6 spôsobov, ako zostať fit so svojimi šteniatkami PUP

Mar 1, 2023 category

, nielenže si nestarajú skvelých najlepších priateľov; Sú tiež úžasní (a rozkošní) kamaráti z cvičenia.

Je dôležité, aby ľudia aj šteniatka zostali aktívni, tu sú nejaké zábavné, interaktívne tipy a veselo roztomilé videá s inšpiráciou fitness, ideálne pre majiteľa/putá.

Aj keď sa zameriavate na udržiavanie tvaru, je dôležité udržiavať stravu aj na vrchole. Pre každého domáceho maznáčika je potrebná kompletná a vyvážená strava s potravinami pre psov, ktorá poskytuje správnu výživu, ako je rodokmeňové jedlo pre psov, a obzvlášť dôležitá pre šteniatka.

1. Spis na ihrisku – Nechajte svoje šteniatko hrať obranu psích v hre záhradného basketbalu. Driblte loptu okolo a sledujte, ako váš súper šteniatko má čas, keď sa jeho život snaží znova a znova ukradnúť loptu. Pozrite sa na to, či sa v tomto videu inšpiruje.

2. Skupinové šteniatka-Ak sa stretávate s kamarátmi pre nejakú vonkajšiu zábavu, nezabudnite si priniesť aj svoj pec. Vy a vaši kamaráti môžete prelomiť potu, ktorý prenasleduje vašich domácich miláčikov, a šteniatka budú vylúčiť nejakú energiu, stýkať sa so svojimi kolegami šteniatkami a vytvoriť si vlastné psie hry.

3. Načítať sa na ihrisko – dajte svoju obvyklú hru s futbalovou rotáciou kopaním futbalového lopty vonku, zatiaľ čo vaše šteniatko po ňom prenasleduje. Bude milovať prenasledovanie po pohyblivom cieli. Pozrite si záludné šteniatko v tomto videu a snažte sa dať svojim súperom trest.

4. NAMA-SIT, NAMA-Stay-Posledné štúdie zistili, že vlastníctvo psa má rad zdravotných výhod pre mysle a telá majiteľov psov. Vyskúšajte relaxačný a zábavný zážitok z spojenia so svojimi štvornohými kamarátmi praktizovaním umenia „dogy“ (psie jogu). Prinajmenšom sa budete baviť vyskúšať nové pózy so svojím šteniatkom.

5. Preteky do cieľa – nechajte svoje šteniatko bežať najvyššou rýchlosťou, aby ste zistili, či vás môže poraziť na závode nôh. Možno ho budete musieť nechať len vyhrať, najmä ak má v tomto videu malé nohy ako All-Star Racing Pit Crew.

6. Vyjdite to-na konci dňa nie je nič ako dobrá, staromódna prechádzka. Udržujte to zábavné a zaujímavé pre vás a vaše šteniatko tým, že sa raz za čas prejdete mimo vaše okolie. Nájdite novú stopu alebo miestne jazero, ktoré môžete prechádzať. Vaše šteniatko bude milovať všetky nové pamiatky a pachy.

Zdrojové rodinné funkcie redakčný syndikát

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *