Vytrhnite svoje maloobchodné zručnosti

Feb 20, 2023 Uncategorized

od Kathy Hosler
12. marca 2015

Už ste niekedy chceli, aby ste mali kúzelnú prútik, ktorú by ste mohli mávať, ako aj okamžite eliminovať rohože, ako aj spleti z vrstiev zvierat, ktoré ženíte? Ak ste ako veľa groomérov; Je to s najväčšou pravdepodobnosťou každodenné želanie. Možno nebudete mať túto magickú prútik vo svojom paneli s nástrojmi na starostlivosť, môžete však vyrobiť niečo, čo je v nej blízko.

Dnešní grooméri majú väčšinou nevyužitý zdroj, ktorý môže pomôcť znížiť alebo dokonca zbaviť sa rohoží, ako aj spleti – ako aj tento zdroj je na konci každého vodítka, ktorý vstupuje do vášho kozmetického salónu alebo mobilnej jednotky. To je pravda, vaši klienti pre vás môžu byť dôležitým držaním. A môžete ich prinútiť nadchnúť, že vám pomôžu v starostlivosti ich domáceho maznáčika. Každý domáci miláčik, ktorý vyriešite, potrebuje údržbársku starostlivosť medzi svojimi odbornými návštevami. Rodičia domácich miláčikov však nemôžu vykonať túto údržbu bez príslušných nástrojov, ako aj porozumenia ich využitia. Tam prichádzate, ako aj vaše know-how.

Maloobchodné hrebene, kefy, odstraňovacie nástroje, ako aj výrobky na starostlivosť o kabáty, ktoré si ich vyberajú, je niečo, čo by mal robiť každý groomer-rovnako ako aj príjmy. Prečo by ste mali svojim klientom ísť do nejakého obchodu s domácimi zvieratami, obrovským obchodom s boxami alebo dokonca do obchodu s potravinami alebo dolárovými obchodmi (namiesto vášho zariadenia), aby si kúpili zariadenia na starostlivosť o domáce zvieratá? Bez profesionálnej pomoci by mohli rýchlo kúpiť niečo, čo je úplne nevhodné pre typ vlasov, ktoré má ich domáce zviera. Vyžadujú vašu podporu, aby im pomohli zvoliť si ich domáce starostlivé vybavenie.

Máte fantastickú šancu zakaždým, keď vám klient prinesie svojho domáceho maznáčika, aby bol upravený. Čas, ktorý investujete do vzdelávania svojich klientov o starostlivosti o údržbu domácnosti, sa môže pre vás vyplatiť veľkou obrovskou metódou. Pri kontrole by ste mali analyzovať domáceho maznáčika, zatiaľ čo je prítomný majiteľ, ako aj umožniť im, aby ste si mohli prezrieť, ako aj pozorovať, keď kontrolujete svojho domáceho maznáčika. Porozprávajte sa s nimi, stav ich domáceho maznáčika, ako aj to, čo bude vyžadovať, aby sa počas procesu starostlivosti o starostlivosť o starostlivosť. Je to fantastická šanca poukázať na obtiažné oblasti, ako sú podpazušia, uši alebo iné oblasti rohože, ktoré môžu majitelia prehliadnuť. Presne o nich diskutujte o tom, ako nepríjemné môžu byť zamotané a matné vlasy pre svojho domáceho maznáčika.

Ukážte im nástroje, ktoré by mali využívať na svojom domácom zvieratách medzi svojimi odbornými starostlivými návštevami. Preukázajte vhodnú metódu na využitie nástrojov. Ukážte im krok za krokom, čo by mali robiť. Potom ich nechajte vyskúšať nástroj, keď sa pozriete, aby ste sa uistili, že ho správne využívajú. Ponúknite im nástroje, ako aj akýkoľvek druh ďalších produktov na starostlivosť o kabáty, ktoré budú potrebovať. Výrobky, ktoré uľahčujú čistenie, môžu majiteľov prilákať oveľa častejšie.

Dajte im brožúru alebo leták o metódach kefovania, ktoré ich usmerňujú, ako aj na posilnenie postupov starostlivosti o domácnosti. Môže byť pre vás dokonca výhodné ponúknuť svojim klientom skupinové kurzy týkajúce sa základnej starostlivosti o domáce zvieratá. Zamerajte sa na starostlivosť o domácnosť všetko na pohodlie ich domáceho maznáčika a pohodu. Je nevyhnutné prinútiť majiteľov pocit, že relácie budú zábavné a zážitok z väzieb pre nich, ako aj ich domácich miláčikov. Všetci, samozrejme, chápeme, že nie všetci, s ktorými si urobíte čas na kontrolu postupov čistenia a česania, s tým bude dodržiavať. Majitelia domácich miláčikov, ktorí akceptujú vaše školenie, sa však stanú dôležitým držaním vašej spoločnosti, ako aj pre váš konečný výsledok.

Okrem predaja majiteľov konkrétne kefy, hrebeň alebo nástroje na prelievanie, ktoré sú najlepšie pre ich potreby, existuje množstvo ďalších dodávok starostlivosti, ktoré by mali mať. Nástroje na odstraňovanie kliešťov, výrobky na starostlivosť o nechty, výrobky zubnej starostlivosti, ako aj výrobky na starostlivosť o pleť sú len niektoré z produktov, ktoré môžete predávať svojim klientom. Môžete tiež skladovať žuvanie domácich zvierat, pamlsky, hračky, ako aj doplnky. Neexistuje žiadny koniec impulzu, ako aj opakovaný predaj, ktorý tieto výrobky môžu vytvoriť. Maloobchodné výrobky na starostlivosť o domáce zvieratá sú špeciálnou službou, ako aj výhodou, ktorú môžete svojim klientom ponúknuť. Môžete nakoniec byť ich „osobným nakupujúcim“, aby ste im pomohli zvoliť to najlepšie pre ich domácich miláčikov.

Vaša účasť sa však nekončí predajom kefiek a iných nástrojov na starostlivosť. Vy, ako aj vaša ochota investovať vysoký kvalitný čas na informovanie majiteľov domácich miláčikov, je nevyhnutné, aby sa tento groomer/PET/majiteľ aliancia vyhral všetkým zúčastneným. PET bude mať úžitok, keď bude vyčistená, ako aj rutinné. Kefovanie je pre nich oveľa príjemnejší zážitok, keď sú podložky a bez spleť. Majiteľ dostane domáceho maznáčika, ktorý vyzerá dobre, a to aj medzi odborníkmi na starostlivosť o starostlivosť. Keď zistia, že sa o nich doma správne starajú, dostanú skvelú ponuku „spoločného času“. A budete mať úžitok. Nienull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *