MEWS, ako aj NIPS: Centrum osvojenia dobrých priateľov sa otvára v New Yorku

Mar 31, 2023 category

4. apríla 2017, dvere sa otvorili v úplne novom centre pre adopciu dobrých priateľov v New Yorku v New Yorku. Zatiaľ čo najlepší dobrí priatelia pracujú na záchrane rodinných domácich miláčikov v NYC už dlho s adopciami a veľkými udalosťami, otvorenie centra je novým začiatkom. Najmodernejšia oblasť víta návštevníkov, aby uspokojili adoptovateľné mačky, ako aj psy, a tiež ich zapája do cieľa najlepších priateľov ukončiť zabíjanie rodinných domácich miláčikov v útulkoch do roku 2025. Pre oveľa viac o novom adopcii Centrum, pozri BestFriends.org.

Ak ste tento týždeň vynechali akýkoľvek typ príbehov uvedených na Mindful Feline, tu je rekapitulácia: V nedeľu sme predstavili našu novú funkciu „Sunday Citutes“, v pondelok sme vám povedali, ako môže Loop Assisi pomáhať mačkám s artritídou , v utorok sme predstavili ďalšiu novú funkciu „Spýtajte sa mačacieho behavioistu k Mikel Delgado“, v stredu sme hosťujúci blogový blog Rita Atkins podelil o svoj príbeh o srdci, aké to je online s mačkou s výzvami na behaviorálny Rovnako ako v piatok sme preskúmali stravovanie a jazdu s mačkami. Rovnako ako nepamätáte si ísť do nášho prezradenia za darčekový certifikát vo výške 50 dolárov od oblečenia Animal Hearted!

Dnešné video obsahuje mačiatko, ktoré jej pomohlo navrhovať jej otca, a tiež dodržiava pár na túre, výlety na cestách a samozrejme, že bol prítomný na svadbe. Užite si to!

Prajem vám vynikajúci víkend!

Foto pomocou najlepších priateľov

Ingrid King

Rovnako sa vám páči:
Mews, ako aj NIPS: divoké mačky na hliadke potkanov v New Yorku

Mews, ako aj NIPS: Tales of Historické mačky v New Yorku

Mews, ako aj NIPS: Kaviareň prvej mačiek v New Yorku teraz otvorená

«Recenzia: Stravovanie a jazda s mačkami
Sleeppod Air, ako aj vyhodnotenie atómu SleePypod »

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Potrebné polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež predplatiť bez toho, aby ste sa vyjadrili.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *