsobiť kriticky nízke rozsahy rozpusteného kyslíka vo vode, čím poškodzuje alebo nepochybne zabíja vaše ryby.

Aby ste uľahčili riadenie rias, premýšľajte o zahrnutí druhov poskytnutých pod rybníkom. Vysoký výhľad na listy lotosu v rybníku, zlatá rybka na plávanie v pozadí

Rybník s lotosovými plodinami, ako aj farebné kapry. Tieto ryby, ktoré konzumujú riasy, plesky, ako aj slimáky, sú účinné kŕmne zadných kŕmení, ktoré spolu s rutinnou údržbou môžu pomôcť držať rybné riasy pod vedením. Výsledok: zdravý rybník a úplne spokojné ryby!

1. Karp trávy

Trávny kapre plávanie pod plávajúcimi plodinami v rybníku

Karp trávy je obrovským členom Minnow Home, ktorý je pochádzajúci z riek japonského Ruska, ako aj z južnej Číny. Má neskúsenú/hnedú farbu, strieborné strany, ako aj významné stupnice podrobne opísané v tmavohnedej alebo čiernej farbe, čo jej dáva vzorku „rybárskeho siete“.

Potenciálne by ste si kúpili mladšie ryby vo veľkosti kola 7,9 palca (20 cm), napriek tomu rýchlo založili na šesť mesiacov na šesť mesiacov s hmotnosťou 1,9 ft (1,2 metra), ako aj s hmotnosťou 40 kilogramov (18 kg)! V dôsledku toho sú najväčšie vhodný pre obrovské rybníky.

Tieto druhy sa živia z najvyššieho z rastliny smerom nadol, čo vedie k čistejšej vode v dôsledku sedimentu nie je narušená. Jedia veľké množstvo vodných plodín a každý deň môžu zožrať rovnako trikrát svoju hmotnosť svojej postavy!

Karky trávy sú vytrvalé a tolerujú rôzne vodné situácie, spolu s rozsahmi kyslíka, nízkymi rozsahmi slanosti, ako aj zimnými situáciami.

Štátne politiky týkajúce sa odrody rybníka, ako aj rozmanitosť rýb povolených kolísanie, takže sa spojte so svojím NatiVE FISH, ako aj divízia voľne žijúcich živočíchov pre ďalšie informácie.

2. Pond Loach

Misgurnus anguillicaudatus všeobecne uznávaný ako podnebie Loach alebo Dojo Loach na piesočnej zadnej strane s naplneným drevom

Rybník Loach, bežne známy ako Dojo alebo Climate Loach (Misgurnus anguillicaudatus), pochádza z východnej Ázie, napriek tomu bol spustený na mnohých miestach po celom svete.

Táto ryba rastie na veľkú veľkosť 12 palcov (30,5 cm) a má životnosť sedem až 10 rokov. Táto príjemná ryba by sa nemala skladovať na fakulte, ako sa môže spojiť s rôznymi druhmi v rybníku.

Tieto nadšené kŕmidlá, zdĺhavé, ako aj úhorové podobné úhora, zachytávajú spodnú stranu rybníka, konzumujú riasy a prírodné materiály každý deň aj večer.

Pond Loach hodiaci na rianoch na spodnej strane rybníka

Sú to mimoriadne tolerantné ryby, ktoré sú schopné vydržať teplotu, ktorá sa pohybuje od 40 do 77 úrovní Fahrenheita (4,5 až 25 úrovní C). Táto ryba spolu s Hillstream Loach je vynikajúcim kandidátom na zmrazenie vodných rybníkov.

Zdá sa, že rybník Loach môže poukázať na nadchádzajúcu úpravu v rámci klímy. Keď kvapky barometrického kmeňa, vaše ryby môžu plávať erraticky, ako aj vertikálne.

3. Čínsky jazyk Nadmerná plutvová pruhová žralok

Myxocysprinus asiaticus všeobecne uznávaný ako žralok hifin čínskeho jazyka, ktorý sa snaží nájsť riasy, rastlinná hmota na piesočnatom zadku

Čínsky jazyk Nadmerná plutvová pruhová žralok (Myxocyprinus asiaticus) pochádza z rieky Yangtze.

Fungujú pásovú, čiernu aj bielu postavu, ako aj vysokú chrbtovú plutvu. Pri správnej starostlivosti sa ustanovia kdekoľvek s veľkosťou od troch do 4 stôp (0,9 až 1,2 metra). Tento vývoj sa deje pomaly člena rodiny v rôznych rybných rybách. Táto ryba je však najväčšia pre obrovské rybníky.

Tento ľahký jedlík rias bude fakulta, efektívne robí v malých tímoch po troch alebo navyše a nebude mať problémy s rôznymi druhmi.

Je tolerantná v studenej vode v teplote, ktorá sa pohybuje medzi 55-, ako aj 75 stupňov Fahrenheita (13 až 24 úrovní C). Nastavte ohrievač v rybníku, ak teploty zimného obdobia znížia teplotu vody pod minimálnou líniou, ako aj zabezpečte, aby váš rybník obsahoval veľa úkrytu.

4. Shubunkin Goldfish

Blue Shubunkin Goldfish v sladkovodnom akváriu detail

Goldfish Shubunkin má krásne sfarbenie, pripomínajúce koi ryby. Majú striebornú postavu, striekajúce oranžové, ako aj náhodné čierne škvrny.

Existujú tri druhy Shubunkin: American, London, ako aj Bristol, s variáciami ich postavy a plutvových tvarov. Ich vzory kalika sú ponúkané veľa odtieňov, pričom modrý odtieň je v podstate najcennejším.

Sú to relatívne sociálni, rýchle plavci, ako aj nenásytní jedáci, ktorí vytvárajú veľkosť až 12 palcov (30,5 cm).

Táto ryba toleruje mrazivú vodu a prosperuje v každom obrovských vnútorných nádržiach, ako aj mimo dverí rybníky.

Skupina shubunkin Goldfish plávanie v rybníku na podlahe

Ak je hĺbka rybníka 2 ft (0,6 m) alebo navyše, zostanú otvorené vzduchom. Potenciálne by ste použili de-docelák, aby ste zabránili úplnému formovaniu ľadu na podlahe, aby sa umožnil kyslík do vody.

5. Otocinclus

Otocinclus zostáva na liste v rybníku

Otocinclus sú malé, napriek tomu mocné, jedáci rias, ktoré pochádzajú z juhoamerických vôd Venezuely, ako aj z Argentíny.

Existuje mnoho variácií merania, napriek tomu veľa rýb maximálne vyskytuje vo veľkosti dva palce (5 cm). Majú predĺženú štíhlu postavu s významným horizontálnym pruhom a obrovskými ústami.

Tieto ryby trávia svoj čas na zadnej strane rybníka, ako aj efektívne pri ochrane tímov.

Kvôli ich merania sú najväčšie umiestnené v malých rybníkoch s podobne veľkou, mierumilovnou rybami. Otocinclus sa bude držať a nikdy nebude znepokojený všetkým ostatným druhom.

Zarovnajte rybník s jemným substrátom a prijmite niektoré úkryty. Potrebujú sotva horúcu teplotu vody, takže týchto malých ľudí sprostredkujte vo vnútri na zimu.

6. Bullfrog Pumpols

Bullfrog pultpole na bahnitej zadnej strane rybníka

Bullfrogs sú pôvodom z Stredozápadného, ​​japonského a južného častí USA, napriek tomu boli spustené vo veľkých oblastiach po celom svete.

Farby plodiny sa líšia od jemného po tmavú neskúsenú, zvyčajne môžu mať tmavé škvrny.

Tadpoles sú fantastickým doplnkom k vášmu z dverí rybník v dôsledku tejto časti, zožierajú riasy a rastlinné látky spolu s larvami komárov.

Skupina bullfrog pulzov plávajúca vo vode a snaží sa nájsť riasy

Tento druh uprednostňuje plytkú vodu, ktorá je teplá a bohatá s vodnými plodinami.

7. Plecostomus

Plecostomus v hľadaní rias na plodinách

Titul Plecostromus (Pleco alebo Sclecermouth Catfish) sa pripisuje mnohým druhom konzumácie rias. Tieto ryby sú nakupujúcimi priateľsky atmosférNG, ako aj zdroje jedál.

Plecos sú horúce vodné ryby. Pre tých, ktorí ich držia z rybníkov z dverí, uistite sa, že teplota vody sa neznižuje do 50 úrovní Fahrenheita (10 úrovní C), inak nebezpečujete, že ste si vyhodili ryby.

Zlato pozorovalo Plecostomus plávanie medzi koreňmi mangrovových koreňov v nočnej vode.

Zlato pozorovalo Plecostomus plávanie medzi koreňmi mangrovového

Úplne odlišné druhy sa ustanovujú ako úplne odlišné dĺžky ako dospelí, takže pochopte maximálne meranie rýb, ktoré si vyberiete.

Napríklad väčšie druhy akceptujú rozsiahle prúdy (18 palcov/46 cm), nosorožce (11 palcov/28 cm), ako aj pozorované Plecos (24 palcov/61 cm). Tieto druhy sú najväčšie pre rybníky alebo mimoriadne obrovské akváriá.

Existujú menšie plecos, napríklad od Albino Bristlenázového pleco, ktoré rastie na veľkosti dospelých 5 palcov (13 cm).

Drž hubu z Albino Bristlenose sanie riasy na kameni

Albino Bristlenose Sucker Fish

8. Koi

Skupina koi rýb plávajúce z rybníka mimo dverí

Koi (Cyprinus Carpio) je typický názov, ktorý pokrýva množstvo kurzov, ako aj poddruhy kapra.

Budete vidieť oranžovú, čiernu, ako aj bielu koi, ale navyše sa zdajú v zmesiach žltých, fialových a dokonca aj modrých. Títo typickí obyvatelia rybníka budú jesť každé riasy aj chyby.

Koi sú vytrvalé ryby a môžu tolerovať teploty vody od 59 do 77 úrovní Fahrenheita (15 až 25 úrovní C).

Mnohé úplne odlišné koi ryby plávajúce na podlahe rybníka

Plánujte si zachovanie týchto rýb v obrovských rybníkoch, pretože stanovujú veľkosť medzi jednou a tromi stôp (0,3 až 0,9 m). Rybník by mal byť navyše hlboko nad tromi stôp (jeden meter), aby umožnil dostatok plaveckého domu.

Plánujte nejaký odtieň tak efektívne. Koi sa bude spáliť, ak zostane v plytkom rybníku v robustnom dennom svetle.

9. Zlatá rybka

Tri zlaté rybky plávajúce v rybníku s krikľavou čistotou

Ak nemyslíte na Koi, kedykoľvek máte na mysli „rybník“, potom určite nepochybne premýšľate o zlatých rybkách. Teraz sme už hovorili o Goldfish Shubunkin, napriek tomu existuje viac ako 30 rôznych odrôd.

Tieto ryby sú vytrvalé, dostupné a ponúkajú sa rôzne tvary postavy, tvary plutie, farby a veľkosti.

Buďte opatrní pri výbere správnej zlatej rybky v rybníku. Niektorí iba vytvoria veľkosť niekoľkých centimetrov, ako aj na to, že by sa dali myslieť na jedlo rôznymi rybami v rybníku. Napriek tomu iní stanovujú veľkosť až jednu nohu (0,3 m).

Goldfish bude ľahko jesť riasy, napriek tomu to nie je len ich výživa. naplno svoj potravinový režim s priemyselnými alebo bývalými jedlami.

Rybník s chichotaním zlatých rýb aktívne plávanie

Tieto silné ryby dokážu postaviť zimný otvorený vzduch. Používate sa, že ste nenechali teplotu vody pod 40 úrovní Fahrenheita (4,4 úrovne C). V prípade ozdobných zlatých rybiek je táto teplota zadnej strany kolo 45 úrovní (7 úrovní C).

10. Siamské riasy Eaters

Pomocník rýb siamské riasy jedlá, ktoré sa kŕmia riasami na rastline

Siamský jedlík rias (Crossocheilus oblongus) pochádza z pekných a relaxačných vôd juhovýchodnej Ázie. Tieto ryby sú zdĺhavé a štíhle, s lesklým šedým alebo zlatým odtieňom, ako aj hustým čiernym pruhom pracujúcim vodorovne od hlavy po chvost.

Je to menšia rybná ryba, ktorá stúpa na veľkosti množstva šiestich palcov (15 cm). Tento jedálec

Zarovnajte rybník pomocou piesočnatého substrátu, ako aj prijmite veľa hornín alebo rôznych úkrytov.

V dôsledku tejto ryby je zvyknutá na teplejšie vody (70 až 79 úrovní Fahrenheita alebo 21 až 26 úrovní c), budete ich chcieť sprostredkovať v interiéri na zimu alebo ak teploty môžu byť nízke počas dlhodobého intervalu.

11. Black Mollies

Dvojica poecilia sfénov uznávaných všeobecne ako čierne mollies plávajúce v blízkosti trávnatej zadnej strany

Black Molly (Poecilia Sphenops) je selektívne chovaný pre tmavom sfarbení. Mladistvé ryby môžu mať škvrny zo zlata alebo striebra.

Hoci je pôvodom z Strednej a Južnej Ameriky, môže sa objaviť ako invázny druh v Japonsku, ako aj v japonskej Európe.

Ako následok chovných postupov je táto ryba sotva náchylná k chorobe. Pri dosahovaní rýb sa postarajte, aby ste si uistili, že si vyberiete zdravý.

Tieto ryby vytvárajú veľkosť veľkosti mnohých troch až 5 palcov (8 až 12 cm) a sú skvelé pre malé rybníky.

Páči sa im starostlivo vysadené prostredie, ako aj môžu jesť rastlinné materiály, riasy, detritus, ako aj moderné alebo mrazené jedlá.

Prepnieť svoje Mollies v interiéri na zimu, pretože najväčšie z teploty na 75 úrovniach Fahrenheita (24 úrovní C).

12. Japonský pasca SNA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *