5 vecí, ktoré by ste mali pochopiť pri budovaní vonkajšieho doghouse sami

May 2, 2023 category

, nie je také ťažké z úlohy. Je to určite zábavná úloha, pretože môžete ponúknuť svojmu psu s dobrým pohodlným domovom. Nevyžadujete, aby ste na to vykonali žiadne skúsenosti s budovaním alebo celý workshop plný nástrojov, musíte však určiť niekoľko vecí, ako aj premýšľať o niekoľkých prvkoch, ktorým ste nerozumeli. Takže, ak váš chlpatý dobrý priateľ vyžaduje vonkajší dom, pozrime sa presne, ako to môžete urobiť.

Určiť jeho hlavný účel

Pri nákupe naplánovať materiály, veľkosť, ako aj vzhľad Doghouse, musíte sa pozrieť na jeho účel. Ak si myslíte, že váš psí psí trávia veľa času vonku, potom by mal doghouse určite slúžiť funkcii prístrešku. Z toho vyplýva, že musí byť obrovské a robustné. Na druhej strane možno budete chcieť ponúknuť ďalšiu plochu, aby váš psík mohol ísť, ako aj odpočinúť si, alebo len ponúkať ďalší odtieň v lete. Zamyslite sa tiež nad klímou vo vašej oblasti, aby ste vám pomohli definovať funkciu domu. S ohľadom na toto všetko môžete začať pripravovať materiály a začať budovať.

Kvalitné materiály

Ak sa to týka materiálov, môžete si vybrať, čo chcete, pokiaľ bude mať vysokú kvalitu. Nechcete, aby bol hanebný doghouse, ktorý by mohol zrútiť akýkoľvek druh minúty na počasie. Môžete si porovnať štýl psieho domu k svojmu domu, alebo sa len rozhodnúť pre niečo oveľa ľahšie a pozrieť sa do konvenčných doghouses. Je to rovnako ako ty. Na čom záleží, sú materiály. Najlepšia voľba tu je zvoliť si drevo, oveľa zvlášť céder alebo ošetrenú preglejku. Toto sú tie najlepšie lesy, keď sa týka odoláva vlhkosti a hnijúcemu. Čokoľvek, čo si vyberiete, by malo byť schopné vydržať, ako aj zabezpečiť, ako aj ochranu. Ak máte akýkoľvek typ zvyšku reziva alebo preglejky, nepoužívajte ich, pretože už nie sú odolné, ale riskujete riziko bezpečnosti vášho psa.

(Obrázok z vkladových fotografií)

Pridať izoláciu

Rovnako ako váš dom, aj dom vášho psa by mal byť v zimnej sezóne teplý a v lete skvelý. Aby sme to dosiahli, je najlepšie izolovať strešný systém, ako aj steny domu. Môžete rýchlo využívať výrobky na budovanie domov, ako je penová doska alebo izolácia zo sklenených vlákien. Môžete tiež závisieť od sendvičovej izolácie medzi interiérom a vonkajšími stenami, aby ste mali ďalšiu bezpečnosť. Ak si nie ste istí, ktorý typ izolácie využíva pre dom vášho psa, môžete rýchlo kliknúť priamo sem a zistiť o typoch, ako aj rôznych dôležitých tipoch. Len nezabudnite ponúknuť izoláciu, ako aj váš psí, bude bezrizikový a zdravý.

Mať pravdu

Rovnako ako psie prepravky, aj dom by mal byť najlepšou veľkosťou, aby sa váš psík mohol pohodlne v tvare. Aj keď máte šteniatko, mali by ste premýšľať presne o tom, aké obrovské sa dostane, keď bude úplne pestovaný. Aby ste zistili, že veľkosť, by sa váš psík mal byť schopný úplne postaviť, otočiť sa a pohodlne si ľahnúť do nej. Jednoducho, získajte psie a určte jeho dĺžku a výšku, ak je úplne pestovaný. Ak to tak nie je, môžete presne skúmať štúdium, aký obrovský môže psíri získať, ako aj pracovať s týmito meraniami. Ak máte všetky merania, nezabudnite na každej strane nechať priestor, aby sa váš psí vo vnútri domova mohol bez ohľadu na to, čo robí.

Urobte z neho mobilný

V neposlednom rade však urobte psí mobilný telefón. Mnoho ľudí verí, že psík by mal byť opravený na jednom mieste. Existuje však tak veľa dôvodov, prečo by ste mohli chcieť alebo dokonca ho musieť premiestniť. Možno sa presťahujete do jedného domu alebo chcete usporiadať záhradu, takže pri stavbe psieho domu premýšľajte o takýchto okolnostiach. Čím jednoduchšie je pohybovať sa, tým lepšie pre vás všetkých.

Nemusíte byť profesionálom v budove, aby ste rozvíjali psík. Potrebujete len trochu trpezlivosti, niektoré výskumné štúdium a tie najlepšie materiály. Akonáhle ich dostanete, uvidíte presne, aké jednoduché je to, rovnako ako vaše šteniatko bude nadšené.

(Obrázok z vkladových fotografií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *