Raiseri šteniatka sa zhromažďujú pri výcviku zvierat Octa Service

Mar 12, 2023 category

Toto publikovanie môže obsahovať pridružené odkazy. Môžeme zarobiť peniaze alebo výrobky z podnikania diskutovaného v tomto príspevku.
Posledné dva roky sme organizovali naše vedúce psov v oblasti Orange Region Guide Psovia z Ameriky, ako aj jeden z našich obľúbených orgánov organizuje Orange Region Transport Authority (OCTA).
Tréning Octa Service Animal Training sa koná, keď sa v prvej prvej októbrovej sobote v sobotu a poskytuje servisným zvieratám šancu vyraziť na okta autobus a ísť zadarmo do parku Knott’s Berry Farm Style Fark! Tréning sa koná od 8:00 do poludnia v parku Fullerton a Ride.
Octa Service Training
Hina jazdí na okta autobus v Deň výcviku zvierat. Zvyšujeme sa, ako aj školiacich sprievodcov psí šteniatka už viac ako 6 rokov. Súčasťou našej úlohy ako Sprievodca Raisers Puppy Rainers je zabezpečiť, aby boli naše šteniatka dobre socializované so všetkými rôznymi typmi ľudí, miest, ako aj s vecami. Keď naši psi absolventov Canine College početné začne rutinne využívať verejnú dopravu.

Veľa z nás neverí veľa o verejnej doprave, najmä ľuďom, ako som ja, žijúci v južnej Kalifornii, ako aj v riadení automobilov a nákladných automobilov z miesta na miesto. Mnohí ľudia so zdravotným postihnutím nemajú špičkovú jazdu svojich vlastných automobilov a nákladných automobilov, ako aj by mali používať autobusy, vlaky, ako aj električky na obchádzanie.
Sprievodcovia psi pri výcvikovom mieste v tréningu autobusu Busocta sú pre našich psov vynikajúcou možnosťou získať skúsenosti, vychádzajúce, ako aj jazdiť v autobuse. Nielen to, ale aj Octa a Knott’s Berry Farm Team každý rok, aby nám tiež poskytli úplne voľné prihrávky na Knott’s Berry Farm, aby sme zažili pamiatky, zvuky, ako aj vône štýlového parku.
Je to pozoruhodný zážitok pre vyraďcov šteniat, ako aj pre šteniatka v tréningu, ako aj v prípade, že ste chrapľovač šteniat, ako aj online v oblasti južnej Kalifornie, mimoriadne odporúčam, aby ste sa v budúcom roku zúčastnili výcviku zvierat Octa Service.
Šteniatka na Knottovej farme Berry pred návrhy Trainsome pri práci s vašim šteniatkom v autobuse
Pred dňom tréningu sme dostali niekoľko návrhov na poslednú chvíľu z nášho oddelenia šteniatka, ako sme vám chceli ukázať v situácii, ktorú ste niekedy museli vziať do autobusu.

Pri jazde na autobuse si šteniatka vyžaduje, aby sedeli pred vami, ako aj vaše prsty na nohách, mali by byť zastrčené okolo prstov šteniat, aby ich chránili pred tým, ako ich šliapali. Toto bude pre nich najtypickejšie prostredie vo formálnom tréningu, ako aj pri jazde so svojou slepou osobou.
Pre dlhšie jazdy môžu šteniatka položiť, pokiaľ z nich žiadna časť nevytrhá zo sedadla.

V podstate sa chcete ubezpečiť a chrániť svoje šteniatko pred tým, ako sa dostalo. Uvedomte si, že ste si vedomí svojich šteniat, ako aj chvostom, pretože v niektorých prípadoch majú tendenciu visieť a môžu potenciálne prejsť netušiacim človekom.
Skvelé úlohy Raisers! Šteniatka sú držané pod sedadlom s odstránením cesty, aby ľudia chodili dolu.

Pri výcviku autobusu Octa sa zhromažďuje veľa rôznych skupín zvierat
Jednou z mojich preferovaných častí v Deň výcviku Octa je vidieť, ako sa všetky rôzne skupiny zvierat servisu zhromažďujú, aby pracovali na výcviku svojich šteniat. Niekoľko skupín, ktoré nemáme na pamäti, boli vodiacimi psami Ameriky, psí spoločníci pre nezávislosť, vodiacimi psami púšte, tímov podpory psov, vedúcich psov pre slepých, Delta Society, ako aj niekoľko ďalších, ktoré nemôžeme Nezabudnite na vrcholy našej hlavy.
Programu The Víkend nebol bez trochu neplechu. Videli sme, že toto šteniatko naskočilo na sedadle cestovateľov. Určité nie pri jazde na autobuse. Predpokladám, že chcel skontrolovať skóre futbalu na vysokej škole.
Dostať sa do trochu nešťastia šteňa. Naše šteniatka nie sú ideálne, preto sa bundy „v tréningu“ stanú „v tréningu“

Ďakujem Orange Region Transport Authority (OCTA), ako aj Knott’s Berry Farm za to, že nám ponúkli tento fantastický deň tréningu. Je to zásadný zážitok pre nás všetkých vyraďovačov šteniat.
Uvidíme sa budúci rok!
Zúčastnili ste sa na tréningu zvierat Octa Service? Zobrali ste si psov pri verejnej doprave? Povedzte nám o svojich skúsenostiach v sekcii komentárov nižšie.
Najlepšie tipy pre naše šteniatka
Najlepšie šteniatko, ktoré sa nám páčia: hračka šteniatka Calmeroos W/ Heartbeat, ako aj teplé balíčky – ideálne pre nové šteniatka. Pomáha jednoduchosti stres a úzkosť v ich novom dome.
Najlepšie psie žuvanie, ktoré sa nám páčia: Bones & Chews Bully Sticks – všetky naše šteniatka sa radi uhryznú, škriaba, ako aj žuvanie. Radi využívame tyranské palice akonull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *