Skryť podstielku v Obyčajnom pohľade

Aug 3, 2022 Uncategorized

AddsTis Dainting ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare do PinterestpinterestpinterestShare do Moreaddthismore

Počet mačiek v amerických domácnostiach teraz presahuje počet psov, ako aj nie je divu. Mačky vyrábajú vynikajúce domáce zvieratá, najmä pre tých, ktorí žijú v menších apartmánoch, ktoré nemusia pre psa povoliť alebo mať dostatočnú plochu. Jedným z problémov, s ktorým sa strážcovia mačiek zaoberajú, je miesto, kde umiestniť nevzhľadnú krabicu na podstielku. To môže byť ešte oveľa ťažšie, ak nemáte ďalšiu sprchovú miestnosť na zasunutie podstielky mimo dohľadu, ako aj nikto sa nechce pozerať na mačku v ich obývacej izbe.

Petmeds teraz prináša prútený pokrývku podstielky pána Herzhera, ktorý rieši túto dilemu. Dekoratívny obal slúži na dve funkcie: skryje skrinku na vrh, ako aj úlovky, ktoré pomáha, udržiavajú bludný vrh uväznený vo vnútri krytu. Vyzerá to ako kúsok nábytku, takže sa vmiešal do dekorácie vášho domu. Obálka je vyrobená z dlhotrvajúceho živice Rhino-Wicker, ktorá vyzerá rovnako ako originálny prútený, ale neberie zápach alebo tekutiny; Vyčistenie je základné iba s mydlom a vodou. Rovnako oslovuje vrodený zmysel pre súkromie mačky.

Púčikový pokrývka podstielky pána Herzeru je ponúkaný vo veľkých (16,25 ″ W x 19,75 ″ L x 18,5 ″ h), ako aj vo veľkostiach jumbo (18,25 ″ W x 23,5 ″ l x 19,5 ″ h), ako aj z toho, ako si môžete vybrať z mandľové alebo tmavo hnedé farby.

nové produkty

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *