Recenzia kníh: Guardians of Being

Jan 18, 2023 Uncategorized

Guardians of the Being Combining of Eckhart Tolle, autor moci teraz, ako aj novú Zem, s náladovými ilustráciami Patricka McDonnella, tvorcu Muttsových karikatúr, IN srdečný, inšpiratívny a veselý balík. Časopis Oprah nazval knihu „ovplyvnené partnerstvo medzi duchovným inštruktorom Echkart Tolle a umelcom komiksu Patrickom McDonnellom. Kniha, ktorá vás prinúti byť s radosťou. “

Od vydavateľa: „Viac ako zbierka vtipných a krásnych kresieb, manželstvo umenia Patricka McDonnella, ako aj slová Eckharta Tolla, prináša hlboký ako príroda, zvierat, ľudí, všetkých životných foriem. Strážcovia, ktorí sa stanú oslavami, a pripomína nám to nielen jednota všetkého života, ale aj takú otázku, ako aj potešenie, že sa objavia v súčasnosti, a to, uprostred kúzla, ktoré v niektorých prípadoch si nevšimneme všade okolo nás. “

Toto je kniha, ktorú treba oceniť. Múdrosť slov, integrovaná s krásnymi ilustráciami, urobí z tejto knihy, ktorá sa má vychutnať, nielen na prečítanie. Prehliadanie tejto knihy je takmer meditatívny zážitok, ako aj to, že mnohí určite pripomínajú návštevníkovi, na čom skutočne záleží v živote.

Dva z mojich preferovaných citátov z knihy sú:

Všetko prírodné – každý kvet, strom, ako aj zviera – má základné lekcie, ktoré nám dá pokyn, či by sme sa len zastavili, vyzerali a počúvali.

Stačí sa pozorne pozerať na zviera vás môže vytiahnuť z vašej mysle a tiež vás priviesť do súčasného okamihu, v ktorom zviera žije neustále – vzdalo sa života.

Vždy som veril, že zvieratá sú pozoruhodnými učiteľmi. Je dobré vidieť, že som v skvelej spoločnosti. Doprajte si túto knihu – rovnako ako aj keď ste pri nej, vyzdvihnite si jedného pre svojho najbližšieho priateľa.

Ingrid King

Rovnako sa vám páči:
Hodnotenie kníh, ako aj darčeky: Ja som tama, šťastná mačka

Recenzia kníh: Feline, ako je to od Wendy Wahman

Recenzia kníh: Valí príbehy od Tim Link

«Cena za spisovateľ blogu
Pomôžte pre zimnú sezónu blues »

2 komentáre k recenzii knihy: Guardians of bytch

Bezsrstová mačková žena hovorí:

27. októbra 2012 o 18:04

Ahoj Ingrid,

Rozhodol som sa na vrchole jedného z vašich najstarších príspevkov. Teší ma, že som to urobil, pretože ste mi poskytli niečo dobré, aby som sa pozrel od autora, ako aj mystika, ktoré trochu obdivujem – knihu „Guardians of By“ od Eckharta Tolla.

Pozerám sa dopredu, aby som si to objednal. Rovnako ako niektoré z jeho ďalších kníh, aj na Amazone má veľké veľké hodnotenia.

Ďakujem

=^-^= bezsrsté mačacie ženy =^-^=

Odpovedať

Ingrid hovorí:

28. októbra 2012 o 6:43

Táto kniha sa trochu líši od ostatných Eckharta Tolleho, ale verím, že sa tým potešíte.

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Potrebné polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež predplatiť bez toho, aby ste sa vyjadrili.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *