Národný deň domácich miláčikov

Jul 9, 2022 Uncategorized

Poznámka: Národný deň domácich miláčikov založil advokát Advocare Colleen Paige. Deň sponzoruje Nadácia Animal Miracle Foundation na oslavu potešenia, ktoré zvieratá prinášajú do našich životov a aby sa povedali o zvieratách, ktoré čakajú navždy domy v amerických útulkoch.

Od 11. apríla je Národný deň domácich miláčikov, podľa Nadácie Animal Miracle Foundation propagujem tri útulky pre zvieratá. Ak sa rozhodnete darovať, tieto tri organizácie si zaslúžia váš čas a peniaze. Vybral som si miestny prístrešok, regionálny útočisko a národný prístrešok. Ak si nie ste istí, kde darujte svoj čas alebo doláre, vyberte si malý prístrešok, kde žijete. Tieto skupiny sú často v najviac potrebných.

Tri útulky, ktoré podporujem:

Cats Cradle Shelter, Fargo, N.D.

Cats Cradle pomohol mojej komunite zachrániť všetky mačky okrem dvoch mačiek v roku 2012.

Predtým rokom naše libry zabili niekoľko stoviek mačiek ročne. Aký rozdiel tento prístrešok urobil pre naše mačky bez domova.

Útulok je krásna budova bez klietok, kde mačky salóniky okolo jasných prikrývok, stoličiek a lavičiek. Sedia a prezerajú vtáky v oknách. Vyliezli na mačky.

Dostanú sa bežať a natiahnuť sa a hrať. Rád chodím do mačiek kolísky a plávajúce z miestnosti do miestnosti na návštevu s rôznymi mačkami. Zdá sa, že všetci sú tak pokojní a potešení v útulku. Ak ste mačka bez domova, Cats Cradle je určite miestom, kde chcete byť!

Živočíšny spojenci, Duluth, Minn.

Minulý rok som robil rozhovor so zástupcom spojencov zvierat a práca, ktorú skupina robí, je inšpirujúca.

Spojenci zvierat viedli Duluth, Minn. A Superior, Wisconsin, aby sa stala komunitou bez zabitia. V tejto komunite nie sú zabité žiadne adoptovateľné, zabavené psy ani mačky.

Tu je príklad: Keď skupina počula o potenciálnej hromadnej situácii minulý rok na jeseň, podľa Duluth News Tribune skončila s existujúcimi 71 mačkákmi a 69 mačiatkami.

Namiesto toho, aby si niektoré zachránili a zabili zvyšok (a kto by ich obviňoval?), Spojenci zvierat poskytli úplne bezplatné adopcie mačiek na všetkých svojich existujúcich mačkách. A ľudia sa zvýšili, aby si adoptovali. Aký skvelý príklad komunity, ktorá spolupracuje na záchrane životov.

Nevada Humane Society, Reno

Darujte tu

Zúčastnil som sa prezentácie o tom, ako zachrániť oveľa viac útulkových mačiek od Bonney Browna, výkonného riaditeľa Nevada Humane Society. Má tak pokojnú, tichú energiu, ale je nemilosrdná, keď sa týka záchrany zvierat.

NHS je prístrešok bez zabitia, z čoho vyplýva, že je otvoreným vstupom a nezabíja zdravé, adoptibilné zvieratá. It is leading Washoe county (Nevada) to becoming a no-kill community. It is doing so by enhancing adoptions, providing “seniors for seniors” discounts, providing totally free adoptions when required and working with the media, volunteers and the public. It also provides totally free spay/neuter events.

If you need some animal shelter marketing ideas, NHS is a great role model.

“National Pet Day? I thought every day was pet day.” – Ace

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *