Meditujte so svojou meditáciou Pet

Mar 14, 2023 Uncategorized

, ktorá sa zvyčajne považuje za duchovnú prax, výskumná štúdia však ukazuje, že existuje aj nespočetné množstvo zdravotných a wellness výhod. Mnoho fyzických chorôb je vyvolané stresom, ako aj meditácia ponúka úľavu napätia upokojením mysle a tela. Rutinná metóda meditácie je jednou z najlepších vecí, ktoré môžete urobiť pre svoju myseľ aj telo.

Bežne počujem ľudí, ktorí tvrdia: „Nemôžem meditovať. Nemôžem vypnúť svoje myšlienky. “

Nemusíte. Výhodné účinky môže mať len záväzok sedieť ticho pre pätnásť, desať, dokonca päť minút denne. Nesúďte sa – ak zistíte, že nemôžete pokojne svoju myseľ pokojne, skúste to, ako len uznať svoje myšlienky, a potom ich opatrne pustite.

Vaše zvieratá vám môžu pomôcť meditovať. Ak nemôžete odstrániť svoju myseľ, skúste sa sústrediť na mačku v lone alebo na spiaci psím po boku. Zamerajte sa na to, ako ukážete svojmu domácemu miláčikovi. Aj keď to nemusí byť to, čo si niektorí puristi myslia o meditácii, môžem vás ubezpečiť, že zmení vašu špecifikáciu mysle na pokoj, ako aj relaxáciu.

Amber medituje.

Ingrid King

«Cítiš sa pripojený?
Spomaľ ”

4 komentáre k meditácii so svojím miláčikom

James Uba hovorí:

15. júna 2022 o 2:14

Kedykoľvek meditujem, moje psy, ako aj mačky ležia vedľa mňa, ako aj na jeseň toho, čo vyzerá ako tranz.

Odpovedať

Ingrid hovorí:

23. marca 2009 o 11:43

Renee, páči sa mi termín „Fuzz Therapy“!

Sooty, ďakujem, vážim si to.

Zdá sa, že shoshanna, mačky sa zdajú byť k nám priťahované oveľa viac, ako sú typické, keď sme v nezvratného stavu, však? Rovnako ako purring je iba bonusom.

Odpovedať

Shoshanna hovorí:

23. marca 2009 o 8:56

Ingrid, vďaka, vynikajúce návrhy! Niekedy, ak je váš cieľ rovnako významný alebo štruktúrovaný, napríklad, “mám týchto 15 minút na meditáciu, potom musím ísť zaplatiť účet za telefón; Oveľa lepšia práca … “To sa nestane. Páči sa mi relaxovať, odstráňte hlavu a nechajme, čo mi svet prúdi. Výsledky/výhody nie sú vždy zrejmé, samozrejme sa však môžu prejaviť neskôr. Podľa mojej skúsenosti to, čo sa bežne prejavuje, je niekto, kto strčí vlhký, ružový nos do ucha, fúzy, ako aj všetky, ako aj začína purrovať….

Odpovedať

Renee hovorí:

17. marca 2009 o 21:52

Súhlasím s tebou. Je také upokojujúce len sedieť, keď sa mačiatka usadili, ako aj trochu odstrániť hlavu. Snažím sa začať s niekoľkými hlbokými, zhlbokami dychmi a potom nechať upokojiť prevzatie. Toto je niekoľko najlepších časov. Páči sa mi „fuzz terapia“.

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Potrebné polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež predplatiť bez toho, aby ste sa vyjadrili.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *