Ako zabezpečiť, aby fungovali lieky na blchy vášho domáceho maznáčika

Jul 18, 2022 Uncategorized

AddTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare, aby sa PinterestPinterestPinterestShare do Moreaddthismore2

Prečo blchy niekedy zostávajú na domácich miláčikoch po aplikácii lokálnej liečby blchami? To je niečo, čo sa veterinárni lekári postupne pýtali v posledných rokoch, pretože klienti pochybujú o tom, či sú topické výrobky na mieste, ktoré sú na trhu už niekoľko rokov, stále efektívne. Väčšina veterinárnych profesionálov a parazitológov reaguje na obavy o účinnosť výrazným áno.

Zatiaľ čo vedci, ako aj profesionáli uznávajú pretrvávanie blchov na niektorých domácich miláčikoch, problém nie je kvôli odporu blch voči výrobkom, ako je Advantage II, Frontline Plus, ako aj revolúcia. V skutočnosti nebol odpor nikdy zdokumentovaný. Ľudská chyba je najtypickejšou príčinou nedostatočnej kontroly blchov, ako aj väčšina z toho zahŕňa veterinárnych lekárov, ktorí neinformujú klientov o rôznych prvkoch kontroly blchov. Veterinári môžu informovať majiteľov domácich miláčikov tým, že klientom presne ukážu, ako sa uplatňujú miesta, na liečbu všetkých zvierat v domácnosti.

Dôležitou súčasťou akéhokoľvek typu programu administratívy blch je tiež zabezpečenie toho, aby sa v domácej atmosfére zaobchádzalo tak, ako to je miesto, kde sa nachádza veľká časť životného cyklu blší, ako aj vytrvalé blšie vajcia. Liečba blchami v životnom prostredí je mimoriadne dôležitá vrátane nielen podstielky domáceho maznáčika, avšak zvyšok domu, ako aj dvor. Výrobky ako Knockout Fogger spoločnosti Virbac sú pre domácnosť bežne efektívne alebo mnohí klienti uprednostňujú vyhladenie svojich domov.

Vďaka komplexnému programu blcha a riadenia kliešťov sú produkty ponúkané dnes stále najrýchlejším konaním, ako aj najúčinnejšími, aký kedy využíva pre opatrovníkov zvierat. Viac informácií nájdete v našom 4 -krokovom sprievodcovi, ako presne zabíjať blchy vo vašej domácnosti.

Flea, ako aj kliešť

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *