Ako cestovať s mačkou – cestovanie s kontrolným zoznamom mačiek

Jan 6, 2023 Uncategorized

, ktoré cestujú s mačkami

Cestovanie s vašimi mačkami Pal nikdy nebolo jednoduchšie s pasom pre domáce zvieratá, vakcinácia a nosiče ľahko dostupné. Byť pripravený znamená, že by ste nemali mať žiadne významné problémy.

Spôsoby, ako cestovať so svojou mačkou

Predovšetkým pred výberom cestovania mačičky sa pozrite na opustenie domu. Mačky sa tešia známosti, a preto sú zvyčajne najpredávanejšie vo svojich vlastných domoch.

Zamestnajte domáceho namontovania na čistenie podstielky, potom každý deň doplňte misky na vodu a potraviny a venujte sa všetkým špeciálnym potrebám, ktoré by mohol mať domáce zviera. Je to obzvlášť dobrá voľba, ak vaša mačka vyžaduje liek. Váš veterinár môže mať možnosť odporučiť jednotlivca alebo poskytnúť podporu s katerárou.

Namiesto toho, ak vaše mačiatko nemá špeciálne potreby zdravotnej starostlivosti, sused môže vykonať túto úlohu, zabezpečenie vypnutia rádií a svetiel, aby sa zhodovali s známym vzorom Kitty.

Izolačná kolesá

Ak cestujete automobilom alebo lietadlom, nosič mačiek je dôležitým doplnkom. Dostaňte svoju mačku do nosiča pred expedíciou – väčšina mačiek pod tlakom na nosič v poslednej minúte bude pravdepodobne stresovaná a stresovaná.

Nechajte nosič k dispozícii na zemi a tiež ho zrejme pozýva s niekoľkými mäkkými podstielkou a niekoľkými dobrotami s katnikmi. Čím dlhší čas úvodu do poskytovateľa, tým je pravdepodobne pohodlnejšia mačiatko.

Liek na vašu cestu

Poraďte sa so svojím veterinárnym lekárom o cestovaní s Cats Medicine, ale vo väčšine prípadov je to zbytočné. Uvažujte o celkovom zdraví a pozadí stresu vašej mačky prostredníctvom uväznenia alebo cestovania s mačkami. Ak už predtým odhalila stres súvisiaci s cestovaním, pozrite sa na opustenie domu.

Uvedomte si, že liek môže trvať podstatne dlhšie ako exkurzia. Vopred vykonajte skúšobnú jazdu s týmto liekom, aby ste zistili, či existujú nejaké nežiaduce účinky.

Pri príchode s mačkami

Nezabudnite zariadiť pohodlie a bezpečnosť vášho domáceho maznáčika počas pobytu v cieli. Ak cestujete do zahraničia, mnoho krajín bude očakávať obdobie peňazí pri príchode.

Ak bývate v letovisku, uveďte špeciálne písomné pokyny recepcii a zamestnancom pre domácnosť. Ak zostávate v dome niekoho iného, ​​zistite, či majú aj domáce zvieratá.

Nezabudnite si udržiavať identifikačný identifikačný mačiatko v prípade, že by mala vaša mačka zmiznúť pri cestovaní.

Cestujte spolu so svojím chlpatým priateľom

Takže si musíte vziať svoje mačiatko, aby ste sa s vami chránili, alebo sa pohybujete. Keď je to jednosmerná cesta, nemáte v skutočnosti veľa možností; Vaše mačiatko by sa malo spojiť s vami.

Ak iba navštevujete nejaké miesto, kde na dovolenke, a budete hneď späť, odporúčame, aby ste nechali svoje mačiatko za sebou a získate iba priateľa, suseda alebo dokonca mačky, aby ste prišli a testovali vo svojej mačiatka.

Mačky sa pekne nevydávajú; Majú tendenciu skutočne sa obávať. Mačky ako pravidelné, užívajú si ochranu svojho domu a nemajú radi zmeny.

Ak nepoznáte nikoho, kto by mohol prísť vo vašom dome a starať sa o svojho chlpatého kamaráta – nájdete profesionálnych domácich maznáčikov, ktorí majú licenciu, a zabezpečte, aby ste mohli zaplatiť za svojho domáceho maznáčika.

Ak má mačka zdravotné problémy, ktoré potrebujú každodennú liečbu, občas môžete potvrdiť miestne veterinárne kliniky.

Často dostali predveterinárneho žiaka alebo dokonca veterinárneho asistenta, ktorý je pre nich vhodný, ktorý je pohodlným vykonávaním terapií a môže použiť trochu ďalších peňazí.

Upozorňujeme však, že nie sú spojení, preto, ak sa niečo pokazí, nemajú žiadnu zákonnú vinu namiesto nejakého profesionálneho mačkového sittera, ktorý je viazaný.

Vždy získajte svedectvá. Ako konečné stredisko môžete premýšľať o nástupe s mačičkou – len sa uistite, že je to stravovacie centrum pre mačky. Neustále požiadajte o preskúmanie miesta na palube skôr, ako sa tam odídete od mačiatka.

Avšak v prípade, že by ste si mali absolútne cestovať so svojou mačičkou, pravdepodobne preto, že sa sťahujete, alebo keďže naozaj nechcete nechať svoju mačku na pokoji s vami, máme pár tipov na cestovanie, ktoré sa pokúsite Aby to bolo o niečo menej stresujúce.

Ako cestovať s mačkou

Cestovanie s mačkami autom

=> Prvým problémom je zabezpečiť, aby bola vaša mačka pohodlná, ale napriek tomu zabezpečená presne v rovnakom okamihu. Vložte svoju mačku do veľkého vytrvalého nosiča, v ktorom môžu stáť, natiahnuť sa a potom sa ľahko otočte.

Zakryte spodnú časť nosiča pomocou nejakej formy čalúnenia, skôr nie niečo, čo sa skĺzne, ale to zostane pokrytie podlahy od nosiča.

=> Zaistite nosič pomocou bezpečnostného pásu. Ak ste v automobilovej havárii, chceli by ste, aby sa vaša mačka stala tak bezpečná, ako je to možné. Koniec koncov, nemáš na sebe bezpečnostný pás? V prípade, že ste mali dieťa vo vozidle, nebolo by sa ich automobilové kreslo pripevniť pomocou bezpečnostného pásu?

=> Keď je to rýchly výlet, menej ako 6 týždňov, potom bude vaše mačiatko pravdepodobne v poriadkuhlavné na nosiči, že celý okamih.

Ak je to dlhšia exkurzia, najmä ak je to v priebehu niekoľkých dní, môžete sa rozhodnúť, že mačka od nosiča občas dostane nápoj s vodou a nanesie krabicu na odpadky.

=> Prvý princíp povoľovania mačky mimo obchodu – Uistite sa, že ste zaparkovaní. Ak povolíte, aby sa mačka potulovala okolo automobilu, keď šoférujete, potom by ste si mysleli, že by sa stalo, ak ste v automatickej kolízii, alebo v prípade, že mačka náhle neznesiteľná a získaná z miestneho nasadenia pedálov alebo zoškrabaných alebo zoškrabaných alebo zoškrabaných alebo zoškrabaných Trochu, keď šoféruješ. To môže dokonca stačiť na to, aby ste vytvorili automatickú zrážku.

=> Akonáhle je vaša mačka z nosiča a unáša sa v aute, nezatvárajte alebo neotvorte dvere automobilu, pokiaľ domáce zviera nemá kohútik (nie golier) a vodítko.

Ak bol váš chlpatý kamarát z náhleho odletu z ich automobilu, je oveľa jednoduchšie zmerať na vodítku, aby sa pokúsil chytiť strašné vystrašené mačiatko.

=> Buďte si istí, že vaše mačiatko má ID akéhokoľvek druhu – že obojok alebo postroj s vaším menom, adresou, adresou a telefónnym číslom, ktoré je k nemu pripojené niekde. Mikrochip je fantastický, ale funguje iba vtedy, ak človek zistí vašu mačku a vyžaduje ich do svojho veterinára alebo útulku na zvieratá ako túlavý.

=> Ak cestujete s mačkami na veľkú vzdialenosť a veríte, že vaša mačka by mohla chcieť použiť krabicu na podstielku, potom najjednoduchším prístupom je získať niekoľko z týchto jednorazových podstielkových škatúľ, ktoré dorazia s neporiadkom predtým vo vnútri.

Je možné ich dať na zem automobilu, aby sa mačiatko používalo – po odstránení ho môžete eliminovať v nádobe na odpadky – bez Muss, bez problémov.

=> Uistite sa, že na vás prinesiete veľa vody, ale keď ste zaparkovaní, dajte ju mačke. Neopúšťajte vodnú misu na nosiči mačiatka, zatiaľ čo jazda sa roztopí a urobí neporiadok a dostanete vlhkú nešťastnú mačku.

Môže to tiež pomôcť priniesť galónovú džbán z tejto vody, ktorú vaša mačka pije vo vašej domácnosti – ak ide o vodu z vodovodu alebo filtrovanú vodu. Mačky nebudú neustále piť vodu, ktorá chutí inak.

=> Nekŕmite svoju mačku popoludnie svojej cesty alebo pri šoférovaní. Budú v poriadku, len jesť za deň, aby dostali deň alebo 2, a minimalizuje to nebezpečenstvo vašej mačky nevoľnosti v ich nosiči počas výletu.

=> Ak cestujete s mačkami z tepla tohto leta, prineste pár ľadových balení alebo mrazených fliaš vody a udržiavajte ich v chladiči.

Ak sa klimatizácia pohybuje von, môžete byť príliš ďaleko od domu, aby ste sa vrátili, a vaše mačiatko sa pravdepodobne prehrieva veľmi rýchlo – nemôžu sa efektívne potiť, ako je to možné, aby pôsobili na teplo.

Ak sa dostane na prechod, mali by ste umiestniť interiér nosiča vášho domáceho maznáčika spolu s ľadovými balíčkami zabalenými v látke akéhokoľvek druhu, aby ste sa pokúsili a udržať svoju mačičku v pohode.

=> Ak cestujete s mačkami v zime, potom sa uistite, že k svojej mačke prinesiete ďalšie prikrývky.

=> Uistite sa, že s vami dostanete papierovanie z veterinára, ktorý odhaľuje nedávny stav očkovania vašej mačky.

Ak cestujete s mačkami cez štátne línie, potom podľa právnych predpisov musíte získať lekárske certifikát od veterinára. Je nepravdepodobné, že by niekto požiadal, aby ste to odhalili, ale lepšie bezpečné ako ľúto.

=> Ak zostanete skôr alebo neskôr v letovisku, uistite sa, že povolia domáce zvieratá. Získajte názov tohto jednotlivca, ktorý vytvárate rezerváciu s tým, že vás informujú, že domáce zvieratá sú povolené, alebo ešte lepšie, vložte ho písomne.

Nepokúšajte sa prepašovať svoje mačiatko, môžete to vylúčiť, ale možno nie, a naozaj si naozaj chcete potulovať okolo podivného mesta o 22:00 v noci a hľadať letovisko priateľské k domácim miláčikom?

=> Akonáhle ste v hotelovej oblasti, plazte sa po rukách a kolenách a potom preskúmajte všetko, aby ste sa uistili, že tam nie sú žiadne nebezpečenstvo pre vaše mačiatko, alebo dostatočne veľké otvory, aby vaša mačka mohla vstúpiť do steny.

Keď tak urobíte, uistite sa, že ste zahrnuli interiér toaletných skriniek. Necítili by ste sa strašné, keď mali vonku s vírusom myši alebo toxínom mimo niekde s vašou mačičkou?

=> Ak nemáte pocit, že oblasť je bezpečná mačka, v prípade, že toaleta má dvere a je v poriadku, môžete zavrieť chlpatého kamaráta na záchod cez noc.

Ak má vaše mačiatko obľúbenú posteľ z domu, uistite sa, že s vami osobne spíte. Inak povedané, potom prineste niečo alebo posteľnú bielizeň z domu, ktorý vonia ako dom, aby sa pre mačku trochu pohodlnejšie stalo.

Je možné vaniť vanu, aby sa pre mačku vytvorila mačiatka.

=> Ak bývate s kamarátom, nebude pre mačku tak stresujúce, aby ich obmedzil na jednu miestnosť vo vašom dome, keď ste tam, skôr oblasť, ktorú budete spať vo vnútri.

=> Ak sa vaša mačiatka skutočne obáva počas automobilových jázd, nepotrebujete inú možnosť, ako cestovať automobilom so svojím mačiatkom, môžete si zabezpečiť sedatívum alebo upokojený z V V.ET pre tvojho chlpatého priateľa.

To môže byť sporné medzi veterinárnymi behavišormi, avšak keď sa vaša mačka príliš obáva, mohlo by to byť pre vás oboch lepšie.

=> Benadryl má malý sedatívny účinok a tiež malý vplyv na choroby proti motivácii, ale mačky skutočne nenávidia chuť benadryla.

Budú peniť v ústach, roubíku atď. Ak sa rozhodnete vyskúšať to, potom ste schopní dať 1/4 individuálnej dávky dvakrát denne.

=> Ak vaša mačka bude chorí automobil, potom môžete dokonca získať veľmi silnú anti-neusea liek od svojho veterinárneho lekára po mačku.

Môžete dokonca využiť Pepcid AC (na dávkovanie na prvej podpornej webovej stránke), ale v veterinárnej praxi máme účinnejšie drogy.

=> Keď ste dorazili na miesto určenia, aj keď sa presťahujete do novej rezidencie, pokúste sa znížiť úzkosť mačky čo najďalej.

Udržujte ich obmedzené na jednu miestnosť, ktorá je z cesty a ticho, keď rozbaľujete a rozbalíte. Umiestnite predmety do tejto oblasti, ktoré vonia podobne ako váš predchádzajúci dom.

Pokúste sa občas venovať čas a tráviť čas spolu, aby sa necítili opustení.

Cesta s mačkou lietadlom

=> Existujú dva prostriedky, ktoré chlpatý kamarát na cestovanie lietadlom – z nákladu alebo v kabíne s vami. Je zrejmé, že najlepšie je udržiavať vašu mačku na vás, ale značne sa zvyšuje cena pre mnohé letecké spoločnosti a niektoré letecké spoločnosti tiež nepovoľujú domácich miláčikov v kabíne.

=> Ak sa rozhodnete, že vaša mačka cestuje v kabíne spolu s vašimi, existuje veľa krokov, ktoré chcete urobiť ako prvé.

Kedykoľvek si rezervujete, ak vám niekto oznámi, že mačky sú povolené v chate, získajte svoje meno a kontaktné informácie. Ešte lepšie je, že to vložte písomne ​​- dajte im fax, e -mail alebo e -mail vám ich osobne.

=> Ukážte sa skoro na letisku. Mnoho leteckých spoločností má obmedzenie toho, koľko zvierat je povolených v chate, a ak letecké publikácie v kabíne bude tiež veľa domácich miláčikov, bude to základ, že je prvou súčasťou.

Ak máte číslo tri a jednoducho povolia dvoch domácich miláčikov v chate, budete nútení podniknúť ďalšiu cestu alebo odoslať svoju nákladnú mačku.

=> Uistite sa, že máte poskytovateľa schváleného leteckou spoločnosťou. Ak si nie ste istí, vezmite ho na letisko pred dňom cesty a spýtajte sa, či je to vhodný dopravca z chaty.

Bude musieť mať schopnosť zmestiť pod sedadlom pred vami, preto bude potrebné, aby to bolo skôr skromné.

=> Majte tkaninový kryt, ktorý pokrýva otvory na nosiči, aby vaša mačka nedokázala pozrieť, čo sa deje okolo nich. Čím menej považujú, tým menšia úzkosť sa stretnú.

=> Udržiavajte zdravotnú certifikáciu svojej mačiatka (potrebná väčšina ovládačov – lepšie bezpečné ako ľúto) a informácie o právnych predpisoch vo vašom jednotlivcovi a niekde zaznamenané do dopravcu.

=> Ak vaša mačka bude veľa kričať, keď sa bude obávať, premýšľajte o sedatívnom alebo upokojujúcom z veterinárneho lekára na svoju exkurziu.

Opäť to môže byť sporné, ale nechcete, aby ste sa požiadali o opustenie lietadla skôr, ako sa odnesie, pretože vaša mačka vytvára nadmerné množstvo hluku, alebo sa musíte pozrieť na svoju mačiatko do nákladu.

=> Ak hodnotíte svoju prepravu mačiek, dajte si istotu, že interiér spoločnosti je pekne odpružený, čo je spoločnosť veľmi bezpečná a ak sa stratí, ľahko sa nerozbije.

Uistite sa, že spoločnosť je pekne označená, pokiaľ ide o váš názov, kontaktné číslo, odkiaľ ste, odkiaľ idete, a ďalšie kontakty v prípade, že vás nemožno dosiahnuť.

Necítili by ste sa strašne v prípade, že by sa vaše mačiatko stratilo, ako napríklad taška, ktorá by mohla byť náchylnejšia?

=> Bez ohľadu na to, či váš chlpatý kamarát cestuje s mačkami v kabíne alebo v nákladnej doprave, zadržte jedlo večer predtým a ráno po ich exkurzii.

Ak vaše mačky zvracajú z obchodu, nebudete mať možnosť ich umyť

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *