[Giveaway] Bojujte proti sústu s Petmeds®

Aug 5, 2022 Uncategorized

AddsTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwittershare, aby PinterestpinterestPirestShare do Moreaddthismore6

V mnohých regiónoch Spojených štátov sa zimy stávajú kratšími a miernejšími, čo naznačuje, že blchy a kliešte sa každý rok stávajú aktívnymi. S cieľom pomôcť rodičom domácich miláčikov chrániť svojich štvornohých rodinných príslušníkov pred škodcami z jarného počasia, Petmeds® rozdáva 8 víťazov v boji proti prevencii Bite Bite Prevention.

Zmena podnebia viedla k rekordným vysokým teplotám počas zimnej sezóny v mnohých regiónoch Spojených štátov. Jar sa tiež začína skôr v kalendárnom roku. Teplé počasie môže znamenať oveľa viac prechádzok, ale tiež to znamená oveľa viac škodcov.

Očakáva sa, že blchy, kliešte a komáre sa tento rok objavia. Teploty okolo 40 stupňov Fahrenheita a vyššie sú životaschopné podmienky pre mnohých škodcov. Niektoré druhy zrážajú skôr, ako odumierajú koncom jesene, sa objavujú v neprimeraných teplých dňoch na rýchle krvné jedlo.

Mačky a psy sú zraniteľné nielen svrbením, ale aj vnútornými parazitmi a hlavnými infekciami. Komáre sú jedinými vysielačmi ochorenia srdcových červov u psov a mačiek, ktoré môžu byť smrteľné. Fleas prenáša pásomne, zatiaľ čo kliešte môžu mať lymskú chorobu.

Ak používate preventívne a leto, možno premýšľate o začiatku skôr ako obvykle, ale my domácich maznátorov, ktorí používajú iba blchy a kliešte na jar a leto, by mohli premýšľať o začiatku skôr ako obvykle, ale v skutočnosti odporúčame, ale v skutočnosti odporúčame Týmto spôsobom je jednoduchšie udržiavať rutinu a vyhnúť sa zaniknutiu v ochrane, a to aj počas neočakávaného teplého počasia.

Rodičia psov a mačiek sú pozvaní, aby vstúpili do Petmeds® Fight the Bite Giveaway za šancu vyhrať batoh pre prevenciu sústu, ktorý bude zahŕňať blcha Resco Pro-Series, blbec prírodná chémia a kliešte pre mačky Dogsand Čalúnenie sprej a blchami sú úplne zadarmo šampón.

Rozdávanie trvá od utorka 1. marca 2022 do štvrtka 31. marca 2022. Každý, kto vstúpi od 12:01 východného času („ET“) 1. marca 2022 do 31. marca 2022 o 23:59 ET oprávnený vyhrať. Celkom bude 8 víťazov. Dvaja víťazi budú informovaní každý piatok v marci – 3/4, 3/11, 3/18 a 3/25. Komentár nižšie zadajte.

Vyhrajte úplne bezplatný balík Bit the Bite Ceny od spoločnosti Petmeds®! Boj proti sústu! Dajte nám vedieť, čo robíte, aby ste udržali svoje zvieratá blšie úplne zadarmo a mohli by ste vyhrať úplne bezplatný balík prevencie sústu od Petmeds®! Dvaja víťazi budú vyberaní náhodne každý týždeň v marci od 4. 4. 22, takže každý, kto sa zúčastňuje, má šancu vyhrať! K dispozícii bude osem (8) víťazov. (Obmedzené na obyvateľov USA) Veľa šťastia!

Gratulujeme našim víťazom 1. týždňa Lynda Riley v Kansase a Carol Emmons v New Yorku, našimi víťazmi 2. týždňa Tammy Ohagan v Západnej Virgínii a Anthony Salamone v Ohiu, víťazi 3. týždňa Elizabeth Crawford v Kalifornii a Rebecca Welker v Missouri a 4. týždni BEV BenoiT. v New Yorku a Čad Seibel v Pensylvánii. Dajte si pozor na e -mail od nás! Táto súťaž skončila, ale prevencia nikdy nemala. Zistite, prečo je nevyhnutné chrániť vášho domáceho maznáčika pred srdcovým červami!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *